Dorota Nowacka
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 1966-03-29
Przynależność klubowa: UKS „Jola” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 11:00
35. UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8
4   D NOWACKA Dorota Z WOJCIACZYK Antoni 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A NOWACKA Dorota
KOSTECKI Andrzej
W WOJCIACZYK Antoni
WOLANIN Piotr
2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 10:12, 7:11) ⇓
9   D NOWACKA Dorota Y BOLEK Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
14   D NOWACKA Dorota X PIETRZYK Marcin 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 18:00 ⇨ 2017-11-10 18:00
37. KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Jola” Kraków 13:1
3   C GRONDALCZYK Adrian Y NOWACKA Dorota 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) ⇓
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X NOWACKA Dorota
KONSTANTY Adam
3:0 (11:6, 11:3, 11:8) ⇓
9   D MAMOŃ Wojciech Y NOWACKA Dorota 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇑
11   A CHOJNA Dawid Y NOWACKA Dorota 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-20 18:00 ⇨ 2017-11-15 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Jola” Kraków 11:3
3   C MAŁYSIAK Kamila Y NOWACKA Dorota 2:3 (8:11, 4:11, 11:6, 11:9, 5:11) ⇑
6   B MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
X NOWACKA Dorota
PIOTROWSKA Ewelina
3:0 (11:9, 12:10, 14:12) ⇓
9   D CYRWUS Anna Y NOWACKA Dorota 3:2 (11:9, 11:13, 8:11, 11:6, 18:16) ⇓
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y NOWACKA Dorota 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
48. UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 6:8
4   D NOWACKA Dorota Z LELEK Paweł 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇓
5   A NOWACKA Dorota
KOSTECKI Andrzej
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇓
9   D NOWACKA Dorota Y MARCHEWKA Artur 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) ⇑
14   D NOWACKA Dorota X KOLIŃSKI Witold 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
516 ANTOSIAK Jacek 1971
305 BEJSKA Agata 1995
1335 BEŁZA Janusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
389 BIŃCZYCKA Anna 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
366 DREWNIANY Dominika 1992
522 DZIADEK Konrad 1992
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
713 GARB Aleksandra 2001
314 GARDOŃ Danuta 1974
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
908 GÓRECKI Wojciech 2002
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
541 JANIK Angelika 2000
392 JUCHA Patrycja 1998
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
199 KAWALEC Magdalena 1985
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
176 KLIMCZAK Marek 1965
306 KŁAPUT Natalia 1996
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
308 KOŁASZEWSKA Adrianna 1996
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
200 KUBAS Katarzyna 1990
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
365 LECH Katarzyna 1994
1197 LELEK Paweł 1973
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
1761 NEUMANN Jacek 1965
185 NIEKOWAL Karolina 1984
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
316 OLESIAK Agnieszka 1981
193 OSIAK Tomasz 1974
122 PALMOWSKI Lech 1982
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
184 PATRYN Ewa 1982
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
207 PODSIADŁO Dominik 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
393 PYTEL Sara 1999
4 RAJTAR Marek 1997
659 RAŚ Tomasz 1979
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
1604 SĘK Rafał 1977
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
164 STASZEK Beata 1983
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
201 SZYNAL Jadwiga 1988
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
390 WENC Dominika 1993
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
313 WOŚ Agata 1988
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977
394 ŻYTNIEWSKA Monika 1997