Alicja Śliwa
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 1998-02-08
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-22 18:00
4. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
3   C MATUSIAK Łukasz Y ŚLIWA Alicja 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇓
5   A SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
W ŚLIWA Alicja
ZHAO Ziyi
1:3 (11:9, 7:11, 12:14, 2:11) ⇑
9   D SOBCZAK Krzysztof Y ŚLIWA Alicja 3:2 (4:11, 4:11, 11:6, 11:8, 11:5) ⇓
11   A BOLSĘGA Paweł Y ŚLIWA Alicja 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 15:30
11. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3
3   C ŚLIWA Alicja Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 2:11) ⇓
5   A ŚLIWA Alicja
ZHAO Ziyi
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
10   C ŚLIWA Alicja Z WĄSIK Marcin 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
12   C ŚLIWA Alicja W KOWALCZYK Zuzanna 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 8:11, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 17:00 ⇨ 2017-10-19 18:00
19. GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
3   C URBAN Mariusz Y ŚLIWA Alicja 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A GŁÓWCZYK Jan
URBAN Mariusz
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
1:3 (11:7, 4:11, 7:11, 7:11) ⇑
9   D MÓL Marcin Y ŚLIWA Alicja 2:3 (11:7, 7:11, 5:11, 11:5, 7:11) ⇑
11   A GŁÓWCZYK Jan Y ŚLIWA Alicja 3:2 (8:11, 11:8, 11:9, 2:11, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 16:00
24. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
3   C ŚLIWA Alicja Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:3) ⇑
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) ⇑
10   C ŚLIWA Alicja Z MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇑
12   C ŚLIWA Alicja W BORKOWSKI Marek 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 10:30
34. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków II 2:12
3   C PIĄSTKA Michał Y ŚLIWA Alicja 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) ⇑
5   A PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
0:3 (14:16, 6:11, 9:11) ⇑
9   D NALEPA Maciej Y ŚLIWA Alicja 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) ⇑
11   A ZIMNICKI Tomasz Y ŚLIWA Alicja 1:3 (5:11, 11:6, 10:12, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 13:00
37. KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3:11
2   B ŚLIWA Alicja X ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 5:11) ⇓
5   A ŚLIWA Alicja
SYRDA Zuzanna
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (10:12, 5:11, 7:11) ⇓
8   B ŚLIWA Alicja W BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
13   B ŚLIWA Alicja Z KLUZEK Sławomir 3:2 (11:6, 10:12, 9:11, 11:4, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-11-28 17:30
50. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
3   C GÓRECKI Wojciech Y ŚLIWA Alicja 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:7) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
3:2 (13:11, 7:11, 8:11, 11:7, 11:3) ⇓
9   D OLCZAK Mariusz Y ŚLIWA Alicja 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y ŚLIWA Alicja 3:2 (16:14, 8:11, 14:12, 6:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 16:00
63. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 9:5
3   C ŚLIWA Alicja Y OBROCHTA Piotr 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:7) ⇑
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W OBROCHTA Piotr
WALICZEK Wojciech
3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:8) ⇑
10   C ŚLIWA Alicja Z WOLSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
12   C ŚLIWA Alicja W SUBIK Filip 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00 ⇨ 2017-12-10 11:00
49. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6
3   C KOSMAL Kinga Y ŚLIWA Alicja 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A MICHALCZYK Jakub
SAWCZAK Miłosz(j)
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 12:10) ⇓
9   D SUŁKOWSKI Karol Y ŚLIWA Alicja 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 12:10) ⇓
11   A MICHALCZYK Jakub Y ŚLIWA Alicja 3:1 (9:11, 14:12, 11:3, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 17:00 ⇨ 2017-12-20 20:00
65. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
2   B MOREK Radosław X ŚLIWA Alicja 2:3 (9:11, 14:12, 8:11, 11:8, 4:11) ⇑
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
2:3 (11:6, 14:12, 6:11, 11:13, 3:11) ⇑
7   A BOCHENEK Mariusz X ŚLIWA Alicja 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) ⇑
14   D PIETRZAK Agnieszka X ŚLIWA Alicja 3:2 (11:7, 3:11, 5:11, 11:5, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 16:00 ⇨ 2018-01-11 17:00
76. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A ŚLIWA Alicja W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A ŚLIWA Alicja
SZTWIERTNIA Ilona
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
2:3 (6:11, 11:9, 13:11, 9:11, 8:11) ⇓
7   A ŚLIWA Alicja X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:2) ⇑
11   A ŚLIWA Alicja Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 16:00 ⇨ 2018-01-24 17:45
89. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7
2   B ŚLIWA Alicja X KONSTANTYN Paweł 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇓
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
3:2 (11:13, 12:10, 11:6, 7:11, 11:6) ⇑
8   B ŚLIWA Alicja W UTYLSKI Filip 2:3 (9:11, 3:11, 11:8, 11:8, 8:11) ⇓
13   B ŚLIWA Alicja Z RADEK Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 16:00
98. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10
2   B ŚLIWA Alicja X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
6   B ŚLIWA Alicja
SKUBA Emilia
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
2:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:5, 5:11) ⇓
8   B ŚLIWA Alicja W GOŁDA Gabriel 0:3 (9:11, 5:11, 10:12) ⇓
13   B ŚLIWA Alicja Z JURZAK Łukasz 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:7, 11:2) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 16:00 ⇨ 2018-03-22 17:00
101. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
2   B ŚLIWA Alicja X KNAGA Łukasz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇓
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇑
8   B ŚLIWA Alicja W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:13, 11:6, 11:5, 11:6) ⇑
13   B ŚLIWA Alicja Z OLCZAK Mariusz 3:2 (11:7, 7:11, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 16:00
105. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
3   C ŚLIWA Alicja Y PACH Łukasz 3:1 (12:10, 11:6, 4:11, 11:7) ⇑
6   B ŚLIWA Alicja
SZTWIERTNIA Ilona
X BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 14:16) ⇓
10   C ŚLIWA Alicja Z SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
12   C ŚLIWA Alicja W MATUSIAK Łukasz 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-05 13:00 ⇨ 2018-05-12 13:00
111. MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
3   C ZAJĄC Jacek Y ŚLIWA Alicja 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) ⇑
6   B KONSTANTYN Paweł
ZAJĄC Jacek
X ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y ŚLIWA Alicja 3:2 (9:11, 6:11, 11:3, 11:7, 12:10) ⇓
11   A KONSTANTYN Paweł Y ŚLIWA Alicja 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
630 BIAŁY Sebastian 1980
389 BIŃCZYCKA Anna 1997
18 BOCHENEK Mariusz 1969
260 BOLSĘGA Iwona 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
261 BOLSĘGA Sylwia 1996
281 BORKOWSKI Marek 1960
203 BRZEZOWSKA Magdalena 1989
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
368 DREWNIANY Ewelina 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
392 JUCHA Patrycja 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
397 KANIA Anna 1991
199 KAWALEC Magdalena 1985
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
979 KOLASA Szymon 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
889 KORCZAK Damian 2003
262 KOSMAL Kinga 1999
335 KOSTRZEWA Natalia 1995
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
413 KRZYSIEK Paulina 1996
523 KUZIO Waldemar 1977
367 LECH Elżbieta 1998
88 ŁOPATA Joanna 1997
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
701 MYRTA Agnieszka 1974
1096 NALEPA Maciej 1973
30 OBROCHTA Piotr 1977
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2296 OLCZAK Mariusz 1996
318 OSIKA Aneta 1993
395 OSIKA Justyna 1993
396 OSIKA Natalia 1997
312 PACH Łukasz 1991
81 PIĄSTKA Michał 1994
321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
171 PODOBIŃSKA Małgorzata 1998
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
434 SIEWIERT Halina 1957
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
391 STAPIŃSKA Anita 1993
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
159 SUTOR Gabriela 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
315 TROJAN Krystyna 1959
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
172 TUMIDAJEWICZ Paula 1998
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
54 WOLSKI Tomasz 1972
313 WOŚ Agata 1988
436 WÓJCIK-REMBIASZ Iwona 1991
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
158 ZAWADZKA Emilia 1997
503 ZIMNICKA Karolina 1992
80 ZIMNICKI Tomasz 1995