Alicja Śliwa
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
630 BIAŁY Sebastian 1980
389 BIŃCZYCKA Anna 1997
18 BOCHENEK Mariusz 1969
260 BOLSĘGA Iwona 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
261 BOLSĘGA Sylwia 1996
281 BORKOWSKI Marek 1960
203 BRZEZOWSKA Magdalena 1989
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
368 DREWNIANY Ewelina 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
392 JUCHA Patrycja 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
397 KANIA Anna 1991
199 KAWALEC Magdalena 1985
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
979 KOLASA Szymon 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
889 KORCZAK Damian 2003
262 KOSMAL Kinga 1999
335 KOSTRZEWA Natalia 1995
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
413 KRZYSIEK Paulina 1996
523 KUZIO Waldemar 1977
367 LECH Elżbieta 1998
88 ŁOPATA Joanna 1997
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
701 MYRTA Agnieszka 1974
1096 NALEPA Maciej 1973
30 OBROCHTA Piotr 1977
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2296 OLCZAK Mariusz 1996
318 OSIKA Aneta 1993
395 OSIKA Justyna 1993
396 OSIKA Natalia 1997
312 PACH Łukasz 1991
81 PIĄSTKA Michał 1994
321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
171 PODOBIŃSKA Małgorzata 1998
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
434 SIEWIERT Halina 1957
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
391 STAPIŃSKA Anita 1993
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
159 SUTOR Gabriela 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
315 TROJAN Krystyna 1959
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
172 TUMIDAJEWICZ Paula 1998
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
54 WOLSKI Tomasz 1972
313 WOŚ Agata 1988
436 WÓJCIK-REMBIASZ Iwona 1991
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
158 ZAWADZKA Emilia 1997
503 ZIMNICKA Karolina 1992
80 ZIMNICKI Tomasz 1995