Piotr Zbigniew Obrochta
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:30
7. „Mikulec” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A KANTOR Jan W OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A KANTOR Jan
SZAREK Marcin
W OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B DZIEDZIC Marta W OBROCHTA Piotr 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 8:11) ⇑
12   C SZAREK Marcin W OBROCHTA Piotr 0:3 (6:11, 1:11, 6:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 15:30 ⇨ 2019-10-16 19:00
2. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14
2   B OBROCHTA Piotr X KOSMAL Dawid 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
PALACZ Grzegorz
W SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇓
8   B OBROCHTA Piotr W SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) ⇓
13   B OBROCHTA Piotr Z GAIK Krystian 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
1   A OBROCHTA Piotr W MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇑
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X SZCZEPAŃSKI Dominik
KORNAŚ Bartłomiej
2:3 (4:11, 11:6, 8:11, 11:9, 10:12) ⇓
7   A OBROCHTA Piotr X GAJDA Rafał 3:1 (11:3, 3:11, 11:5, 11:8) ⇑
11   A OBROCHTA Piotr Y KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 15:00
23. UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14
1   A PROCHAZKA Tomasz W OBROCHTA Piotr 1:3 (6:11, 14:12, 4:11, 5:11) ⇑
5   A KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
W OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
1:3 (11:6, 2:11, 14:16, 12:14) ⇑
8   B HOLECZKO Oskar W OBROCHTA Piotr 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇑
12   C KUDŁA Paweł W OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 15:30 ⇨ 2019-11-06 19:00
30. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9
1   A OBROCHTA Piotr W WOŹNIAK Dominik 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
W ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
0:3 (10:12, 6:11, 8:11) ⇓
7   A OBROCHTA Piotr X MÓL Marcin 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇑
11   A OBROCHTA Piotr Y GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 17:00
35. LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5
1   A OSTROWSKI Dawid W OBROCHTA Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇑
8   B GAJEWSKI Dominik W OBROCHTA Piotr 2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 6:11, 9:11) ⇑
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W OBROCHTA Piotr 1:3 (10:12, 15:13, 4:11, 10:12) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 19:00
40. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6
2   B OBROCHTA Piotr X BOBER Damian 0:3 (12:14, 8:11, 8:11) ⇓
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
2:3 (11:9, 5:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇓
8   B OBROCHTA Piotr W PIETRZAK Krzysztof 2:3 (11:5, 8:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
13   B OBROCHTA Piotr Z MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 10:00
45. KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
2   B PASEK Kamil X OBROCHTA Piotr 3:2 (12:10, 8:11, 14:12, 4:11, 11:9) ⇓
6   B BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
X OBROCHTA Piotr
TABOR Janusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇓
7   A BORKOWSKI Marek X OBROCHTA Piotr 1:3 (3:11, 11:9, 2:11, 8:11) ⇑
14   D MACIUSZEK Wiesław X OBROCHTA Piotr 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 6:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 15:30
54. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3
2   B OBROCHTA Piotr X BAŃBOR Andrzej 3:2 (11:4, 9:11, 11:6, 9:11, 11:7) ⇑
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:2 (11:4, 11:13, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
8   B OBROCHTA Piotr W ŻUROWSKI Dariusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇓
13   B OBROCHTA Piotr Z JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 13:00
59. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
1   A MROCZEK Adrian W OBROCHTA Piotr 1:3 (11:9, 6:11, 12:14, 6:11) ⇑
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 7:11, 11:6) ⇓
8   B ROBAK Mateusz W OBROCHTA Piotr 3:2 (11:8, 14:16, 14:12, 10:12, 12:10) ⇓
12   C JEWUŁA Mateusz W OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
66. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
2   B JAWIEŃ Marcin X OBROCHTA Piotr 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇑
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X OBROCHTA Piotr
BOLSĘGA Henryk
1:3 (12:10, 5:11, 2:11, 4:11) ⇑
7   A FLĄDRO Piotr X OBROCHTA Piotr 0:3 (4:11, 11:13, 7:11) ⇑
14   D SKRZYŃSKI Janusz X OBROCHTA Piotr 1:3 (11:8, 2:11, 9:11, 6:11) ⇑
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 11:00 ⇨ 2020-02-28 18:00
67. MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇑
6   B ŁABOWSKI Józef
BERDYSZ Mariusz
X OBROCHTA Piotr
PALACZ Grzegorz
2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 11:13, 8:11) ⇑
9   D BERDYSZ Mariusz Y OBROCHTA Piotr 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:7) ⇓
11   A WOŹNIAK Dominik Y OBROCHTA Piotr 3:2 (9:11, 13:11, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-07 11:00
70. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
1   A MENSFELD Natalia W OBROCHTA Piotr 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 4:11) ⇑
8   B ROZUM Dawid W OBROCHTA Piotr 3:2 (11:13, 8:11, 12:10, 12:10, 14:12) ⇓
12   C GOLONKA Filip W OBROCHTA Piotr 2:3 (11:7, 11:9, 11:13, 9:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
1477 BALIGA Cezary 1998
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
123 BARTUZI Wojciech 1990
2133 BĄCIO Konrad 2006
107 BERDYSZ Mariusz 1964
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
210 DUDZIAK Damian 1995
1633 DZIEDZIC Marta 1969
742 FLĄDRO Piotr 1982
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
1179 HOLECZKO Oskar 1998
542 HOMOLA Piotr 1975
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
595 JARASZ Damian 1985
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1008 KANTOR Jan 1987
414 KAPIK Krzysztof 1999
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
814 KIEŁT Dawid 1991
176 KLIMCZAK Marek 1965
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
870 KOWAL Adrian 1999
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
520 KUBÓW Janusz 1983
1802 KUDŁA Paweł 1985
101 KUFEL Dominik 1979
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
927 NOWORYTA Kazimierz 1944
45 OBROCHTA Paweł 1981
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
1441 PĘK Karolina 1998
537 PĘKSA Paweł 1993
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
147 PIETRZAK Mateusz 1995
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1411 ROBAK Mateusz 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
1669 SZAREK Marcin 1986
121 SZLAMKA Andrzej 1966
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
470 WILK Paweł 1988
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976