Numer zawodnika: | 3 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1994 |
Przynależność klubowa: | KS „Bronowianka” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 12088 |
Numer licencji okres.: | 5308 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 6. KS Bronowianka Kraków II - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
3 | C | SMUGA Mariusz | Y | PIEKARCZYK Michał | 2:3 (11:7, 3:11, 11:9, 2:11, 7:11) | ||
5 | A |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
W |
WODNIAK Kamil HOLCMAN Tomasz |
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) | ||
10 | C | SMUGA Mariusz | Z | HOLCMAN Tomasz | 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 13:11) | ||
12 | C | SMUGA Mariusz | W | GAJDA Rafał | 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 16:00 11. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Bronowianka Kraków II 12:2 |
|||||||
3 | C | OBROCHTA Piotr | Y | SMUGA Mariusz | 3:2 (6:11, 11:3, 9:11, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
X |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
3:0 (11:9, 11:7, 11:9) | ||
9 | D | KAIM Adrian | Y | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) | ||
11 | A | OBROCHTA Paweł | Y | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:3, 12:10, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 22. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
4 | D | TURECKI Jarosław | Z | SMUGA Mariusz | 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) | ||
6 | B |
TURECKI Jarosław TURECKI Jakub |
X |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
0:3 (2:11, 9:11, 10:12) | ||
10 | C | TURECKI Jakub | Z | SMUGA Mariusz | 2:3 (11:8, 4:11, 9:11, 11:6, 5:11) | ||
13 | B | TURECKI Kacper | Z | SMUGA Mariusz | 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 28. KS Bronowianka Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8 |
|||||||
3 | C | SMUGA Mariusz | Y | BOBER Rafał | 3:2 (12:10, 8:11, 7:11, 11:7, 11:9) | ||
5 | A |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
W |
RADEK Arkadiusz BOBER Rafał |
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) | ||
10 | C | SMUGA Mariusz | Z | RADEK Arkadiusz | 0:3 (4:11, 4:11, 11:13) | ||
12 | C | SMUGA Mariusz | W | KUBIC Marcin | 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 17:00 31. LZS Solidarni Mędrzechów - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
3 | C | JASTRZĘBSKI Dawid | Y | SMUGA Mariusz | 2:3 (10:12, 11:9, 6:11, 11:7, 8:11) | ||
5 | A |
JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
W |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
3:1 (8:11, 11:5, 12:10, 11:7) | ||
9 | D | BŁOCHO Przemysław | Y | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) | ||
11 | A | TABOR Marcin | Y | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-11-11 11:00 17. KS Bronowianka Kraków II - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
3 | C | SMUGA Mariusz | Y | BOLEK Łukasz | 2:3 (4:11, 12:10, 9:11, 11:9, 5:11) | ||
6 | B |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
X |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (12:14, 7:11, 11:7, 7:11) | ||
10 | C | SMUGA Mariusz | Z | JÓZEFIAK Michał | 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 3:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 38. KS Bronowianka Kraków II - UKS Zarabie Myślenice 10:4 |
|||||||
3 | C | SMUGA Mariusz | Y | KUZIO Aleksandra | 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
W |
ŚWIATŁOŃ Piotr ŻĄDŁO Piotr |
2:3 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 11:13) | ||
10 | C | SMUGA Mariusz | Z | KUZIO Waldemar | 2:3 (7:11, 11:4, 8:11, 11:9, 9:11) | ||
12 | C | SMUGA Mariusz | W | ŚWIATŁOŃ Piotr | 2:3 (11:7, 10:12, 5:11, 11:5, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 18:00 45. MKS Skawa Wadowice - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
2 | B | PIEKARCZYK Zuzanna | X | SMUGA Mariusz | 2:3 (13:11, 13:11, 8:11, 8:11, 9:11) | ||
6 | B |
RACZEK Marcin PIEKARCZYK Zuzanna |
X |
SMUGA Mariusz ANDRZEJAK Kacper |
1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 2:11) | ||
7 | A | RACZEK Marcin | X | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
14 | D | ŻOŁYNIAK Hubert | X | SMUGA Mariusz | 3:1 (11:9, 10:12, 11:6, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 ⇨ 2023-12-09 12:00 52. KS Bronowianka Kraków II - MKS Radość Gorlice 5:9 |
|||||||
4 | D | SMUGA Mariusz | Z | GAŁUSZKA Mateusz | 0:3 (7:11, 11:13, 9:11) | ||
5 | A |
SMUGA Mariusz ANDRZEJAK Kacper |
W |
PUSZKARIOW Konstantyn GAŁUSZKA Mateusz |
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) | ||
9 | D | SMUGA Mariusz | Y | PUSZKARIOW Konstantyn | 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) | ||
14 | D | SMUGA Mariusz | X | NOWAK Marcin | 2:3 (11:6, 11:13, 11:7, 10:12, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 59. TKS Opoka Trzebinia - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
3 | C | ŚWIRK Robert | Y | SMUGA Mariusz | 3:2 (11:6, 11:5, 3:11, 17:19, 11:9) | ||
5 | A |
ŚWIRK Robert FRĄCZEK Łukasz |
W |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
3:1 (10:12, 11:4, 11:7, 11:2) | ||
9 | D | DŁUGAJ Rafał | Y | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) | ||
11 | A | FRĄCZEK Łukasz | Y | SMUGA Mariusz | 2:3 (10:12, 11:7, 11:13, 13:11, 11:13) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-03-09 16:00 84. KS Gorce Nowy Targ II - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
3 | C | RYŚ Paweł | Y | SMUGA Mariusz | 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 7:11, 11:6) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
3:2 (7:11, 11:7, 12:10, 9:11, 11:4) | ||
9 | D | GNIADEK Piotr | Y | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) | ||
11 | A | NAGEL Kacper | Y | SMUGA Mariusz | 3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 7:11, 11:7) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 85. UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
3 | C | KUZIO Aleksandra | Y | SMUGA Mariusz | 1:3 (9:11, 3:11, 11:8, 6:11) | ||
5 | A |
DUDZIAK Damian GAWLIK Tymon |
W |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 7:11) | ||
9 | D | KUZIO Waldemar | Y | SMUGA Mariusz | 2:3 (4:11, 11:6, 11:7, 8:11, 10:12) | ||
11 | A | GAWLIK Tymon | Y | SMUGA Mariusz | 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) |