Krzysztof Morawetz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1955
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00 ⇨ 2019-10-16 18:00
8. ULKS „Lachowice” II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 11:3
1   A KACHEL Jan W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇓
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MORAWETZ Krzysztof
3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:7) ⇓
8   B GRAJNY Piotr W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇓
12   C KACHEL Piotr W MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:1, 11:9, 3:11, 11:8) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 19:00
17. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Unia” Naprawa 4:10
1   A MORAWETZ Krzysztof W JĘDRAL Robert 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 7:11) ⇓
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MORAWETZ Krzysztof
W JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
1:3 (11:1, 3:11, 3:11, 6:11) ⇓
7   A MORAWETZ Krzysztof X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 2:3 (9:11, 11:8, 11:13, 11:4, 9:11) ⇓
11   A MORAWETZ Krzysztof Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 7:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7
1   A KOLASA Dawid W MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 12:10) ⇓
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 9:11) ⇑
8   B KOLASA Iwona W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇓
12   C KAMIŃSKA Martyna W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
29. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 12:2
1   A MORAWETZ Krzysztof W LECH Maja 1:3 (7:11, 6:11, 11:5, 8:11) ⇓
6   B WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 12:10) ⇑
7   A MORAWETZ Krzysztof X MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:9, 11:2, 11:3) ⇑
11   A MORAWETZ Krzysztof Y KLAG Franciszek 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 18:00
36. KS „Turbacz” Mszana Dolna - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 13:1
1   A KOWALCZYK Grzegorz W MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:9) ⇓
5   A KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
W WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) ⇓
8   B SURMA Mariusz W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:2, 11:8, 11:4) ⇓
12   C CAPUTA Henryk W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
39. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - LKS „Victoria” Nidek 0:14
1   A MORAWETZ Krzysztof W BIZOŃ Stefan 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) ⇓
5   A WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
W BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
2:3 (3:11, 11:6, 6:11, 12:10, 7:11) ⇓
7   A MORAWETZ Krzysztof X SZEMIK Krzysztof 0:3 (8:11, 10:12, 3:11) ⇓
11   A MORAWETZ Krzysztof Y HOLCMAN Zbigniew 1:3 (3:11, 2:11, 11:9, 5:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 17:00
46. „Power Rangers” Czarny Dunajec - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9
4   D ZIÓŁKO Izaak Z MORAWETZ Krzysztof 2:3 (11:5, 8:11, 7:11, 12:10, 5:11) ⇑
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) ⇑
10   C PALARZ Jan Z MORAWETZ Krzysztof 0:3 (4:11, 1:11, 5:11) ⇑
13   B PSHENOV Viktor Z MORAWETZ Krzysztof 2:3 (11:3, 3:11, 11:2, 8:11, 14:16) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 18:00
60. KS „Gorce” Nowy Targ V - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3:11
2   B CZYSZCZOŃ Robert X MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 15:13) ⇓
6   B CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
X MORAWETZ Krzysztof
GRELA Antoni
3:2 (6:11, 8:11, 11:9, 11:9, 11:3) ⇓
7   A KUROS Antoni X MORAWETZ Krzysztof 1:3 (7:11, 11:3, 2:11, 8:11) ⇑
14   D KUWIK Hubert X MORAWETZ Krzysztof 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00 ⇨ 2020-01-14 18:30
53. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7
4   D MORAWETZ Krzysztof Z MACIEJCZYK Paweł 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
6   B WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
X GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
1:3 (4:11, 6:11, 12:10, 8:11) ⇓
9   D MORAWETZ Krzysztof Y WCISŁO Patryk 2:3 (11:7, 7:11, 6:11, 13:11, 9:11) ⇓
14   D MORAWETZ Krzysztof X GAŁUSZKA Paweł 2:3 (4:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:00 ⇨ 2020-01-20 18:00
66. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 12:2
2   B MORAWETZ Krzysztof X BRYŁA Rafał 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) ⇑
6   B WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
X BOBAK Mikołaj
PLACEK Dominik
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
8   B MORAWETZ Krzysztof W STUDNICKA Anna 3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 11:6) ⇑
13   B MORAWETZ Krzysztof Z PLACEK Dominik 3:0 (11:1, 11:7, 11:1) ⇑
5NT | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-06 18:00
87. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4
1   A MORAWETZ Krzysztof W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇑
5   A WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
W KOWALCZYK Bartosz
KUWIK Hubert
3:0 (11:5, 11:2, 11:5) ⇑
7   A MORAWETZ Krzysztof X KUROS Antoni 3:0 (11:5, 12:10, 11:4) ⇑
11   A MORAWETZ Krzysztof Y KUWIK Hubert 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇑