Jakub Michalczyk
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1998-02-10
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00
3. UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) ⇓
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W NOSAL Mirosław
FLAUMENHAFT Jacek
0:3 (9:11, 7:11, 12:14) ⇓
9 1 B MICHALCZYK Jakub X DUDEK Radosław 1:3 (12:14, 11:13, 11:5, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 14:00 ⇨ 2017-09-20 18:00
5. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4
2   B GARB Aleksandra X MICHALCZYK Jakub 2:3 (11:7, 6:11, 7:11, 11:7, 8:11) ⇑
6   B GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
X MICHALCZYK Jakub
SUŁKOWSKI Karol
3:1 (9:11, 11:7, 11:3, 11:9) ⇓
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X MICHALCZYK Jakub 2:3 (9:11, 11:4, 4:11, 11:9, 6:11) ⇑
14   D KOWALCZYK Zuzanna X MICHALCZYK Jakub 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:9) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 14:00
24. PKS „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 9:1
3 1 B MARCINOWSKI Krzysztof Y MICHALCZYK Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
5 1 A CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
X MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
3:1 (11:3, 11:2, 10:12, 11:6) ⇓
7 1 A CYRNEK Piotr Y MICHALCZYK Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 20:18) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00 ⇨ 2017-12-10 11:00
49. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6
1   A MICHALCZYK Jakub W PĘK Karolina 3:1 (11:4, 11:9, 8:11, 12:10) ⇑
5   A MICHALCZYK Jakub
SAWCZAK Miłosz(j)
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 12:10) ⇑
7   A MICHALCZYK Jakub X ŁEBEK Alicja 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) ⇑
11   A MICHALCZYK Jakub Y ŚLIWA Alicja 3:1 (9:11, 14:12, 11:3, 11:8) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 12:00
59. UKS „Płomień” Limanowa - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y BLAT Piotr 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) ⇑
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W BOROWIAK Krzysztof
SKŁADOŃ Piotr
3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇑
9 1 B MICHALCZYK Jakub X SAWA Bartosz 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-28 11:00 ⇨ 2017-12-21 18:00
25. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków 4:6
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇓
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
3:1 (12:10, 10:12, 12:10, 11:8) ⇑
9 1 B MICHALCZYK Jakub X KUZMENKO Hrihorii 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 12:10) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-04 11:00 ⇨ 2018-01-12 19:00
36. UKS „Płomień” Limanowa - ULKS „Lachowice” 8:2
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y PNIACZEK Dominik 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇓
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W SURMA Krzysztof
KUŹNIK Grzegorz
3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:6) ⇑
9 1 B MICHALCZYK Jakub X RACZEK Marcin 1:3 (4:11, 12:14, 11:4, 8:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 15:00
63. KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS „Płomień” Limanowa 5:5
3 1 B STĄPOR Rafał Y MICHALCZYK Jakub 3:0 (14:12, 11:9, 12:10) ⇓
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
0:3 (7:11, 5:11, 4:11) ⇑
7 1 A KLOCEK Kamil Y MICHALCZYK Jakub 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 9:11, 11:8) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 16:00
70. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y OBROCHTA Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇑
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W KAIM Adrian
MATUSIAK Łukasz
2:3 (16:14, 11:7, 8:11, 7:11, 5:11) ⇓
9 1 B MICHALCZYK Jakub X MADZULA Paweł 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 16:00
76. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 5:5
3 1 B PELCZAR Dawid Y MICHALCZYK Jakub 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:9) ⇓
7 1 A JURCZAK Michał Y MICHALCZYK Jakub 2:3 (7:11, 6:11, 11:5, 11:5, 7:11) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-11 15:00 ⇨ 2018-02-14 18:00
94. KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 7:3
4 2 D KUZMENKO Hrihorii Z MICHALCZYK Jakub 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 9:11, 7:11) ⇑
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
W GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
3:2 (11:5, 8:11, 4:11, 11:5, 11:5) ⇓
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z MICHALCZYK Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-17 11:00
99. UKS „Płomień” Limanowa - PKS „Kolping” Jarosław II 3:7
2 2 C MICHALCZYK Jakub W ŻOŁYNIAK Hubert 3:1 (11:8, 11:8, 11:13, 11:1) ⇑
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
0:3 (5:11, 3:11, 8:11) ⇓
8 2 C MICHALCZYK Jakub Z CZERNIK Mateusz 2:3 (11:5, 12:10, 10:12, 5:11, 5:11) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-04-07 16:00 ⇨ 2018-04-17 16:00
103. „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 10:0
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X MICHALCZYK Jakub 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8) ⇓
5 1 A CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
X MICHALCZYK Jakub
KOSMAL Dawid
3:1 (11:8, 11:4, 3:11, 11:7) ⇓
9 1 B CHYC Tomasz X MICHALCZYK Jakub 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-21 11:00
104. UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y JURCZAK Michał 2:3 (6:11, 13:11, 12:10, 9:11, 4:11) ⇓
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇑
9 1 B MICHALCZYK Jakub X WIŚNIEWSKI Karol 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
680 BASTA Mariusz 1992
107 BERDYSZ Mariusz 1964
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
796 BRODA Jacek 1975
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
858 DŁUGAJ Rafał 1978
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1946 DZIUBA Patryk 2003
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
409 FIRSZT Mateusz 1992
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
1317 GALUS Katarzyna 1998
683 GALUS Krzysztof 1973
713 GARB Aleksandra 2001
50 GIERCZYK Marcin 1993
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
969 GÓRKA Michał 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
437 JOCHER Krzysztof 1970
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
843 KLESZCZ Marcin 1986
661 KLĘBA Mirosław 1966
1966 KLOCEK Kamil 1999
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
356 KOSMAL Wojciech 1974
870 KOWAL Adrian 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
636 KOZIEŁ Michał 1983
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
113 KURNYTA Mariusz 1989
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1670 ŁEBEK Alicja 1999
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
303 MĄKA Karol 1991
847 MĘDREK Bartosz 1997
405 MICHALEC Grzegorz 1993
842 MIRUS Paweł 1989
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
339 MRUK Piotr 1981
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
826 NIEMIEC Rafał 1995
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
801 NOWAK Gracjan 1980
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
340 ODELGA Jan 1981
487 OGORZAŁEK Andrzej 1992
316 OLESIAK Agnieszka 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
829 PELCZAR Dawid 1998
442 PEREGRYM Andrzej 1957
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
139 PNIACZEK Dominik 1999
827 POJNAR Michał 1994
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
629 RACZEK Marcin 1978
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
797 SARNIK Grzegorz 1991
815 SAWA Bartosz 1992
1944 SEROKA Szymon 2001
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
836 SOBOTA Andrzej 1966
1965 STĄPOR Rafał 1999
401 STELMACH Jarosław 1991
17 STRZAŁKA Marek 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
471 SZCZECINA Rafał 1983
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1388 WYSOWSKI Jan 2002
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
158 ZAWADZKA Emilia 1997
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990