Krystian Gaik
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1997-01-15
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00
3. UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4
4 2 D GAIK Krystian Z NOSAL Mirosław 3:0 (11:8, 13:11, 11:5) ⇑
10 2 D GAIK Krystian W GALUS Mateusz 3:2 (9:11, 7:11, 13:11, 11:6, 11:8) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 17:00 ⇨ 2017-09-20 18:00
11. KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 7:3
3 1 B KLAG Tomasz Y GAIK Krystian 2:3 (11:5, 11:5, 5:11, 9:11, 7:11) ⇑
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 15:13) ⇓
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y GAIK Krystian 3:1 (8:11, 11:2, 11:8, 14:12) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-09-30 11:00
14. UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8
3 1 B GAIK Krystian Y CHYC Tomasz 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇓
6 2 C GAIK Krystian
ROZUM Dawid
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇓
9 1 B GAIK Krystian X BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-18 16:00
38. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa 2:8
3 1 B SZLACHETKA Jakub Y GAIK Krystian 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇑
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 5:11) ⇑
7 1 A OSTANEK Michał Y GAIK Krystian 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 7:11, 11:7) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-11-25 11:00 ⇨ 2017-12-16 12:00
47. UKS „Płomień” Limanowa - UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2
3 1 B GAIK Krystian Y OLBRYCHT Michał 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇑
6 2 C GAIK Krystian
ROZUM Dawid
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
9 1 B GAIK Krystian X KOPCZYK Hubert 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 4:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-28 11:00 ⇨ 2017-12-21 18:00
25. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków 4:6
4 2 D GAIK Krystian Z KOŁODZIEJ Szymon 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 10:12) ⇓
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
3:1 (12:10, 10:12, 12:10, 11:8) ⇑
10 2 D GAIK Krystian W OSIKA Sławomir 2:3 (6:11, 11:7, 11:7, 10:12, 10:12) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 16:00
70. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
4 2 D GAIK Krystian Z KAIM Adrian 3:2 (11:7, 4:11, 11:8, 4:11, 11:8) ⇑
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W KAIM Adrian
MATUSIAK Łukasz
2:3 (16:14, 11:7, 8:11, 7:11, 5:11) ⇓
10 2 D GAIK Krystian W MATUSIAK Łukasz 2:3 (12:10, 11:7, 3:11, 2:11, 6:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 16:00
76. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 5:5
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z GAIK Krystian 2:3 (8:11, 5:11, 11:6, 11:8, 12:14) ⇑
8 2 C WIŚNIEWSKI Karol Z GAIK Krystian 3:2 (9:11, 12:10, 11:8, 8:11, 11:8) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-11 15:00 ⇨ 2018-02-14 18:00
94. KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 7:3
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W GAIK Krystian 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
W GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
3:2 (11:5, 8:11, 4:11, 11:5, 11:5) ⇓
10 2 D KUZMENKO Hrihorii W GAIK Krystian 3:0 (11:8, 11:3, 14:12) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-10 11:00 ⇨ 2018-03-18 18:30
96. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6
2 2 C GAIK Krystian W KOLASA Szymon 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) ⇓
6 2 C GAIK Krystian
KOSMAL Dawid
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (8:11, 6:11, 15:13, 9:11) ⇓
8 2 C GAIK Krystian Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (9:11, 1:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-04-07 16:00 ⇨ 2018-04-17 16:00
103. „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 10:0
4 2 D JANIK Tomasz Z GAIK Krystian 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) ⇓
6 2 C STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
8 2 C STRZAŁKA Marek Z GAIK Krystian 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 4:11, 11:6) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-21 11:00
104. UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8
4 2 D GAIK Krystian Z ANTOSIAK Daniel 1:3 (16:18, 11:8, 8:11, 4:11) ⇓
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇑
10 2 D GAIK Krystian W KRUKAR Piotr 2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 8:11, 10:12) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
39 BALDOWSKI Roman 1989
680 BASTA Mariusz 1992
107 BERDYSZ Mariusz 1964
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1946 DZIUBA Patryk 2003
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
468 GAJ Rafał 1994
1317 GALUS Katarzyna 1998
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
50 GIERCZYK Marcin 1993
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1979 JADAM Dawid 2007
833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
855 KĄDZIELA Marek 1982
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
901 KIEŁBASA Józef 1972
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
843 KLESZCZ Marcin 1986
35 KLIMEK Janusz 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
636 KOZIEŁ Michał 1983
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
2443 KRUKAR Piotr 2003
113 KURNYTA Mariusz 1989
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
842 MIRUS Paweł 1989
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
339 MRUK Piotr 1981
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
2201 OLBRYCHT Michał 2004
316 OLESIAK Agnieszka 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
341 PANCERZ Dawid 1993
829 PELCZAR Dawid 1998
442 PEREGRYM Andrzej 1957
695 PETKA Krzysztof 1999
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
807 PODSIADŁO Maciej 1989
43 PRZYBYLSKI Grzegorz 1984
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
241 ROSIEK Michał 1996
1111 RUSEK Andrzej 1967
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
857 SUCHECKI Wacław 1968
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
471 SZCZECINA Rafał 1983
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
524 SZLACHETKA Jakub 1993
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984
33 WARIAN Mirosław 1974
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1388 WYSOWSKI Jan 2002
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990