Numer zawodnika: | 2869 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1977 |
Przynależność klubowa: | SSL „Wielmożanka” Wielmoża |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 51547 |
Numer licencji okres.: | 2969 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 16:00 11. KS Rockets Wiśniowa - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
2 | B | TABOR Paweł | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (9:11, 13:15, 8:11) | ||
5 | A |
KUCHNIA Andrzej MUTA Michał |
W |
SĘK Rafał TOKARZ Paweł |
3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 7:11, 11:8) | ||
7 | A | TABOR Krzysztof | X | TOKARZ Paweł | 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:7) | ||
14 | D | MUTA Michał | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-08 16:30 17. SSL Wielmożanka Wielmoża II - Dorbud Gryf Gdów II 10:4 |
|||||||
4 | D | TOKARZ Paweł | Z | GŁUCH Grzegorz | 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:4) | ||
6 | B |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
X |
KUCHARSKI Mateusz WCISŁO Konrad |
3:1 (11:5, 4:11, 11:8, 11:9) | ||
9 | D | TOKARZ Paweł | Y | PAWELEC Tomasz | 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) | ||
14 | D | TOKARZ Paweł | X | WCISŁO Konrad | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 16:30 ⇨ 2023-10-11 19:00 4. SSL Wielmożanka Wielmoża II - KS Jordan Kraków 14:0 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | WIROŃSKI Piotr | 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | WIELOGÓRSKI Bartłomiej | 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 14:00 26. MKS Centrum Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
1 | A | UTYLSKI Filip | W | TOKARZ Paweł | 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) | ||
6 | B |
SZEWCZYK Hubert MAJDAK Rafał |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
3:2 (11:7, 11:2, 7:11, 7:11, 11:6) | ||
8 | B | SZEWCZYK Hubert | W | TOKARZ Paweł | 2:3 (8:11, 11:9, 5:11, 11:9, 11:13) | ||
12 | C | MAJDAK Rafał | W | TOKARZ Paweł | 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 14:12) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-21 16:30 30. SSL Wielmożanka Wielmoża II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | BOCHENEK Dariusz | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
6 | B |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
X |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
2:3 (12:14, 11:8, 11:9, 10:12, 5:11) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | KUTYŁA Dawid | 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | KLIMCZAK Marek | 3:2 (6:11, 11:1, 3:11, 16:14, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-27 18:00 41. PKS Porta Kraków - SSL Wielmożanka Wielmoża II 12:2 |
|||||||
2 | B | NOWICKI Marek | X | TOKARZ Paweł | 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:7) | ||
5 | A |
NOWICKI Marek TKACZYK Marcin |
W |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:5) | ||
7 | A | DZIAŁEK Mateusz | X | TOKARZ Paweł | 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) | ||
14 | D | TKACZYK Marcin | X | TOKARZ Paweł | 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 12:10) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-05 16:30 43. SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Polonia Wilczkowice II 12:2 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | GARBACKI Andrzej | 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) | ||
5 | A |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
W |
PEREK Robert PERICHT Robert |
3:2 (11:9, 15:13, 2:11, 7:11, 11:7) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | PERICHT Robert | 3:1 (10:12, 11:8, 11:3, 11:8) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | PEREK Robert | 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-19 09:00 56. TKKF Top Spin Kraków - SSL Wielmożanka Wielmoża II 6:8 |
|||||||
4 | D | WALA Tomasz | Z | TOKARZ Paweł | 3:0 (15:13, 11:9, 11:2) | ||
6 | B |
WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) | ||
10 | C | WOŹNY Dariusz | Z | TOKARZ Paweł | 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) | ||
13 | B | KARATNIK Zbigniew | Z | TOKARZ Paweł | 1:3 (5:11, 5:11, 11:6, 10:12) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-12 19:45 71. LKS Kłos Olkusz II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 5:9 |
|||||||
1 | A | KOWAL Łukasz | W | TOKARZ Paweł | 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) | ||
6 | B |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
2:3 (11:7, 11:3, 8:11, 8:11, 9:11) | ||
8 | B | NATKANIEC Michał | W | TOKARZ Paweł | 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 8:11, 8:11) | ||
12 | C | WALOTEK Krzysztof | W | TOKARZ Paweł | 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-17 16:30 83. SSL Wielmożanka Wielmoża II - Podwawelski Kraków IV 10:4 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | SOBUCKI Mateusz | 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:6) | ||
5 | A |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
W |
SOBUCKI Mateusz SMĘTOCH Michał |
0:3 (6:11, 11:13, 3:11) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | SMĘTOCH Michał | 1:3 (12:10, 3:11, 8:11, 6:11) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | RÓŻ Tomasz | 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:30 86. Podwawelski Kraków V - SSL Wielmożanka Wielmoża II 6:8 |
|||||||
2 | B | SZPROCH Wojciech | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) | ||
7 | A | CZOSNEK Arkadiusz | X | TOKARZ Paweł | 3:2 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9) | ||
14 | D | ŁATA Przemysław | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-21 16:30 96. SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Wisła Rząska 11:3 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | TWARDY Sebastian | 3:1 (11:3, 6:11, 11:8, 11:4) | ||
5 | A |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
W |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 13:11) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | BUŁA Dominik | 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | ENGLOT Bartłomiej | 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-03 16:30 ⇨ 2024-01-28 16:30 70. SSL Wielmożanka Wielmoża II - KS Bronowianka Kraków III 6:8 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | PERZ Izabela | 3:1 (5:11, 11:2, 13:11, 11:7) | ||
5 | A |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
W |
PERZ Izabela GAJ Milena |
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | BYRTEK Emilia | 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | GAJ Milena | 1:3 (11:3, 5:11, 5:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-31 18:00 101. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 5:9 |
|||||||
2 | B | NOWAK Mateusz | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) | ||
5 | A |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
W |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
3:2 (14:16, 12:10, 8:11, 11:6, 11:4) | ||
7 | A | MARCHEWKA Artur | X | TOKARZ Paweł | 1:3 (12:10, 10:12, 10:12, 15:17) | ||
14 | D | KOCHANOWSKI Tomasz | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-06 18:30 108. LKS Wisła Rząska - SSL Wielmożanka Wielmoża II 9:5 |
|||||||
2 | B | ENGLOT Bartłomiej | X | TOKARZ Paweł | 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) | ||
6 | B |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) | ||
7 | A | TWARDY Sebastian | X | TOKARZ Paweł | 3:2 (11:5, 2:11, 9:11, 11:8, 11:9) | ||
14 | D | ROMANOWSKI Cezary | X | TOKARZ Paweł | 2:3 (12:10, 6:11, 3:11, 11:9, 4:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-17 16:30 111. SSL Wielmożanka Wielmoża II - MKS Centrum Kraków III 14:0 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | BARAN Mateusz | 3:0 (11:5, 11:8, 11:3) | ||
6 | B |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
X |
BARAN Mateusz BAHATSKYI Denis |
3:0 (11:8, 11:7, 11:1) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | KROKOS Bartłomiej | 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | BARCHANOWICZ Jan | 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-24 16:30 113. SSL Wielmożanka Wielmoża II - KS Rockets Wiśniowa 14:0 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | KUCHNIA Andrzej | 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
X |
ŻĄDŁO Damian MUTA Michał |
3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:9) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | ŻĄDŁO Damian | 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-07 16:30 115. SSL Wielmożanka Wielmoża II - PKS Porta Kraków 5:9 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Paweł | X | NOWICKI Marek | 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
5 | A |
TOKARZ Paweł WOŹNIAK Daniel |
W |
DZIAŁEK Mateusz NOWICKI Marek |
1:3 (8:11, 11:9, 3:11, 5:11) | ||
8 | B | TOKARZ Paweł | W | DZIAŁEK Mateusz | 3:0 (11:4, 18:16, 11:9) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | KALICIAK Dariusz | 3:1 (11:3, 7:11, 11:6, 11:5) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-04-13 16:00 119. Krupiec Rokicie Szczytniki II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
2 | B | MARDOSZ Maciej | X | TOKARZ Paweł | 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 5:11) | ||
5 | A |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
W |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
2:3 (9:11, 13:15, 11:7, 11:9, 7:11) | ||
7 | A | KUTYŁA Dawid | X | TOKARZ Paweł | 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 9:11) | ||
14 | D | WIKTOREK Marcin | X | TOKARZ Paweł | 1:3 (11:4, 5:11, 6:11, 9:11) |