Numer zawodnika: | 2860 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1966 |
Przynależność klubowa: | KT Rockets Wiśniowa |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 52154 |
Numer licencji okres.: | 889 |
Data wydania: | 11.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 09:00 3. TKKF Top Spin Kraków - KS Rockets Wiśniowa 4:10 |
|||||||
11 | A | SZCZERBA Tomasz | Y | STALMACH Zbigniew | 2:3 (11:6, 6:11, 11:8, 7:11, 16:18) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 16:00 11. KS Rockets Wiśniowa - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
8 | B | STALMACH Zbigniew | W | SĘK Rafał | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
13 | B | STALMACH Zbigniew | Z | GUMULA Marcin | 3:2 (8:11, 5:11, 11:5, 11:6, 12:10) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-11 18:00 18. KS Bronowianka Kraków III - KS Rockets Wiśniowa 5:9 |
|||||||
4 | D | BYRTEK Emilia | Z | STALMACH Zbigniew | 2:3 (7:11, 11:7, 10:12, 11:7, 11:13) | ||
10 | C | ILCEWICZ Wiktoria | Z | STALMACH Zbigniew | 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-15 15:00 24. KS Rockets Wiśniowa - LKS Kłos Olkusz II 5:9 |
|||||||
4 | D | STALMACH Zbigniew | Z | KOWAL Łukasz | 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
9 | D | STALMACH Zbigniew | Y | WALOTEK Krzysztof | 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-22 14:30 33. Podwawelski Kraków IV - KS Rockets Wiśniowa 4:10 |
|||||||
7 | A | ARORA Arpit | X | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) | ||
14 | D | NOWAK Alojzy | X | STALMACH Zbigniew | 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-29 15:00 37. KS Rockets Wiśniowa - Podwawelski Kraków V 12:2 |
|||||||
3 | C | STALMACH Zbigniew | Y | ELARGAWY Omar | 3:2 (11:1, 9:11, 11:3, 6:11, 16:14) | ||
10 | C | STALMACH Zbigniew | Z | SZPROCH Wojciech | 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:7) | ||
12 | C | STALMACH Zbigniew | W | CZOSNEK Arkadiusz | 3:2 (5:11, 11:8, 6:11, 11:8, 11:3) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-08 18:30 48. LKS Wisła Rząska - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
13 | B | ENGLOT Bartłomiej | Z | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-19 15:00 50. KS Rockets Wiśniowa - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
3 | C | STALMACH Zbigniew | Y | KOCHANOWSKI Tomasz | 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 6:11) | ||
10 | C | STALMACH Zbigniew | Z | CHOLEWA Kacper | 1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 6:11) | ||
12 | C | STALMACH Zbigniew | W | MARCHEWKA Artur | 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:00 63. KS Jordan Kraków - KS Rockets Wiśniowa 7:7 |
|||||||
4 | D | APOSTOŁ Paweł | Z | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) | ||
6 | B |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
X |
TABOR Janusz STALMACH Zbigniew |
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
10 | C | URBAN Piotr | Z | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) | ||
13 | B | WIROŃSKI Piotr | Z | STALMACH Zbigniew | 0:3 (6:11, 7:11, 2:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-16 14:00 78. MKS Centrum Kraków III - KS Rockets Wiśniowa 8:6 |
|||||||
3 | C | CHROMIŃSKA Ewelina | Y | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:9, 13:11, 11:6) | ||
9 | D | SZEWCZYK Hubert | Y | STALMACH Zbigniew | 3:1 (11:5, 11:5, 8:11, 11:5) | ||
11 | A | ROBAK Wiktor | Y | STALMACH Zbigniew | 3:0 (18:16, 12:10, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:00 90. KS Rockets Wiśniowa - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12 |
|||||||
8 | B | STALMACH Zbigniew | W | KLIMCZAK Marek | 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 12:14) | ||
13 | B | STALMACH Zbigniew | Z | KUTYŁA Dawid | 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-19 18:00 93. PKS Porta Kraków - KS Rockets Wiśniowa 13:1 |
|||||||
4 | D | TKACZYK Marcin | Z | STALMACH Zbigniew | 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
MAŚLONG Mirosław PORĘBSKI Marcin |
X |
TABOR Krzysztof STALMACH Zbigniew |
2:3 (12:10, 7:11, 5:11, 11:9, 8:11) | ||
10 | C | KALICIAK Dariusz | Z | STALMACH Zbigniew | 3:2 (4:11, 6:11, 11:5, 11:8, 11:7) | ||
13 | B | NOWICKI Marek | Z | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-02 16:00 106. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
1 | A | KUTYŁA Dawid | W | STALMACH Zbigniew | 3:2 (10:12, 11:4, 8:11, 11:8, 11:5) | ||
6 | B |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
X |
TABOR Krzysztof STALMACH Zbigniew |
3:0 (11:6, 14:12, 11:9) | ||
8 | B | NAŁÓDKA Dariusz | W | STALMACH Zbigniew | 3:2 (10:12, 10:12, 11:9, 11:7, 11:7) | ||
12 | C | KOLIŃSKI Witold | W | STALMACH Zbigniew | 3:1 (12:10, 12:10, 3:11, 11:6) |