Numer zawodnika: | 2855 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2008 |
Przynależność klubowa: | UKS „Miasto Soli” Wieliczka |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 52354 |
Numer licencji okres.: | 5557 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 18:30 3. Podwawelski Kraków VI - UKS Miasto Soli Wieliczka 5:9 |
|||||||
2 | B | GALAROWICZ Tomasz | X | OLEKSA Kacper | 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:8) | ||
6 | B |
GALAROWICZ Tomasz SKRZYPULEC Antoni |
X |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 8:11, 11:4) | ||
7 | A | RÓŻ Tomasz | X | OLEKSA Kacper | 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8) | ||
14 | D | OSIPOV Nikolai | X | OLEKSA Kacper | 0:3 (8:11, 9:11, 2:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 11:00 6. UKS Miasto Soli Wieliczka - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 8:6 |
|||||||
2 | B | OLEKSA Kacper | X | WOLANIN Kacper | 0:3 (9:11, 3:11, 11:13) | ||
5 | A |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
W |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 4:11) | ||
8 | B | OLEKSA Kacper | W | PANUŚ Szymon | 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) | ||
13 | B | OLEKSA Kacper | Z | NOWAK Tomasz | 3:2 (13:11, 8:11, 11:8, 9:11, 11:9) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 12. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - UKS Miasto Soli Wieliczka 10:4 |
|||||||
2 | B | RYŚ Piotr | X | OLEKSA Kacper | 3:0 (11:3, 12:10, 14:12) | ||
6 | B |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
X |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
3:0 (11:6, 11:5, 11:5) | ||
7 | A | RYŚ Bartosz | X | OLEKSA Kacper | 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) | ||
14 | D | BEŁZA Janusz | X | OLEKSA Kacper | 3:1 (11:3, 11:5, 6:11, 11:6) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 11:00 20. UKS Miasto Soli Wieliczka - KS Heros Kraków 6:8 |
|||||||
3 | C | OLEKSA Kacper | Y | PIERWOŁA Karol | 3:1 (11:6, 11:9, 13:15, 11:8) | ||
6 | B |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
X |
LEWANDOWSKA Agata PIERWOŁA Karol |
0:3 (6:11, 12:14, 9:11) | ||
10 | C | OLEKSA Kacper | Z | LEWANDOWSKA Agata | 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) | ||
12 | C | OLEKSA Kacper | W | KRUT Oleksandr | 2:3 (7:11, 12:10, 6:11, 11:2, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-08 19:00 24. FCIS Kraków - UKS Miasto Soli Wieliczka 5:9 |
|||||||
3 | C | KOZAK Jakub | Y | OLEKSA Kacper | 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) | ||
6 | B |
KOMOROWSKI Krzysztof KOZAK Jakub |
X |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:4) | ||
9 | D | NOFENKO Volodymyr | Y | OLEKSA Kacper | 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) | ||
11 | A | KOMOROWSKI Krzysztof | Y | OLEKSA Kacper | 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 27. UKS Miasto Soli Wieliczka - UKS Zarabie Myślenice III 8:6 |
|||||||
4 | D | OLEKSA Kacper | Z | MAJ Jacek | 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:7) | ||
5 | A |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
W |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
2:3 (2:11, 12:10, 11:5, 8:11, 9:11) | ||
9 | D | OLEKSA Kacper | Y | GAWLIK Tymon | 1:3 (11:7, 6:11, 3:11, 8:11) | ||
14 | D | OLEKSA Kacper | X | KNAP Marian | 2:3 (7:11, 11:9, 4:11, 11:6, 9:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 10:00 30. LKS Kłos Olkusz III - UKS Miasto Soli Wieliczka 6:8 |
|||||||
3 | C | CIUBA Szymon | Y | OLEKSA Kacper | 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 7:11) | ||
5 | A |
BATKO Paweł CIUBA Szymon |
W |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
3:0 (11:6, 11:5, 13:11) | ||
9 | D | BATKO Paweł | Y | OLEKSA Kacper | 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) | ||
11 | A | ĆWIK Radomir | Y | OLEKSA Kacper | 0:3 (6:11, 2:11, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 34. UKS Miasto Soli Wieliczka - LKS Wisła Rząska II 8:6 |
|||||||
4 | D | OLEKSA Kacper | Z | MICHAŁOWSKI Włodzimierz | 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 11:13) | ||
6 | B |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
X |
PUU Aarne NOWOTNY Jacek |
1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 9:11) | ||
9 | D | OLEKSA Kacper | Y | PUU Aarne | 3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 11:8) | ||
14 | D | OLEKSA Kacper | X | REPTAK Grzegorz | 2:3 (11:3, 10:12, 11:8, 11:13, 9:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-03-04 17:30 39. UKS Miasto Soli Wieliczka - Podwawelski Kraków VI 10:4 |
|||||||
3 | C | OLEKSA Kacper | Y | PAŁKA Kamil | 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:6) | ||
5 | A |
OLEKSA Kacper GIZA Sebastian |
W |
GALAROWICZ Tomasz RÓŻ Tomasz |
0:3 (5:11, 9:11, 8:11) | ||
10 | C | OLEKSA Kacper | Z | STASZEL Bartłomiej | 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) | ||
12 | C | OLEKSA Kacper | W | GALAROWICZ Tomasz | 3:2 (8:11, 11:9, 6:11, 12:10, 11:9) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-20 18:00 42. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - UKS Miasto Soli Wieliczka 5:9 |
|||||||
3 | C | KOCHANOWSKI Mateusz | Y | OLEKSA Kacper | 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) | ||
5 | A |
KOCHANOWSKI Mateusz NOWAK Tomasz |
W |
OLEKSA Kacper GIZA Sebastian |
3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 14:12) | ||
9 | D | PANUŚ Szymon | Y | OLEKSA Kacper | 1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 8:11) | ||
11 | A | WOLANIN Kacper | Y | OLEKSA Kacper | 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-25 17:30 48. UKS Miasto Soli Wieliczka - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 3:11 |
|||||||
3 | C | OLEKSA Kacper | Y | RYŚ Tomasz | 2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:6, 8:11) | ||
5 | A |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
1:3 (14:16, 11:8, 4:11, 9:11) | ||
10 | C | OLEKSA Kacper | Z | RYŚ Bartosz | 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) | ||
12 | C | OLEKSA Kacper | W | RYŚ Piotr | 1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 1:11) |