Bartosz Stanisław Sułkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
897 BAKAŁA Sebastian 1976
373 BAŃBOR Andrzej 1969
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
676 BIERYT Karol 1995
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
824 CYRNEK Piotr 1995
687 CZYRNEK Jakub 1998
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
672 DUDEK Adam 1948
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
742 FLĄDRO Piotr 1982
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
727 GALUS Mateusz 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
456 GŁÓD Patryk 1996
455 GŁÓD Przemysław 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
969 GÓRKA Michał 1989
440 GÓRSKI Ryszard 1945
677 GROŃSKI Dawid 1995
688 HOCHÓŁ Karol 1996
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
416 JASICZEK Gabriela 1998
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
337 JASIŃSKI Piotr 1986
437 JOCHER Krzysztof 1970
832 JURCZAK Michał 1989
338 JURKOWSKI Piotr 1978
256 KAIM Michał 2000
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
483 KRÓL Mateusz 1992
744 KUPIEC Dariusz 1982
178 KUTAJ Maksymilian 2002
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
463 LEŚNIAK Dawid 1996
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
406 MICHALEC Jacek 1990
767 MICHALSKI Tomasz 1993
459 MICZOŁEK Bartłomiej 1996
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
694 MRÓZEK Jan 1951
475 NATANEK Franciszek 1958
37 NECIO Damian 1988
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
410 OCZKOWICZ Marcin 1990
340 ODELGA Jan 1981
2201 OLBRYCHT Michał 2004
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
76 OPIELA Bronisław 1947
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
678 OWSIANKA Sebastian 1995
312 PACH Łukasz 1991
884 PAPIEŻ Filip 2001
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
829 PELCZAR Dawid 1998
442 PEREGRYM Andrzej 1957
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
139 PNIACZEK Dominik 1999
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
75 PYZIK Stanisław 1952
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1984 RYBAK Mykhailo 1991
679 RYBOWICZ Rafał 1991
918 SAŁEK Piotr 1977
815 SAWA Bartosz 1992
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
1944 SEROKA Szymon 2001
488 SIEDLARZ Artur 1999
485 SKOWRON Jan 1958
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
73 SOCHA Mateusz 1997
141 STARSIAK Mateusz 1996
1965 STĄPOR Rafał 1999
716 STĘPKOWICZ Wiktor 1987
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
502 SZARY Józef 1952
914 SZCZECINA Piotr 1998
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
524 SZLACHETKA Jakub 1993
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1019 TWARÓG Mateusz 2000
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1917 WOJDYŁA Damian 1991
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
920 ZAJĄC Wacław 1960
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996