Aleksander Pietrow
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 13:00
6. KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12
3   C PIETROW Aleksander Y KUĆ Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇓
5   A POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
W KOPACKA Anna
KILISZEK Kamila
3:2 (12:10, 11:8, 1:11, 7:11, 11:8) ⇑
10   C PIETROW Aleksander Z KOPACKA Anna 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇓
12   C PIETROW Aleksander W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 11:13) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 16:00
11. KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
2   B URBAN Piotr X PIETROW Aleksander 3:0 (11:1, 11:9, 11:4) ⇓
6   B URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
X POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
3:1 (11:7, 11:2, 7:11, 11:8) ⇓
7   A LODOWSKI Janusz X PIETROW Aleksander 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇓
14   D APOSTOŁ Paweł X PIETROW Aleksander 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 13:00
14. KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10
1   A PIETROW Aleksander W PAJORSKI Kacper 3:1 (17:15, 11:4, 7:11, 11:8) ⇑
5   A POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
W PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 7:11) ⇓
7   A PIETROW Aleksander X GAJ Milena 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
11   A PIETROW Aleksander Y MIERNIK Jan 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
19. PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0
2   B KOHUTEK Konrad X PIETROW Aleksander 3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:8) ⇓
6   B PEREK Robert
PORĘBSKI Marcin
X KUREK Kinga
PIETROW Aleksander
3:1 (12:14, 11:5, 11:5, 11:6) ⇓
7   A PIWOWARCZYK Bartłomiej X PIETROW Aleksander 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇓
14   D PORĘBSKI Marcin X PIETROW Aleksander 3:0 (11:7, 11:6, 11:1) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
53. LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0
4   D POGAN Przemysław Z PIETROW Aleksander 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:9) ⇓
6   B TRZECIAK Jacek
NATKANIEC Michał
X KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
3:0 (11:2, 11:6, 11:5) ⇓
10   C TRZECIAK Jacek Z PIETROW Aleksander 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
13   B NATKANIEC Michał Z PIETROW Aleksander 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 15:30
65. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 7:7
2   B NIEDBAŁA Tomasz X PIETROW Aleksander 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
5   A NIEDBAŁA Tomasz
REPTAK Grzegorz
W KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑
7   A OSTROMĘCKI Rafał X PIETROW Aleksander 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
14   D BUŁA Dominik X PIETROW Aleksander 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-22 14:00
1. KS „Podwawelski” Kraków VI - „Siemacha” Kraków II 6:8
3   C PIETROW Aleksander Y OCHALIK Konrad 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B SIEDLECKI Antoni
PIETROW Aleksander
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:2 (9:11, 11:6, 12:10, 3:11, 11:8) ⇑
10   C PIETROW Aleksander Z RESZKA Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇑
12   C PIETROW Aleksander W PIRÓG Paweł 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-07 11:00
6. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków VI 1:13
3   C CHORNYI Yehor Y PIETROW Aleksander 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A PŁAWIŃSKI Natan
OLEKSA Kacper
W SIEDLECKI Antoni
PIETROW Aleksander
2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:9, 7:11) ⇑
9   D SALETNIK Jakub Y PIETROW Aleksander 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) ⇑