Rafał Bryła
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00 ⇨ 2019-10-09 18:00
2. KTS „Victoria” Spytkowice III - ULKS „Lachowice” II 0:14
4   D BRYŁA Rafał Z KACHEL Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
5   A BOBAK Mikołaj
BRYŁA Rafał
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
0:3 (4:11, 8:11, 6:11) ⇓
9   D BRYŁA Rafał Y BANAŚ Jan 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇓
14   D BRYŁA Rafał X GRAJNY Piotr 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 17:00
23. KS „Unia” Naprawa - KTS „Victoria” Spytkowice III 14:0
2   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz X BRYŁA Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
5   A JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
W BOBAK Mikołaj
BRYŁA Rafał
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇓
7   A JĘDRAL Robert X BRYŁA Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
14   D TYMAŃSKI Radosław X BRYŁA Rafał 3:2 (8:11, 12:10, 11:4, 11:13, 12:10) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00 ⇨ 2019-10-26 11:00
35. KS „Gorce” Nowy Targ IV - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1
2   B MROCZKA Alicja X BRYŁA Rafał 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇓
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W STUDNICKA Anna
BRYŁA Rafał
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) ⇓
7   A LECH Maja X BRYŁA Rafał 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
14   D PIETRUSZYŃSKA Natasza X BRYŁA Rafał 3:1 (14:12, 12:10, 7:11, 11:7) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00 ⇨ 2019-10-26 13:00
54. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 5:9
2   B BRYŁA Rafał X KUROS Antoni 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
6   B BRYŁA Rafał
PLACEK Dominik
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
8   B BRYŁA Rafał W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇑
13   B BRYŁA Rafał Z CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:6, 6:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
30. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12
4   D BRYŁA Rafał Z CAPUTA Henryk 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) ⇓
5   A BRYŁA Rafał
PLACEK Dominik
W KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
0:3 (2:11, 7:11, 10:12) ⇓
9   D BRYŁA Rafał Y GODAWSKI Dariusz 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇓
14   D BRYŁA Rafał X PITALA Stanisław 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 8:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
40. KTS „Victoria” Spytkowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11
3   C BRYŁA Rafał Y WŁODEK Sławomir 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 14:16) ⇓
5   A STUDNICKA Anna
BRYŁA Rafał
W PALARZ Jan
WŁODEK Sławomir
0:3 (4:11, 6:11, 14:16) ⇓
10   C BRYŁA Rafał Z WINIARSKI Adam 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 12:10, 5:11) ⇓
12   C BRYŁA Rafał W PALARZ Jan 1:3 (12:14, 11:6, 4:11, 8:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
45. LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice III 14:0
1   A HOLCMAN Tomasz W BRYŁA Rafał 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇓
5   A BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
W BOBAK Mikołaj
BRYŁA Rafał
3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓
8   B SKRZYPIEC Dawid W BRYŁA Rafał 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇓
12   C SZEMIK Krzysztof W BRYŁA Rafał 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓