Maksym Hubert Chudzicki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 17:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
2   B CHUDZICKI Maksym X DUDZIAK Damian 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:5, 11:13) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇑
8   B CHUDZICKI Maksym W SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:13) ⇓
13   B CHUDZICKI Maksym Z LENART Marek 2:3 (17:15, 4:11, 11:6, 7:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
7. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5
2   B DUDEK Radosław X CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇓
5   A TABOR Marcin
GALUS Mateusz
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 8:11, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
7   A GALUS Mateusz X CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:4, 11:2, 5:11, 6:11, 13:11) ⇓
14   D TABOR Marcin X CHUDZICKI Maksym 2:3 (7:11, 11:6, 7:11, 13:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
4   D CHUDZICKI Maksym Z OSTANEK Michał 3:2 (7:11, 10:12, 11:7, 11:9, 11:2) ⇑
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) ⇓
9   D CHUDZICKI Maksym Y BODNAR Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 14:00 ⇨ 2019-11-10 11:00
23. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
3   C PALACZ Mirosław Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:8, 11:6, 4:11, 11:9) ⇓
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
9   D JURZAK Łukasz Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 11:13, 13:11, 11:6) ⇓
11   A PIEKARCZYK Michał Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 16:14) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00
40. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
4   D CHUDZICKI Maksym Z KACHEL Mateusz 3:1 (10:12, 12:10, 11:2, 14:12) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (13:11, 8:11, 4:11, 6:11) ⇓
9   D CHUDZICKI Maksym Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (12:10, 11:7, 6:11, 9:11, 4:11) ⇓
14   D CHUDZICKI Maksym X SURMA Krzysztof 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 12:00 ⇨ 2019-12-14 12:00
35. MKS Centrum Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9
3   C ROBAK Wiktor Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (13:11, 11:8, 4:11, 4:11, 9:11) ⇑
6   B WOJAS Bartłomiej
ROBAK Wiktor
X KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:8) ⇓
11   A WIERZBIŃSKI Marcin Y CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:7, 13:11, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
54. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5
4   D CHUDZICKI Maksym Z GĄSIOR Natalia 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
2:3 (11:8, 12:10, 5:11, 7:11, 8:11) ⇓
9   D CHUDZICKI Maksym Y SZTWIERTNIA Ilona 3:2 (8:11, 11:8, 12:10, 11:13, 11:9) ⇑
14   D CHUDZICKI Maksym X ZAJĄC Anna 2:3 (12:10, 11:6, 10:12, 7:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
59. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
4   D TURECKI Kacper Z CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇓
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 9:11, 11:2) ⇓
10   C KUTAJ Maksymilian Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (12:10, 11:8, 6:11, 16:18, 11:4) ⇓
13   B KOŁOS Arkadiusz Z CHUDZICKI Maksym 2:3 (11:9, 5:11, 11:13, 11:8, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00 ⇨ 2020-01-21 19:00
66. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12
1   A DYCHTOŃ Jakub W CHUDZICKI Maksym 3:2 (9:11, 12:10, 11:6, 8:11, 12:10) ⇓
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 11:7, 11:13) ⇑
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W CHUDZICKI Maksym 1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 6:11) ⇑
12   C FURTAK Krzysztof W CHUDZICKI Maksym 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2020-01-25 16:45
30. KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11
2   B CHUDZICKI Maksym X OSIKA Janusz 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X OSIKA Janusz
BOLEK Łukasz
1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 4:11) ⇓
8   B CHUDZICKI Maksym W GŁĄB Damian 0:3 (9:11, 13:15, 4:11) ⇓
13   B CHUDZICKI Maksym Z GRATKOWSKI Jacek 1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
233 FURTAK Krzysztof 1970
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
1008 KANTOR Jan 1987
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
128 LENART Marek 1992
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1795 RUPA Robert 1965
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
376 TABOR Marcin 1981
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999