Marek Tatarczuch
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00
6. LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9
2   B PIETRZAK Krzysztof X TATARCZUCH Marek 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇓
6   B CZYRNEK Jakub
MIŚKOWIEC Jerzy
X DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:9, 11:9) ⇓
7   A BOBER Damian X TATARCZUCH Marek 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
14   D MIŚKOWIEC Jerzy X TATARCZUCH Marek 2:3 (11:6, 3:11, 11:7, 9:11, 10:12) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 11:00
15. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 9:5
2   B TATARCZUCH Marek X PIECHOWICZ Marek 1:3 (8:11, 8:11, 11:3, 8:11) ⇓
6   B DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
X PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:9) ⇑
8   B TATARCZUCH Marek W WOŹNIAK Dominik 2:3 (12:10, 7:11, 9:11, 13:11, 9:11) ⇓
13   B TATARCZUCH Marek Z WOJTAS Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 17:00
22. LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno III 4:10
5   A GAJEWSKI Dominik
OSTROWSKI Dawid
W DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
2:3 (11:6, 5:11, 11:6, 16:18, 5:11) ⇑
13   B OSTROWSKI Dawid Z TATARCZUCH Marek 3:2 (11:4, 11:3, 7:11, 7:11, 11:2) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 16:00 ⇨ 2018-11-25 09:00
30. KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 1:13
4   D TALAR Paweł Z TATARCZUCH Marek 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
10   C OPYD Dawid Z TATARCZUCH Marek 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) ⇑
13   B OPYD Artur Z TATARCZUCH Marek 1:3 (8:11, 9:11, 11:2, 8:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 11:00 ⇨ 2018-11-28 19:00
37. UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 11:3
6   B DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
X SKRZYPEK Adrian
DRZAZGA Jerzy
3:1 (11:3, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
12   C TATARCZUCH Marek W SKRZYPEK Adrian 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
20 BROŻEK Mateusz 1988
336 CEWKA Piotr 1990
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
687 CZYRNEK Jakub 1998
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
402 DUDA Tomasz 1981
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1052 GOŁDA Kacper 1994
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
19 KIEROŃSKI Adam 1969
24 KOCIK Piotr 1980
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1934 KULCZYK Rafał 1981
11 KULEWICZ Radosław 1988
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
829 PELCZAR Dawid 1998
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
70 PRZEKLASA Monika 1986
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1235 REMBIASZ Michał 1987
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
251 URBAŃSKI Adam 1950
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990