Numer zawodnika: | 265 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1974 |
Przynależność klubowa: | KS Olesno |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 13148 |
Numer licencji okres.: | 1265 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 2. UKS Fortem Pawęzów - KS Villa Verde Olesno III 3:11 |
|||||||
4 | D | MADUZIA Leszek | Z | TATARCZUCH Marek | 3:0 (14:12, 11:3, 11:6) | ||
6 | B |
ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
X |
TATARCZUCH Marek LIPOWICZ Kacper |
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6) | ||
10 | C | WINKLER Grzegorz | Z | TATARCZUCH Marek | 3:1 (11:5, 11:4, 13:15, 11:6) | ||
13 | B | ROBAK Mateusz | Z | TATARCZUCH Marek | 0:3 (8:11, 6:11, 13:15) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 8. KS Villa Verde Olesno III - LKS Vocovia Wokowice 13:1 |
|||||||
4 | D | TATARCZUCH Marek | Z | GAWLIK Adam | 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) | ||
6 | B |
TATARCZUCH Marek LIPOWICZ Kacper |
X |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:2) | ||
9 | D | TATARCZUCH Marek | Y | JAWIEŃ Marcin | 0:3 (10:12, 1:11, 5:11) | ||
14 | D | TATARCZUCH Marek | X | KARWASIŃSKI Szymon | 3:1 (11:8, 11:9, 3:11, 11:6) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 15. UKS Sokół Żabno - KS Villa Verde Olesno III 2:12 |
|||||||
1 | A | NAGÓRZAŃSKI Seweryn | W | TATARCZUCH Marek | 3:2 (11:13, 12:10, 7:11, 11:9, 11:3) | ||
6 | B |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X |
TATARCZUCH Marek LIPOWICZ Kacper |
1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 6:11) | ||
8 | B | MLECZKO Mateusz | W | TATARCZUCH Marek | 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) | ||
12 | C | SZUMILAS Władysław | W | TATARCZUCH Marek | 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 28. KS Start Nowy Sącz - KS Villa Verde Olesno III 1:13 |
|||||||
3 | C | BULZAK Jan | Y | TATARCZUCH Marek | 2:3 (6:11, 11:7, 11:5, 7:11, 10:12) | ||
6 | B |
LEŚNIAK Kamil MÓŁKA Krzysztof |
X |
TATARCZUCH Marek LIS Damian |
2:3 (9:11, 14:12, 6:11, 11:8, 7:11) | ||
9 | D | LEŚNIAK Kamil | Y | TATARCZUCH Marek | 2:3 (9:11, 11:2, 11:7, 10:12, 10:12) | ||
11 | A | PASEK Kamil | Y | TATARCZUCH Marek | 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 34. KS Villa Verde Olesno III - LUKS Galux Skrzyszów II 10:4 |
|||||||
1 | A | TATARCZUCH Marek | W | CHŁOPEK Błażej | 2:3 (11:6, 11:8, 10:12, 4:11, 5:11) | ||
6 | B |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
X |
JASIELSKI Franciszek JASIELSKI Marek |
3:0 (11:7, 11:3, 13:11) | ||
7 | A | TATARCZUCH Marek | X | JASIELSKI Franciszek | 2:3 (11:7, 9:11, 11:13, 11:9, 5:11) | ||
11 | A | TATARCZUCH Marek | Y | BAŃBOR Andrzej | 3:0 (11:7, 12:10, 11:4) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 ⇨ 2023-11-22 17:30 41. UKS Płomień Limanowa II - KS Villa Verde Olesno III 1:13 |
|||||||
3 | C | STYPUŁA Anna | Y | TATARCZUCH Marek | 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) | ||
6 | B |
DYGAS Dawid STYPUŁA Anna |
X |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) | ||
9 | D | DYGAS Dawid | Y | TATARCZUCH Marek | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
11 | A | WILCZEK Michał | Y | TATARCZUCH Marek | 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-28 18:00 47. KS Villa Verde Olesno III - UKS Jordan Zakliczyn 10:4 |
|||||||
4 | D | TATARCZUCH Marek | Z | SIKOŃ Mateusz | 3:2 (11:4, 5:11, 11:6, 9:11, 11:5) | ||
6 | B |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
X |
SIKOŃ Maciej KRAS Nikodem |
3:2 (10:12, 13:11, 11:4, 9:11, 13:11) | ||
9 | D | TATARCZUCH Marek | Y | KRAS Nikodem | 3:0 (11:9, 11:8, 14:12) | ||
14 | D | TATARCZUCH Marek | X | SIKOŃ Maciej | 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 54. TG Sokół Brzesko - KS Villa Verde Olesno III 5:9 |
|||||||
3 | C | NOWAK Dawid | Y | TATARCZUCH Marek | 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 6:11) | ||
6 | B |
PIĘKOSZ Jakub PUT Maciej |
X |
ZACHARA Józef TATARCZUCH Marek |
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) | ||
9 | D | PUT Maciej | Y | TATARCZUCH Marek | 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) | ||
11 | A | PIĘKOSZ Jakub | Y | TATARCZUCH Marek | 3:2 (12:14, 9:11, 11:9, 11:7, 11:3) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 17:00 60. PTG Sokół Grybów - KS Villa Verde Olesno III 1:13 |
|||||||
1 | A | URBAN Mariusz | W | TATARCZUCH Marek | 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
URBAN Mariusz TABASZEWSKA Małgorzata |
W |
ZACHARA Józef TATARCZUCH Marek |
1:3 (11:4, 6:11, 9:11, 9:11) | ||
8 | B | DZIEDZIAK Stanisław | W | TATARCZUCH Marek | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
12 | C | TABASZEWSKA Małgorzata | W | TATARCZUCH Marek | 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00 ⇨ 2024-01-19 19:00 61. KS Villa Verde Olesno III - UKS Sęp Wilczyska 6:8 |
|||||||
4 | D | TATARCZUCH Marek | Z | JASIŃSKI Piotr | 2:3 (5:11, 11:9, 7:11, 11:6, 8:11) | ||
6 | B |
ZACHARA Józef TATARCZUCH Marek |
X |
JASIŃSKI Piotr NIEPSUJ Adrian |
1:3 (15:13, 11:13, 7:11, 8:11) | ||
9 | D | TATARCZUCH Marek | Y | NIEPSUJ Adrian | 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) | ||
14 | D | TATARCZUCH Marek | X | RYBOWICZ Rafał | 1:3 (13:15, 11:3, 6:11, 8:11) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 68. UKS Sęp Wilczyska - KS Villa Verde Olesno III 6:8 |
|||||||
5 | A |
JASIŃSKI Piotr NIEPSUJ Adrian |
W |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:9) | ||
14 | D | PLICHTA Józef | X | TATARCZUCH Marek | 3:2 (11:13, 12:10, 11:5, 6:11, 11:3) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 72. MKS Radość Gorlice II - KS Villa Verde Olesno III 7:7 |
|||||||
5 | A |
WOŹNIAK Marcin MÓL Marcin |
W |
TATARCZUCH Marek OSTROWSKI Artur |
3:0 (11:4, 12:10, 11:3) |