Numer zawodnika: | 2634 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1963 |
Przynależność klubowa: | LKS „Orawa” Jabłonka |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 49256 |
Numer licencji okres.: | 10008 |
Data wydania: | 18.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 27. KS Backhand Andrychów - LKS Orawa Jabłonka 10:4 |
|||||||
3 | C | OCHMAN Michał | Y | PALENIK Jerzy | 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) | ||
6 | B |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
X |
PALENIK Jerzy PRACHARCZYK Krystian |
2:3 (11:9, 11:8, 9:11, 10:12, 8:11) | ||
9 | D | NOWAK Łukasz | Y | PALENIK Jerzy | 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) | ||
11 | A | MERTA Rafał | Y | PALENIK Jerzy | 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-02 19:00 ⇨ 2023-11-16 19:00 30. LKS Orawa Jabłonka - KS Gorce Nowy Targ III 14:0 |
|||||||
6 | B |
ŁOWAS Marcin PALENIK Jerzy |
X |
KOWALCZYK Bartosz ŻÓŁTEK Daniel |
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) | ||
13 | B | PALENIK Jerzy | Z | KOWALCZYK Bartosz | 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-30 19:00 56. LKS Orawa Jabłonka - Power Rangers Czarny Dunajec 12:2 |
|||||||
3 | C | PALENIK Jerzy | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:2 (11:9, 5:11, 12:14, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
PALENIK Jerzy GOSZTYŁA Jan |
X |
PSHENOV Viktor WINIARSKI Adam |
3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:8) | ||
10 | C | PALENIK Jerzy | Z | PSHENOV Viktor | 3:2 (11:7, 11:6, 6:11, 10:12, 11:5) | ||
12 | C | PALENIK Jerzy | W | ŚLAGA Jakub | 3:0 (14:12, 11:8, 11:3) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-04 19:00 58. MKS Halniak Maków Podh. I - LKS Orawa Jabłonka 1:13 |
|||||||
6 | B |
GRAF Klaudia RYPEL Mikołaj |
X |
PALENIK Jerzy PRACHARCZYK Krystian |
2:3 (6:11, 11:7, 6:11, 11:5, 1:11) | ||
11 | A | DZIAŁEK Patrycja | Y | PALENIK Jerzy | 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-23 19:00 ⇨ 2023-12-14 19:00 43. LKS Orawa Jabłonka - KS Gorce Nowy Targ IV 10:4 |
|||||||
3 | C | PALENIK Jerzy | Y | KLAG Maja | 2:3 (8:11, 13:11, 11:5, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
ŁOWAS Marcin PALENIK Jerzy |
X |
MROCZKA Alicja PIETRUSZYŃSKA Natasza |
3:2 (11:3, 8:11, 12:10, 8:11, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-25 19:00 82. LKS Orawa Jabłonka - LKS Victoria Nidek IV 14:0 |
|||||||
4 | D | PALENIK Jerzy | Z | ODROBINA Krzysztof | 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) | ||
6 | B |
ŁOWAS Marcin PALENIK Jerzy |
X |
WRÓBEL Dominik ODROBINA Krzysztof |
3:0 (11:8, 11:4, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 88. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Orawa Jabłonka 2:12 |
|||||||
2 | B | BRYŁA Rafał | X | PALENIK Jerzy | 0:3 (17:19, 10:12, 10:12) | ||
5 | A |
BRYŁA Rafał LICHAŃSKI Michał |
W |
PALENIK Jerzy PRACHARCZYK Krystian |
1:3 (7:11, 12:10, 4:11, 8:11) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 19:00 95. LKS Orawa Jabłonka - KS Backhand Andrychów 7:7 |
|||||||
5 | A |
ŁOWAS Marcin PALENIK Jerzy |
W |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
3:1 (11:6, 13:11, 6:11, 11:9) |