Ewa Kołodziej
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 1999-04-05
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-22 18:00
4. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
2   B URBAŃSKI Adam X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (12:14, 4:11, 11:9, 8:11) ⇑
6   B BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:9) ⇓
7   A BOLSĘGA Paweł X KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (11:5, 9:11, 12:10, 11:5) ⇓
14   D SOBCZAK Krzysztof X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 15:30
11. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3
2   B KOŁODZIEJ Ewa X GARB Aleksandra 3:2 (11:8, 6:11, 15:13, 5:11, 12:10) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:5) ⇑
8   B KOŁODZIEJ Ewa W KOWALCZYK Zuzanna 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 6:11, 11:4) ⇑
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z WĄSIK Marcin 2:3 (11:3, 11:6, 9:11, 5:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 17:00 ⇨ 2017-10-19 18:00
19. GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
2   B NOWAK Marcin X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 5:11) ⇑
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9) ⇓
7   A GŁÓWCZYK Jan X KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (12:10, 15:13, 12:10) ⇓
14   D MÓL Marcin X KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 16:00
24. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
2   B KOŁODZIEJ Ewa X TROJANOWSKI Adrian 1:3 (7:11, 20:18, 10:12, 14:16) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
1:3 (10:12, 11:2, 10:12, 7:11) ⇓
8   B KOŁODZIEJ Ewa W BORKOWSKI Marek 1:3 (14:12, 6:11, 8:11, 15:17) ⇓
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z MACIUSZEK Wiesław 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 10:30
34. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków II 2:12
2   B BRUZDA Rafał X KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (11:8, 4:11, 11:2, 13:11) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
BRUZDA Rafał
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:8, 10:12) ⇑
7   A ZIMNICKI Tomasz X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (9:11, 11:13, 11:5, 7:11) ⇑
14   D NALEPA Maciej X KOŁODZIEJ Ewa 3:2 (6:11, 3:11, 16:14, 11:6, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 13:00
37. KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3:11
3   C KOŁODZIEJ Ewa Y RAPUTA Tomasz 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 5:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:1 (13:15, 11:8, 11:8, 11:6) ⇑
10   C KOŁODZIEJ Ewa Z KLUZEK Sławomir 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇓
12   C KOŁODZIEJ Ewa W KLUZEK Grzegorz 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-11-28 17:30
50. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
2   B BOGACZ Wojciech X KOŁODZIEJ Ewa 2:3 (11:9, 11:8, 12:14, 9:11, 8:11) ⇑
6   B GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
1:3 (16:18, 9:11, 11:7, 11:13) ⇑
7   A JABŁOŃSKI Paweł X KOŁODZIEJ Ewa 2:3 (14:16, 11:7, 9:11, 11:4, 5:11) ⇑
14   D OLCZAK Mariusz X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (5:11, 11:8, 11:13, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 16:00
63. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 9:5
2   B KOŁODZIEJ Ewa X WALICZEK Wojciech 1:3 (9:11, 7:11, 11:3, 9:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X WOLSKI Tomasz
SUBIK Filip
1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 6:11) ⇓
8   B KOŁODZIEJ Ewa W SUBIK Filip 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇓
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z WOLSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00 ⇨ 2017-12-10 11:00
49. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6
4   D SUŁKOWSKI Karol Z KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
6   B KOSMAL Kinga
SUŁKOWSKI Karol
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
1:3 (10:12, 12:14, 11:6, 9:11) ⇑
10   C KOSMAL Kinga Z KOŁODZIEJ Ewa 2:3 (12:10, 6:11, 11:6, 9:11, 6:11) ⇑
13   B SAWCZAK Miłosz(j) Z KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 17:00 ⇨ 2017-12-20 20:00
65. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
4   D PIETRZAK Agnieszka Z KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (12:10, 11:13, 13:11, 11:6) ⇓
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:9) ⇓
10   C BIEL Jakub Z KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (15:13, 11:8, 12:10) ⇓
13   B MOREK Radosław Z KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 16:00 ⇨ 2018-01-11 17:00
76. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
3   C KOŁODZIEJ Ewa Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 5:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (6:11, 11:3, 11:4, 6:11, 6:11) ⇓
10   C KOŁODZIEJ Ewa Z BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:5, 11:9, 14:12) ⇑
12   C KOŁODZIEJ Ewa W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (11:13, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 16:00 ⇨ 2018-01-24 17:45
89. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7
4   D KOŁODZIEJ Ewa Z RADEK Arkadiusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 5:11) ⇓
9   D KOŁODZIEJ Ewa Y ZAJĄC Jacek 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
14   D KOŁODZIEJ Ewa X KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:6, 11:1, 12:10) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 16:00
98. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10
3   C KOŁODZIEJ Ewa Y PALACZ Mirosław 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 7:11) ⇓
5   A KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 5:11) ⇓
10   C KOŁODZIEJ Ewa Z JURZAK Łukasz 2:3 (11:5, 11:6, 7:11, 6:11, 8:11) ⇓
12   C KOŁODZIEJ Ewa W GOŁDA Gabriel 2:3 (6:11, 7:11, 11:8, 11:7, 8:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 16:00 ⇨ 2018-03-22 17:00
101. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
4   D KOŁODZIEJ Ewa Z OLCZAK Mariusz 3:2 (9:11, 11:9, 11:8, 4:11, 11:8) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 8:11) ⇓
9   D KOŁODZIEJ Ewa Y BOGACZ Wojciech 1:3 (9:11, 3:11, 11:9, 6:11) ⇓
14   D KOŁODZIEJ Ewa X KNAGA Łukasz 1:3 (1:11, 3:11, 11:8, 2:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 16:00
105. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
1   A KOŁODZIEJ Ewa W MATUSIAK Łukasz 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 3:11) ⇓
5   A KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
W SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:7) ⇑
7   A KOŁODZIEJ Ewa X BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:3) ⇑
11   A KOŁODZIEJ Ewa Y PACH Łukasz 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 4:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 11:00 ⇨ 2018-04-17 18:00
109. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
3   C BŁOCHO Przemysław Y KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (12:10, 11:6, 11:1) ⇓
6   B FLOREK Sławomir
BŁOCHO Przemysław
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:2 (11:7, 11:6, 2:11, 4:11, 11:7) ⇓
9   D FLOREK Sławomir Y KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇓
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-05 13:00 ⇨ 2018-05-12 13:00
111. MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
2   B MARCHEWKA Kamil X KOŁODZIEJ Ewa 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
MARCHEWKA Kamil
W KOŁODZIEJ Ewa
ZHAO Ziyi
2:3 (11:5, 10:12, 9:11, 11:7, 6:11) ⇑
7   A KONSTANTYN Paweł X KOŁODZIEJ Ewa 3:2 (11:4, 11:13, 6:11, 11:8, 11:9) ⇓
14   D UTYLSKI Kornel X KOŁODZIEJ Ewa 0:3 (6:11, 2:11, 2:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
168 BAJOREK Paulina 1995
305 BEJSKA Agata 1995
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
167 BRACH Agnieszka 1995
1838 BRUZDA Rafał 1974
700 BURCHAŁA Urszula 2000
336 CEWKA Piotr 1990
283 CIEŚLICA Martyna 1995
174 DANAJ Natalia 2000
58 DUDZIK Grzegorz 1994
427 DURAK Ewelina 1989
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
25 FLOREK Sławomir 1977
124 FROLIK Natalia 2000
713 GARB Aleksandra 2001
314 GARDOŃ Danuta 1974
431 GĄDEK Natalia 2001
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
103 GRAF Klaudia 1998
102 GRAJNY Marta 1997
271 GRYS Agnieszka 1994
89 HAJDUK Alicja 1967
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
337 JASIŃSKI Piotr 1986
392 JUCHA Patrycja 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
282 JURZAK Magdalena 1992
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
306 KŁAPUT Natalia 1996
1415 KNAGA Łukasz 2003
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
335 KOSTRZEWA Natalia 1995
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
689 KOZA Przemysław 1996
600 KOZIOŁ Sandra 2000
665 KRUŻEL Paulina 1988
413 KRZYSIEK Paulina 1996
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
85 MALEC Justyna 1991
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
91 MARCISZ Dominika 1995
246 MATUSIAK Łukasz 1997
93 MIKOŁAJCZYK Halina 1991
92 MIKOŁAJCZYK Lucyna 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
694 MRÓZEK Jan 1951
701 MYRTA Agnieszka 1974
1096 NALEPA Maciej 1973
430 NOWAK Aneta 1994
496 NOWAK Marcin 1984
2296 OLCZAK Mariusz 1996
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
420 PELCZAR Weronika 2001
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
87 PIOTROWSKA Kinga 1998
270 PIÓRKOWSKA Marta 1991
171 PODOBIŃSKA Małgorzata 1998
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
428 RAJZER Aleksandra 2000
253 RAPUTA Tomasz 1980
272 RUSIN Jolanta 1994
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
958 STANISZ Wojciech 1969
391 STAPIŃSKA Anita 1993
334 STEC Natalia 1987
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
159 SUTOR Gabriela 1995
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
311 ŚLIWA Alicja 1998
166 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974
29 TALAR Paweł 1971
315 TROJAN Krystyna 1959
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1873 UTYLSKI Kornel 2008
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
150 WĄSIK Marcin 1996
284 WEISS Kinga 1995
54 WOLSKI Tomasz 1972
313 WOŚ Agata 1988
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
1060 ZAJĄC Jacek 2000
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
80 ZIMNICKI Tomasz 1995