Kinga Kosmal
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
168 BAJOREK Paulina 1995
373 BAŃBOR Andrzej 1969
305 BEJSKA Agata 1995
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
1413 BODNAR Michał 2003
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
167 BRACH Agnieszka 1995
700 BURCHAŁA Urszula 2000
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
283 CIEŚLICA Martyna 1995
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1436 DRABEK Kazimierz 1945
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
427 DURAK Ewelina 1989
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
742 FLĄDRO Piotr 1982
124 FROLIK Natalia 2000
287 GAIK Krystian 1997
460 GAJDOSZ Jakub 1996
727 GALUS Mateusz 2001
314 GARDOŃ Danuta 1974
431 GĄDEK Natalia 2001
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
102 GRAJNY Marta 1997
481 GRUCA Marek 1978
271 GRYS Agnieszka 1994
89 HAJDUK Alicja 1967
688 HOCHÓŁ Karol 1996
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
337 JASIŃSKI Piotr 1986
392 JUCHA Patrycja 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
282 JURZAK Magdalena 1992
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1135 KANIA Jan 1952
414 KAPIK Krzysztof 1999
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
961 KĄDZIOŁKA Piotr 1992
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
901 KIEŁBASA Józef 1972
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
662 KLUZEK Sławomir 1986
306 KŁAPUT Natalia 1996
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
665 KRUŻEL Paulina 1988
413 KRZYSIEK Paulina 1996
1617 KULDANEK Łukasz 2000
744 KUPIEC Dariusz 1982
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
88 ŁOPATA Joanna 1997
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
85 MALEC Justyna 1991
91 MARCISZ Dominika 1995
750 MARTYKA Kamil 1991
405 MICHALEC Grzegorz 1993
93 MIKOŁAJCZYK Halina 1991
92 MIKOŁAJCZYK Lucyna 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
891 MISZCZYK Łukasz 1993
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
694 MRÓZEK Jan 1951
1096 NALEPA Maciej 1973
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
430 NOWAK Aneta 1994
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
312 PACH Łukasz 1991
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
420 PELCZAR Weronika 2001
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
81 PIĄSTKA Michał 1994
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
87 PIOTROWSKA Kinga 1998
270 PIÓRKOWSKA Marta 1991
354 PITALA Stanisław 1952
171 PODOBIŃSKA Małgorzata 1998
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
428 RAJZER Aleksandra 2000
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
272 RUSIN Jolanta 1994
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
862 SARNA Ryszard 1962
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
391 STAPIŃSKA Anita 1993
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
334 STEC Natalia 1987
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
159 SUTOR Gabriela 1995
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
166 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
315 TROJAN Krystyna 1959
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1019 TWARÓG Mateusz 2000
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
284 WEISS Kinga 1995
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
313 WOŚ Agata 1988
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
874 ZĘBALA Mateusz 2001
503 ZIMNICKA Karolina 1992
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990