Numer zawodnika: | 2617 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | LKS „Kłos” Olkusz |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 49152 |
Numer licencji okres.: | 4489 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 10:00 12. LKS Kłos Olkusz - KTS Victoria Spytkowice 6:8 |
|||||||
3 | C | ŁASKAWIEC Jakub | Y | GRONDALCZYK Adrian | 2:3 (11:9, 11:4, 8:11, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
KURDZIEL Mikołaj ŁASKAWIEC Jakub |
W |
MAMOŃ Wojciech PIETRAŃCZYK Jakub |
0:3 (4:11, 8:11, 8:11) | ||
10 | C | ŁASKAWIEC Jakub | Z | PIETRAŃCZYK Jakub | 0:3 (1:11, 8:11, 6:11) | ||
12 | C | ŁASKAWIEC Jakub | W | CHOJNA Dawid | 0:3 (6:11, 2:11, 10:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 ⇨ 2023-10-08 10:00 6. LKS Victoria Nidek II - LKS Kłos Olkusz 10:4 |
|||||||
4 | D | ŻYDEK Robert | Z | ŁASKAWIEC Jakub | 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) | ||
6 | B |
FILEK Maciej MUCHA Daniel |
X |
ŁASKAWIEC Jakub MOTYKA Rafał |
2:3 (11:8, 6:11, 12:10, 6:11, 1:11) | ||
10 | C | WĄS Bartłomiej | Z | ŁASKAWIEC Jakub | 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 12:10) | ||
13 | B | WOLANIN Piotr | Z | ŁASKAWIEC Jakub | 2:3 (5:11, 6:11, 11:9, 11:9, 8:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 18. LKS Kłos Olkusz - Podwawelski Kraków III 6:8 |
|||||||
2 | B | ŁASKAWIEC Jakub | X | KACZMARCZYK Karol | 3:2 (11:9, 11:7, 4:11, 9:11, 11:9) | ||
6 | B |
ŁASKAWIEC Jakub MOTYKA Rafał |
X |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
0:3 (4:11, 8:11, 2:11) | ||
8 | B | ŁASKAWIEC Jakub | W | OSTANEK Michał | 0:3 (5:11, 10:12, 3:11) | ||
13 | B | ŁASKAWIEC Jakub | Z | PIETRZYK Marcin | 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 6:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 23. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - LKS Kłos Olkusz 3:11 |
|||||||
2 | B | BRUZDA Rafał | X | ŁASKAWIEC Jakub | 1:3 (11:4, 7:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
W |
ŁASKAWIEC Jakub MOTYKA Rafał |
2:3 (4:11, 11:9, 11:8, 3:11, 4:11) | ||
7 | A | KUREK Jacek | X | ŁASKAWIEC Jakub | 0:3 (13:15, 8:11, 8:11) | ||
14 | D | PIĄSTKA Michał | X | ŁASKAWIEC Jakub | 2:3 (11:13, 11:9, 18:20, 11:6, 12:14) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 14:30 29. LKS Kłos Olkusz - MKS Centrum Kraków II 11:3 |
|||||||
2 | B | ŁASKAWIEC Jakub | X | STOCHEL Adam | 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
ŁASKAWIEC Jakub DRZYZGA Adam |
X |
PASIECZNY Jan SZEWCZYK Hubert |
3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 3:11, 11:8) | ||
8 | B | ŁASKAWIEC Jakub | W | PASIECZNY Jan | 3:2 (6:11, 10:12, 11:5, 11:4, 11:7) | ||
13 | B | ŁASKAWIEC Jakub | Z | RAJTAR Marek | 3:2 (11:5, 6:11, 8:11, 11:7, 11:8) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 10:00 34. AZS Politechnika Kraków - LKS Kłos Olkusz 8:6 |
|||||||
4 | D | ŚLIWIŃSKI Karol | Z | ŁASKAWIEC Jakub | 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:6, 11:8) | ||
6 | B |
PIRÓG Paweł KUŹNIAR Antoni |
X |
ŁASKAWIEC Jakub DRZYZGA Adam |
2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:3, 8:11) | ||
10 | C | PAJORSKI Mateusz | Z | ŁASKAWIEC Jakub | 2:3 (6:11, 8:11, 11:5, 11:4, 9:11) | ||
13 | B | KUŹNIAR Antoni | Z | ŁASKAWIEC Jakub | 1:3 (3:11, 3:11, 11:4, 5:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00 37. LKS Kłos Olkusz - UKS Zarabie Myślenice II 9:5 |
|||||||
6 | B |
ŁASKAWIEC Jakub DRZYZGA Adam |
X |
WALICZEK Wojciech DŹWIG Andrzej |
1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 11:13) | ||
13 | B | ŁASKAWIEC Jakub | Z | DŹWIG Andrzej | 2:3 (4:11, 7:11, 11:6, 14:12, 5:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 18:00 44. MKS Skawa Wadowice II - LKS Kłos Olkusz 9:5 |
|||||||
3 | C | JURZAK Łukasz | Y | ŁASKAWIEC Jakub | 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
X |
ŁASKAWIEC Jakub DRZYZGA Adam |
2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 8:11) | ||
9 | D | JOŃCZYK Bartłomiej | Y | ŁASKAWIEC Jakub | 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) | ||
11 | A | BARAN Sebastian | Y | ŁASKAWIEC Jakub | 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 51. LKS Kłos Olkusz - LKS Polonia Wilczkowice 8:6 |
|||||||
2 | B | ŁASKAWIEC Jakub | X | BODZIONY Mateusz | 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) | ||
6 | B |
ŁASKAWIEC Jakub DRZYZGA Adam |
X |
PIASKOWSKI Piotr DĄBROWSKI Damian |
1:3 (14:12, 9:11, 7:11, 6:11) | ||
8 | B | ŁASKAWIEC Jakub | W | SZELEST Jacek | 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:6) | ||
13 | B | ŁASKAWIEC Jakub | Z | DĄBROWSKI Damian | 1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 6:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. SSL Wielmożanka Wielmoża - LKS Kłos Olkusz 7:7 |
|||||||
1 | A | PIESZCZEK Włodzimierz | W | ŁASKAWIEC Jakub | 2:3 (11:8, 9:11, 11:5, 5:11, 8:11) | ||
5 | A |
ZĘBALA Mateusz ZĘBALA Paweł |
W |
ŁASKAWIEC Jakub DRZYZGA Adam |
3:0 (11:7, 11:5, 11:7) | ||
8 | B | ZĘBALA Mateusz | W | ŁASKAWIEC Jakub | 3:0 (11:2, 13:11, 11:8) | ||
12 | C | PĘCZEK Mateusz | W | ŁASKAWIEC Jakub | 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) |