Numer zawodnika: | 2600 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1979 |
Przynależność klubowa: | UKS „Sokół” Żabno |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 18655 |
Numer licencji okres.: | 4206 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 10:00 9. TG Sokół Brzesko - UKS Sokół Żabno 8:6 |
|||||||
1 | A | NOWAK Dawid | W | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (7:11, 6:11, 12:14) | ||
5 | A |
MARTYKA Kamil PIĘKOSZ Jakub |
W |
KRAWIEC Kamil OSTROWSKI Dawid |
0:3 (10:12, 6:11, 4:11) | ||
8 | B | SKRZYPEK Adrian | W | OSTROWSKI Dawid | 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:2) | ||
12 | C | MARTYKA Kamil | W | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (14:16, 7:11, 1:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 ⇨ 2023-10-03 18:30 4. UKS Sokół Żabno - UKS Jordan Zakliczyn 9:5 |
|||||||
2 | B | OSTROWSKI Dawid | X | NYCZ Zbigniew | 3:1 (13:11, 11:5, 5:11, 12:10) | ||
6 | B |
KRAWIEC Kamil OSTROWSKI Dawid |
X |
KRAS Nikodem SIKOŃ Mateusz |
3:0 (11:2, 11:9, 11:9) | ||
8 | B | OSTROWSKI Dawid | W | SIKOŃ Maciej | 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) | ||
13 | B | OSTROWSKI Dawid | Z | SIKOŃ Mateusz | 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 19. UKS Sęp Wilczyska - UKS Sokół Żabno 8:6 |
|||||||
1 | A | PLICHTA Józef | W | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (9:11, 10:12, 11:13) | ||
6 | B |
RYBOWICZ Rafał PLICHTA Józef |
X |
KRAWIEC Kamil OSTROWSKI Dawid |
0:3 (5:11, 5:11, 9:11) | ||
8 | B | RYBOWICZ Rafał | W | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
12 | C | TOKARZ Adam | W | OSTROWSKI Dawid | 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:5, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 26. UKS Sokół Żabno - UKS Fortem Pawęzów 8:6 |
|||||||
1 | A | OSTROWSKI Dawid | W | SZCZEPAŃSKI Andrzej | 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) | ||
5 | A |
KRAWIEC Kamil OSTROWSKI Dawid |
W |
ROBAK Mateusz SZCZEPAŃSKI Andrzej |
3:0 (11:4, 11:2, 11:6) | ||
7 | A | OSTROWSKI Dawid | X | ROBAK Mateusz | 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) | ||
11 | A | OSTROWSKI Dawid | Y | WINKLER Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 33. LKS Vocovia Wokowice - UKS Sokół Żabno 7:7 |
|||||||
3 | C | JAWIEŃ Marcin | Y | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (11:13, 2:11, 4:11) | ||
5 | A |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
W |
OSTROWSKI Dawid SZUMILAS Władysław |
2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
9 | D | GAWLIK Adam | Y | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) | ||
11 | A | KARWASIŃSKI Szymon | Y | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 40. UKS Sokół Żabno - PTG Sokół Grybów 11:3 |
|||||||
1 | A | OSTROWSKI Dawid | W | URBAN Mariusz | 3:1 (10:12, 11:5, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
OSTROWSKI Dawid CIERNIAK Konrad |
W |
KRÓL Stanisław URBAN Mariusz |
2:3 (9:11, 8:11, 13:11, 11:9, 7:11) | ||
7 | A | OSTROWSKI Dawid | X | KRÓL Stanisław | 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) | ||
11 | A | OSTROWSKI Dawid | Y | TABASZEWSKA Małgorzata | 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-01 18:00 52. KS Start Nowy Sącz - UKS Sokół Żabno 6:8 |
|||||||
2 | B | LEŚNIAK Kamil | X | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) | ||
5 | A |
BORKOWSKI Marek LEŚNIAK Kamil |
W |
OSTROWSKI Dawid SZUMILAS Władysław |
3:2 (15:13, 8:11, 11:8, 5:11, 12:10) | ||
7 | A | BORKOWSKI Marek | X | OSTROWSKI Dawid | 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) | ||
14 | D | PASEK Kamil | X | OSTROWSKI Dawid | 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 6:11, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 46. UKS Sokół Żabno - MKS Radość Gorlice II 4:10 |
|||||||
1 | A | OSTROWSKI Dawid | W | MÓL Marcin | 2:3 (11:8, 3:11, 3:11, 12:10, 8:11) | ||
5 | A |
OSTROWSKI Dawid NAGÓRZAŃSKI Seweryn |
W |
ŁABOWSKI Józef MÓL Marcin |
0:3 (11:13, 9:11, 4:11) | ||
7 | A | OSTROWSKI Dawid | X | WOŹNIAK Marcin | 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 10:12) | ||
11 | A | OSTROWSKI Dawid | Y | HONKOWICZ Kacper | 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 ⇨ 2024-03-24 11:00 87. UKS Sokół Żabno - TG Sokół Brzesko 9:5 |
|||||||
4 | D | OSTROWSKI Dawid | Z | MARTYKA Kamil | 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) | ||
6 | B |
OSTROWSKI Dawid CIERNIAK Konrad |
X |
SKRZYPEK Adrian NOWAK Dawid |
1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 8:11) | ||
9 | D | OSTROWSKI Dawid | Y | PUT Maciej | 3:0 (11:5, 11:1, 14:12) | ||
14 | D | OSTROWSKI Dawid | X | SKRZYPEK Adrian | 2:3 (11:7, 4:11, 7:11, 11:7, 7:11) |