Witold Urban
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 17:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
3   C KOPACKI Paweł Y URBAN Witold 1:3 (11:9, 10:12, 1:11, 8:11) ⇑
9   D KOŁEK Maciej Y URBAN Witold 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-03 19:00
8. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8
3   C URBAN Witold Y MOTYKA Tadeusz 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 12:14) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Rafał
2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 14:12, 9:11) ⇓
10   C URBAN Witold Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) ⇑
12   C URBAN Witold W FURTAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
14. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
1   A KOŁOS Arkadiusz W URBAN Witold 2:3 (10:12, 11:4, 11:8, 5:11, 8:11) ⇑
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W LENART Marek
URBAN Witold
3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
8   B CELARY Mateusz W URBAN Witold 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇓
12   C TURECKI Kacper W URBAN Witold 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 14:00
26. MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5
3   C JURZAK Łukasz Y URBAN Witold 3:2 (12:10, 11:9, 5:11, 8:11, 11:9) ⇓
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W DUDZIAK Damian
URBAN Witold
3:0 (11:8, 11:8, 11:2) ⇓
9   D PALACZ Mirosław Y URBAN Witold 2:3 (11:6, 10:12, 11:8, 8:11, 5:11) ⇑
11   A GOŁDA Gabriel Y URBAN Witold 2:3 (11:6, 6:11, 20:22, 11:6, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
1   A URBAN Witold W OSTANEK Michał 0:3 (9:11, 7:11, 13:15) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:2 (11:9, 11:13, 11:9, 11:13, 11:2) ⇑
7   A URBAN Witold X GALA Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:7, 11:9) ⇑
11   A URBAN Witold Y BODNAR Michał 2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:9, 11:13) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 12:00 ⇨ 2019-12-21 12:00
38. MKS Centrum Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
3   C ZAJĄC Jacek Y URBAN Witold 0:3 (6:11, 13:15, 5:11) ⇑
6   B ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
X LENART Marek
URBAN Witold
1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 9:11) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y URBAN Witold 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-24 19:00 ⇨ 2020-01-08 19:00
20. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
4   D URBAN Witold Z SZTWIERTNIA Ilona 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X KOZIOŁ Sandra
ZAJĄC Anna
1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 10:12) ⇓
9   D URBAN Witold Y ZAJĄC Anna 3:1 (11:3, 12:14, 11:6, 11:8) ⇑
14   D URBAN Witold X KOZIOŁ Sandra 2:3 (11:6, 6:11, 11:6, 8:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 19:00
56. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7
1   A URBAN Witold W RACZEK Marcin 0:3 (6:11, 9:11, 11:13) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:6) ⇑
7   A URBAN Witold X KACHEL Mateusz 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:3) ⇑
11   A URBAN Witold Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 19:00 ⇨ 2020-01-12 13:00
50. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
3   C ZALEWSKI Krzysztof Y URBAN Witold 3:2 (11:7, 4:11, 11:7, 9:11, 11:6) ⇓
6   B SUBIK Filip
KLUZEK Sławomir
X LENART Marek
URBAN Witold
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
9   D KLUZEK Sławomir Y URBAN Witold 3:2 (6:11, 13:11, 11:6, 9:11, 11:7) ⇓
11   A RAPUTA Tomasz Y URBAN Witold 1:3 (9:11, 11:2, 5:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 19:00
61. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
3   C URBAN Witold Y MLECZKO Radosław 1:3 (11:4, 5:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 8:11) ⇓
10   C URBAN Witold Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇓
12   C URBAN Witold W GALUS Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 19:00 ⇨ 2020-01-23 19:00
44. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8
3   C URBAN Witold Y GRATKOWSKI Jacek 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 7:11) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X GŁĄB Damian
OSIKA Janusz
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:9, 11:9) ⇑
10   C URBAN Witold Z GŁĄB Damian 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇓
12   C URBAN Witold W BOLEK Łukasz 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1774 FERDEK Marek 1968
233 FURTAK Krzysztof 1970
1672 GALA Bartłomiej 2003
727 GALUS Mateusz 2001
2111 GARDOŃ Jakub 2006
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
2819 KOŁEK Maciej 2004
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2599 KUREK Kinga 2001
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1832 NOWICKI Marek 1975
514 OSTANEK Michał 1998
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
236 PALACZ Mirosław 1969
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
2576 SZOSTAK Michał 2005
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
1329 WCISŁO Konrad 2005
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998