Artur Ostrowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
5. UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17
1   A OSTROWSKI Artur W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇓
6   B GAJOWY Mateusz
OSTROWSKI Artur
X ZĄBKOWSKI Mirosław
CZUPRYNA Andrzej
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇓
7   A OSTROWSKI Artur X WOLIŃSKI Radosław 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 8:11) ⇓
11   A OSTROWSKI Artur Y RUSEK Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 2:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00 ⇨ 2018-10-14 11:00
31. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
11   A OSTROWSKI Artur Y BRATOWNIK Julia 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) ⇓
15   A OSTROWSKI Artur Z KĄCKI Mateusz 1:3 (5:11, 18:16, 6:11, 6:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 11:00
10. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 16:2
6   B GAWLIK Adam
MADEJ Tomasz
X OSTROWSKI Artur
GAJDUR Krystian
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
14   D MADEJ Tomasz X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:7, 11:1) ⇓
18   C SKRZYŃSKI Janusz X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-10-23 18:00
20. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 12:6
16   D OSTROWSKI Artur W PODGÓRSKI Jan 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2019-02-10 11:00 ⇨ 2019-02-07 18:00
39. UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 14:4
2   B OSTROWSKI Artur X GAJDA Rafał 0:3 (3:11, 12:14, 10:12) ⇓
8   B OSTROWSKI Artur W NIEĆ Andrzej 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
13   B OSTROWSKI Artur Z KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
17   B OSTROWSKI Artur Y BRZĘK Patrycja 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-05-04 17:00 ⇨ 2019-02-11 17:00
66. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Sokół” Żabno 16:2
2   B TOBIASZ Andrzej X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) ⇓
6   B WOLIŃSKI Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
X OSTROWSKI Artur
GAJDUR Krystian
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
7   A RUSEK Andrzej X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-03-10 11:00 ⇨ 2019-02-15 17:30
47. TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Sokół” Żabno 5:13
4   D PIĘKOSZ Natalia Z OSTROWSKI Artur 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
10   C NOWAK Dawid Z OSTROWSKI Artur 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 6:11, 8:11) ⇑
13   B PIĘKOSZ Jakub Z OSTROWSKI Artur 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
15   A RACHWAŁ Maciej Z OSTROWSKI Artur 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2019-02-24 11:00
43. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 8:10
12   C RAJZER Krzysztof W OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
16   D KĄCKI Mateusz W OSTROWSKI Artur 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-17 11:00 ⇨ 2019-03-19 18:00
50. UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7
13   B OSTROWSKI Artur Z WAJDA Kamil 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
17   B OSTROWSKI Artur Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-07 11:00
57. UKS „Sokół” Żabno - LKS „Vocovia” Wokowice 3:15
9   D OSTROWSKI Artur Y SKRZYŃSKI Janusz 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇓
14   D OSTROWSKI Artur X FLĄDRO Piotr 1:3 (8:11, 6:11, 12:10, 4:11) ⇓
16   D OSTROWSKI Artur W KAJFASZ Krystian 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 7:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-31 11:00 ⇨ 2019-04-11 18:00
54. UKS „Sokół” Żabno - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9
4   D OSTROWSKI Artur Z MARTYKA Bartłomiej 0:3 (9:11, 3:11, 11:13) ⇓
9   D OSTROWSKI Artur Y SIKOŃ Maciej 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
14   D OSTROWSKI Artur X OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (6:11, 15:13, 11:7, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-05-12 11:00 ⇨ 2019-05-02 16:00
70. LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno 15:3
3   C KORUS Paweł Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇓
6   B KANIA Jan
KĄDZIOŁKA Gabriela
X GAJOWY Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇓
9   D KĄDZIOŁKA Gabriela Y OSTROWSKI Artur 0:3 (9:11, 2:11, 8:11) ⇑
11   A PODGÓRSKI Jan Y OSTROWSKI Artur 3:2 (11:3, 11:8, 8:11, 11:13, 11:8) ⇓
17   B SMOLEŃ Julita Y OSTROWSKI Artur 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑