Aleksander Pilch
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-25 19:00
2. LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7
1   A KOZIOŁEK Fabian W PILCH Aleksander 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A KOZIOŁEK Fabian
NOSEK Robert
W MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
2:3 (14:16, 11:7, 11:13, 11:3, 4:11) ⇑
8   B SZEROCKI Jan W PILCH Aleksander 3:1 (8:11, 11:5, 11:2, 14:12) ⇓
12   C NOSEK Robert W PILCH Aleksander 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-10 18:00
8. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9
2   B PILCH Aleksander X NATKANIEC Michał 3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 16:18, 11:6) ⇑
6   B PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
X TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
3:2 (13:11, 11:8, 5:11, 8:11, 11:8) ⇑
8   B PILCH Aleksander W CHOCHÓŁ Paweł 2:3 (5:11, 11:8, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
20. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7
1   A PILCH Aleksander W NOWAK Artur 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇓
5   A MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
W BUŁA Dominik
NOWAK Artur
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
7   A PILCH Aleksander X BUŁA Dominik 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇓
11   A PILCH Aleksander Y KURELUS Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00 ⇨ 2019-11-07 18:00
26. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
1   A ZAJĘCKI Rafał W PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) ⇓
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
W PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇓
8   B KURDZIEL Mikołaj W PILCH Aleksander 3:2 (10:12, 11:8, 11:9, 6:11, 11:8) ⇓
12   C WIELGOSZ Mirosław W PILCH Aleksander 2:3 (12:14, 8:11, 11:9, 12:10, 9:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00
32. UKS „Gryf” Gdów II - MKS Centrum Kraków IV 9:5
1   A PILCH Aleksander W DIETRICH Aleksander 3:2 (4:11, 9:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇑
5   A PERZ Izabela
PILCH Aleksander
W STOCHEL Adam
PIESZCZEK Mikołaj
3:0 (11:7, 12:10, 11:9) ⇑
7   A PILCH Aleksander X STOCHEL Adam 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 16:00
38. KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6
1   A APOSTOŁ Paweł W PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇓
8   B URBAN Piotr W PILCH Aleksander 3:0 (11:5, 11:8, 14:12) ⇓
12   C BOROŃ Sławomir W PILCH Aleksander 1:3 (6:11, 7:11, 11:3, 9:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 14:00
50. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
1   A GUMULA Marcin W PILCH Aleksander 0:3 (0:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
W MARCHEWKA Rafał
PILCH Aleksander
3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇓
8   B ZĘBALA Mateusz W PILCH Aleksander 3:0 (11:3, 11:4, 15:13) ⇓
12   C ZĘBALA Paweł W PILCH Aleksander 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 2:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00 ⇨ 2020-01-08 18:30
56. UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 3:11
1   A PILCH Aleksander W WOŹNY Dariusz 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 6:11, 11:9) ⇑
7   A PILCH Aleksander X BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) ⇑
11   A PILCH Aleksander Y WALA Tomasz 3:1 (5:11, 11:7, 11:2, 11:8) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-09 17:30
44. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10
4   D PILCH Aleksander Z HADRYŚ Matylda 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:9) ⇑
5   A MARCHEWKA Rafał
PILCH Aleksander
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇓
9   D PILCH Aleksander Y KOPACKA Anna 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇑
14   D PILCH Aleksander X ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 8:11, 3:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 11:00
61. UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 3:11
3   C PILCH Aleksander Y PIWOWARCZYK Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) ⇑
5   A MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
W PIWOWARCZYK Bartłomiej
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:5, 11:6, 12:10) ⇑
10   C PILCH Aleksander Z KMIEĆ Paweł 2:3 (2:11, 11:9, 11:9, 6:11, 10:12) ⇓
12   C PILCH Aleksander W KOHUTEK Konrad 1:3 (9:11, 5:11, 14:12, 9:11) ⇓
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-22 11:00 ⇨ 2020-02-20 17:00
3. UKS „Gryf” Gdów II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
2   B PILCH Aleksander X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:0, 11:3, 11:8) ⇑
5   A PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
W BULIŃSKI Sebastian
PŁAWIŃSKI Natan
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
8   B PILCH Aleksander W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) ⇑
13   B PILCH Aleksander Z CHORNYI Yehor 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) ⇑