Numer zawodnika: | 2538 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 2012 |
Przynależność klubowa: | KS „Gorce” Nowy Targ |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 49713 |
Numer licencji okres.: | 1320 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 8. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek III 11:3 |
|||||||
3 | C | KLAG Maja | Y | HOLCMAN Eryk | 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
KUNKA Aleksandra KLAG Maja |
X |
GAŁUSZKA Jan HOLCMAN Eryk |
3:0 (11:3, 13:11, 11:4) | ||
10 | C | KLAG Maja | Z | SZEMIK Krzysztof | 2:3 (11:6, 5:11, 9:11, 11:9, 10:12) | ||
12 | C | KLAG Maja | W | WĘGLARZ Patryk | 3:1 (5:11, 11:4, 11:8, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 15. KS Gorce Nowy Targ III - KS Gorce Nowy Targ IV 2:12 |
|||||||
4 | D | RADUCHYCH Yaroslav | Z | KLAG Maja | 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) | ||
6 | B |
MARDUŁA Michał RADUCHYCH Yaroslav |
X |
KUNKA Aleksandra KLAG Maja |
3:2 (5:11, 3:11, 11:7, 11:9, 11:9) | ||
10 | C | MARDUŁA Michał | Z | KLAG Maja | 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) | ||
13 | B | JAROSZ Mikołaj | Z | KLAG Maja | 2:3 (11:6, 3:11, 4:11, 11:9, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-24 18:00 22. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek IV 12:2 |
|||||||
4 | D | KLAG Maja | Z | BEDNARZ Paweł | 1:3 (8:11, 10:12, 11:7, 7:11) | ||
9 | D | KLAG Maja | Y | ŻYDEK Kamil | 3:2 (11:6, 6:11, 12:10, 9:11, 11:4) | ||
14 | D | KLAG Maja | X | WRÓBEL Dominik | 3:1 (3:11, 11:6, 11:6, 12:10) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-02 17:30 29. UKS Metalka Nowy Targ - KS Gorce Nowy Targ IV 2:12 |
|||||||
3 | C | KNUROWSKI Karol | Y | KLAG Maja | 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) | ||
9 | D | DŁUGOPOLSKI Antoni | Y | KLAG Maja | 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) | ||
11 | A | KOWALKOWSKI Maciej | Y | KLAG Maja | 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-29 17:30 50. KS Gorce Nowy Targ IV - MKS Halniak Maków Podh. II 11:3 |
|||||||
3 | C | KLAG Maja | Y | KUTEK Edyta | 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) | ||
10 | C | KLAG Maja | Z | KUTEK Patrycja | 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
12 | C | KLAG Maja | W | ZĘBOL Anna | 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:8) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-23 19:00 ⇨ 2023-12-14 19:00 43. LKS Orawa Jabłonka - KS Gorce Nowy Targ IV 10:4 |
|||||||
3 | C | PALENIK Jerzy | Y | KLAG Maja | 2:3 (8:11, 13:11, 11:5, 7:11, 9:11) | ||
5 | A |
KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek |
W |
KOLASA Iwona KLAG Maja |
3:2 (9:11, 15:13, 11:4, 7:11, 11:9) | ||
9 | D | KLUCZ Wojciech | Y | KLAG Maja | 3:1 (11:3, 9:11, 11:5, 11:7) | ||
11 | A | ŁOWAS Marcin | Y | KLAG Maja | 3:1 (2:11, 11:7, 11:8, 11:3) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 ⇨ 2023-12-18 18:00 57. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Gorce Nowy Targ IV 5:9 |
|||||||
3 | C | BANDYK Katarzyna | Y | KLAG Maja | 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) | ||
5 | A |
WINIARSKI Adam BODZIONY Piotr |
W |
KUNKA Aleksandra KLAG Maja |
0:3 (8:11, 5:11, 10:12) | ||
9 | D | WINIARSKI Adam | Y | KLAG Maja | 3:2 (11:8, 7:11, 7:11, 12:10, 16:14) | ||
11 | A | BODZIONY Piotr | Y | KLAG Maja | 2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 11:5, 9:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2024-01-11 18:00 64. KS Gorce Nowy Targ IV - ULKS Lachowice II 5:9 |
|||||||
3 | C | KLAG Maja | Y | GRAJNY Piotr | 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) | ||
6 | B |
KOLASA Iwona KLAG Maja |
X |
GRAJNY Piotr KACHEL Piotr |
0:3 (10:12, 8:11, 7:11) | ||
10 | C | KLAG Maja | Z | KACHEL Mateusz | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
12 | C | KLAG Maja | W | KACHEL Jan | 0:3 (5:11, 5:11, 1:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 78. KS Gorce Nowy Targ IV - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6 |
|||||||
4 | D | KLAG Maja | Z | SURMA Mariusz | 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) | ||
9 | D | KLAG Maja | Y | MIŚKOWIEC Jerzy | 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:8) | ||
14 | D | KLAG Maja | X | KOWALCZYK Grzegorz | 3:2 (13:11, 6:11, 11:4, 9:11, 19:17) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 ⇨ 2024-01-31 18:00 36. KS Gorce Nowy Targ IV - KTS Victoria Spytkowice II 12:2 |
|||||||
3 | C | KLAG Maja | Y | BRYŁA Rafał | 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:5) | ||
6 | B |
KOLASA Iwona KLAG Maja |
X |
KAJFASZ Bogdan BRYŁA Rafał |
1:3 (11:8, 7:11, 10:12, 4:11) | ||
10 | C | KLAG Maja | Z | PIETRAŃCZYK Jacek | 3:2 (15:13, 11:9, 5:11, 8:11, 11:9) | ||
12 | C | KLAG Maja | W | BOBAK Piotr | 3:1 (11:8, 7:11, 13:11, 13:11) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-01 18:00 ⇨ 2024-03-08 18:00 94. KS Turbacz Mszana Dolna - KS Gorce Nowy Targ IV 6:8 |
|||||||
3 | C | MIŚKOWIEC Jerzy | Y | KLAG Maja | 3:1 (11:9, 11:8, 4:11, 11:7) | ||
5 | A |
BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W |
KLAG Maja PIETRUSZYŃSKA Natasza |
3:1 (11:13, 11:7, 11:3, 11:9) | ||
9 | D | KOWALCZYK Grzegorz | Y | KLAG Maja | 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) | ||
11 | A | BOBER Damian | Y | KLAG Maja | 1:3 (9:11, 12:14, 11:9, 9:11) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-22 19:00 99. LKS Victoria Nidek III - KS Gorce Nowy Targ IV 5:9 |
|||||||
3 | C | HOLCMAN Eryk | Y | KLAG Maja | 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) | ||
6 | B |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
X |
MROCZKA Alicja KLAG Maja |
1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 9:11) | ||
9 | D | SZEMIK Krzysztof | Y | KLAG Maja | 0:3 (8:11, 12:14, 8:11) | ||
11 | A | WĘGLARZ Patryk | Y | KLAG Maja | 2:3 (5:11, 11:7, 13:11, 5:11, 8:11) |