Tomasz Raputa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 19:00
12. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
4   D RAPUTA Tomasz Z MOREK Radosław 3:1 (11:3, 8:11, 14:12, 13:11) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KELEBAJ Oleksij
W MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:3, 11:8) ⇑
9   D RAPUTA Tomasz Y BOLEK Łukasz 3:1 (9:11, 11:8, 13:11, 12:10) ⇑
14   D RAPUTA Tomasz X PIETRZAK Agnieszka 3:1 (11:6, 11:9, 14:16, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
39 BALDOWSKI Roman 1989
15 BIEL Jakub 1977
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1436 DRABEK Kazimierz 1945
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
25 FLOREK Sławomir 1977
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
233 FURTAK Krzysztof 1970
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
342 JURZAK Łukasz 1983
414 KAPIK Krzysztof 1999
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1415 KNAGA Łukasz 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
636 KOZIEŁ Michał 1983
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1802 KUDŁA Paweł 1985
11 KULEWICZ Radosław 1988
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
190 LECH Sylwester 1998
267 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
380 OSIKA Cezary 1995
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
67 ROJEK Rafał 1978
241 ROSIEK Michał 1996
1795 RUPA Robert 1965
10 SAMEL Bartłomiej 1981
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
958 STANISZ Wojciech 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1569 SYRDA Zuzanna 2006
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
376 TABOR Marcin 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
150 WĄSIK Marcin 1996
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986