Aleksandra Kunka
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Tornado” Waksmund
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
3. LKS „Victoria” Nidek - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
3   C NOWAK Łukasz Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇓
5   A SZEMIK Krzysztof
SKRZYPIEC Dawid
W KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
9   D HOLCMAN Zbigniew Y KUNKA Aleksandra 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:6) ⇓
11   A ZOŃ Bartosz Y KUNKA Aleksandra 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 8:11, 6:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00 ⇨ 2019-10-11 18:00
10. UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9
4   D KUNKA Aleksandra Z PSHENOV Viktor 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
X BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
1:3 (9:11, 11:1, 4:11, 7:11) ⇓
9   D KUNKA Aleksandra Y BANDYK Katarzyna 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 7:11) ⇓
14   D KUNKA Aleksandra X LITWIAK Tadeusz 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7
4   D KUNKA Aleksandra Z WOJAS Wojciech 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) ⇓
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
9   D KUNKA Aleksandra Y MOTYKA Janusz 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 7:11) ⇓
14   D KUNKA Aleksandra X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (2:11, 5:11, 11:13) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00 ⇨ 2019-11-05 18:00
25. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
4   D KUNKA Aleksandra Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (8:11, 5:11, 14:16) ⇓
5   A KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
1:3 (11:8, 2:11, 6:11, 8:11) ⇓
9   D KUNKA Aleksandra Y KORCZAK Natasza 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
14   D KUNKA Aleksandra X GNIADEK Piotr 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 4:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00
32. ULKS „Lachowice” II - UKS „Tornado” Waksmund 9:5
3   C KACHEL Piotr Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 7:11) ⇑
9   D BANAŚ Jan Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) ⇓
11   A KACHEL Jan Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:4, 20:18, 11:4) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00 ⇨ 2019-12-03 18:00
41. UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 5:9
4   D KUNKA Aleksandra Z ZAJDA Bartłomiej 3:2 (11:6, 8:11, 12:10, 2:11, 11:5) ⇑
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
0:3 (11:13, 9:11, 6:11) ⇓
9   D KUNKA Aleksandra Y MACIEJCZYK Paweł 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
14   D KUNKA Aleksandra X GAŁUSZKA Paweł 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 3:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
48. KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 2:12
4   D KOWALCZYK Bartosz Z KUNKA Aleksandra 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z KUNKA Aleksandra 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇑
13   B KUROS Antoni Z KUNKA Aleksandra 3:2 (10:12, 12:10, 11:13, 11:9, 19:17) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00
51. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6
4   D KUNKA Aleksandra Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇓
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 7:11) ⇓
9   D KUNKA Aleksandra Y MROCZKA Alicja 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 5:11) ⇓
14   D KUNKA Aleksandra X LECH Maja 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 18:00 ⇨ 2020-02-05 18:00
58. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
4   D KOWALCZYK Grzegorz Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
6   B CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
10   C GODAWSKI Dariusz Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇓
13   B PITALA Stanisław Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) ⇓