Krzysztof Tabor
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
381 DAMIAN Tomasz 1979
1381 DOMITER Julia 2004
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
513 GOŁDA Gabriel 1997
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1179 HOLECZKO Oskar 1998
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
348 JASIELSKI Marek 1968
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
256 KAIM Michał 2000
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
7 KONIECZNY Tomasz 1987
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1934 KULCZYK Rafał 1981
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
2633 MALINOWSKI Dawid 1995
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
36 NECIO Marek 1995
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
236 PALACZ Mirosław 1969
341 PANCERZ Dawid 1993
884 PAPIEŻ Filip 2001
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
2933 PĘKALA Andrzej 1985
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2409 SAJDAK Łukasz 2000
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
485 SKOWRON Jan 1958
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
224 WALICZEK Wojciech 1988
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976