Piotr Żądło
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
4. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS Centrum Kraków III 13:1
3   C ŻĄDŁO Piotr Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) ⇑
6   B ŚWIĘCH Jarosław
ŻĄDŁO Piotr
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:9, 11:7, 11:5) ⇑
10   C ŻĄDŁO Piotr Z WALCZAK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇑
12   C ŻĄDŁO Piotr W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
4   D PRZEPOLSKI Andrzej Z ŻĄDŁO Piotr 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇑
6   B FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
X KUZIO Maciej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇑
10   C SZOSTAK Michał Z ŻĄDŁO Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) ⇑
13   B FILIPEK Angelika Z ŻĄDŁO Piotr 2:3 (4:11, 7:11, 11:8, 11:8, 3:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 12:00 ⇨ 2019-10-13 11:00
16. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
4   D KORCZEK Łukasz Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇓
10   C ROMANOWSKI Cezary Z ŻĄDŁO Piotr 3:1 (5:11, 11:9, 12:10, 12:10) ⇓
13   B PUU Aarne Z ŻĄDŁO Piotr 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 9:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 10:00 ⇨ 2019-11-13 18:00
28. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
2   B OCHALIK Konrad X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
6   B MATYASIK Mikołaj
RESZKA Adam
X KUZIO Maciej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 2:11, 3:11) ⇑
7   A RESZKA Adam X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) ⇑
14   D MARKIEWICZ Michał X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 11:00 ⇨ 2019-11-16 15:00
22. UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Gryf” Gdów III 4:10
3   C ŻĄDŁO Piotr Y WCISŁO Konrad 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
6   B STALMACH Zbigniew
ŻĄDŁO Piotr
X WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:13) ⇓
10   C ŻĄDŁO Piotr Z MARCHEWKA Artur 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇓
12   C ŻĄDŁO Piotr W GUZIK Aleksandra 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
34. UKS „Zarabie” Myślenice III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0
1   A ŻĄDŁO Piotr W KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) ⇑
5   A KUZIO Maciej
ŻĄDŁO Piotr
W ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:7) ⇑
7   A ŻĄDŁO Piotr X ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇑
11   A ŻĄDŁO Piotr Y MURZYN Maciej 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00 ⇨ 2019-12-08 11:00
40. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 0:14
2   B BULIŃSKI Sebastian X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇑
5   A BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
W ŚWIĘCH Jarosław
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇑
7   A CHORNYI Yehor X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) ⇑
14   D SALETNIK Jakub X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 2:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2019-12-15 11:00
46. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS Centrum Kraków V 1:13
1   A ŻĄDŁO Piotr W ŁAKOMY Mariusz 3:2 (6:11, 3:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇑
6   B ŚWIĘCH Jarosław
ŻĄDŁO Piotr
X ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 8:11) ⇓
7   A ŻĄDŁO Piotr X BOBER Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
11   A ŻĄDŁO Piotr Y PROCHOT Krystian 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00
49. UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
4   D ŻĄDŁO Piotr Z GŁOWACKI Arkadiusz 3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 8:11, 11:9) ⇑
5   A TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
9   D ŻĄDŁO Piotr Y NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (8:11, 6:11, 11:7, 12:10, 12:10) ⇑
14   D ŻĄDŁO Piotr X KUC Leszek 2:3 (5:11, 5:11, 11:9, 11:9, 5:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 12:30
56. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3
1   A POJNAR Marcin W ŻĄDŁO Piotr 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
6   B WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:1 (11:13, 11:4, 11:8, 15:13) ⇓
8   B WOLANIN Piotr W ŻĄDŁO Piotr 3:2 (14:16, 11:5, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
12   C SOBUCKI Mateusz W ŻĄDŁO Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
62. UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 4:10
2   B ŻĄDŁO Piotr X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) ⇑
6   B TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
X KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
0:3 (4:11, 10:12, 3:11) ⇓
8   B ŻĄDŁO Piotr W KALICIAK Dariusz 1:3 (11:4, 7:11, 3:11, 9:11) ⇓
13   B ŻĄDŁO Piotr Z PARTYKA Ryszard 0:3 (7:11, 12:14, 3:11) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-22 14:30
3. LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 3:11
3   C MUDYNA Tomasz Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A MUDYNA Tomasz
IMIELSKI Marcin
W TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
2:3 (4:11, 11:5, 12:10, 6:11, 9:11) ⇑
9   D SKULSKI Bartosz Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A TRZECIAK Jacek Y ŻĄDŁO Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 12:10) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-08 11:00
6. UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków I 10:4
2   B ŻĄDŁO Piotr X KOHUTEK Konrad 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:5) ⇑
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
8   B ŻĄDŁO Piotr W SUSKI Karol 3:2 (12:10, 9:11, 11:4, 7:11, 11:7) ⇑
13   B ŻĄDŁO Piotr Z KMIEĆ Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
2498 CZUBAK Michał 1987
1626 FILIPEK Angelika 2007
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2537 KOLIŃSKI Paweł 2001
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
881 LASAK Robert 1980
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2616 MUDYNA Tomasz 1996
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
2677 OCHALIK Konrad 2008
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
627 POJNAR Marcin 1991
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
2177 RESZKA Adam 2009
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2849 SALETNIK Jakub 2008
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2843 SKULSKI Bartosz 1982
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
132 SUSKI Karol 1994
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1837 TRZECIAK Jacek 1969
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1886 WOLANIN Piotr 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999