Numer zawodnika: | 248 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1970 |
Przynależność klubowa: | KT Rockets Wiśniowa |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 3541 |
Numer licencji okres.: | 890 |
Data wydania: | 11.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 16:00 11. KS Rockets Wiśniowa - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
6 | B |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
X |
GUMULA Marcin BARANEK Mariusz |
3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-11 18:00 18. KS Bronowianka Kraków III - KS Rockets Wiśniowa 5:9 |
|||||||
3 | C | KONSTANTYN Kaja | Y | TABOR Janusz | 0:3 (6:11, 1:11, 9:11) | ||
6 | B |
KONSTANTYN Kaja BARTOSZKO Natalia |
X |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) | ||
9 | D | BYRTEK Emilia | Y | TABOR Janusz | 3:2 (7:11, 11:7, 9:11, 11:6, 11:8) | ||
11 | A | BARTOSZKO Natalia | Y | TABOR Janusz | 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-15 15:00 24. KS Rockets Wiśniowa - LKS Kłos Olkusz II 5:9 |
|||||||
3 | C | TABOR Janusz | Y | WALOTEK Krzysztof | 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 11:13, 12:14) | ||
10 | C | TABOR Janusz | Z | KOWAL Łukasz | 2:3 (9:11, 11:4, 9:11, 11:3, 4:11) | ||
12 | C | TABOR Janusz | W | CHOCHÓŁ Paweł | 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 9:11, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-22 14:30 33. Podwawelski Kraków IV - KS Rockets Wiśniowa 4:10 |
|||||||
2 | B | HARMACIŃSKI Adrian | X | TABOR Janusz | 3:2 (11:9, 10:12, 9:11, 11:8, 11:9) | ||
5 | A |
NOWAK Alojzy SOBUCKI Mateusz |
W |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
0:3 (7:11, 9:11, 12:14) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-19 15:00 50. KS Rockets Wiśniowa - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
5 | A |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
3:0 (11:4, 11:3, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:00 63. KS Jordan Kraków - KS Rockets Wiśniowa 7:7 |
|||||||
3 | C | URBAN Piotr | Y | TABOR Janusz | 3:1 (11:1, 13:11, 8:11, 11:7) | ||
6 | B |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
X |
TABOR Janusz STALMACH Zbigniew |
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
9 | D | APOSTOŁ Paweł | Y | TABOR Janusz | 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:6) | ||
11 | A | BOROŃ Sławomir | Y | TABOR Janusz | 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-10 15:00 77. KS Rockets Wiśniowa - Dorbud Gryf Gdów II 8:6 |
|||||||
5 | A |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
W |
KUCHARSKI Mateusz WCISŁO Konrad |
2:3 (12:10, 11:6, 8:11, 16:18, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-16 14:00 78. MKS Centrum Kraków III - KS Rockets Wiśniowa 8:6 |
|||||||
2 | B | BARCHANOWICZ Jan | X | TABOR Janusz | 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
BARAN Mateusz CHROMIŃSKA Ewelina |
W |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
1:3 (3:11, 11:7, 3:11, 6:11) | ||
7 | A | ROBAK Wiktor | X | TABOR Janusz | 3:2 (12:10, 7:11, 11:8, 12:14, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:00 90. KS Rockets Wiśniowa - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12 |
|||||||
2 | B | TABOR Janusz | X | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) | ||
5 | A |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
W |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
2:3 (7:11, 13:11, 11:9, 5:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-28 15:00 103. KS Rockets Wiśniowa - LKS Polonia Wilczkowice II 12:2 |
|||||||
4 | D | TABOR Janusz | Z | WIDEŁKA Mirosław | 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) | ||
6 | B |
TABOR Janusz TABOR Krzysztof |
X |
WIDEŁKA Mirosław BRAK Andrzej |
3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:7) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-02 16:00 106. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
4 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | TABOR Janusz | 3:1 (12:14, 12:10, 11:5, 11:6) | ||
5 | A |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
W |
TABOR Janusz TABOR Paweł |
3:0 (11:5, 11:5, 11:4) |