Łukasz Matusiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 19:00
15. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
2   B KELEBAJ Oleksij X MATUSIAK Łukasz 0:3 (9:11, 3:11, 4:11) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
1:3 (11:8, 4:11, 6:11, 4:11) ⇑
7   A BIAŁY Sebastian X MATUSIAK Łukasz 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 3:11) ⇑
14   D KLUZEK Sławomir X MATUSIAK Łukasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 13:00
21. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6
4   D MATUSIAK Łukasz Z GAJEWSKA Natalia 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 11:7) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 7:11, 9:11) ⇓
9   D MATUSIAK Łukasz Y GĄSIOR Natalia 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇑
14   D MATUSIAK Łukasz X ZHAO Ziyi 3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 5:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 16:30
39. „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
3   C GŁĄB Damian Y MATUSIAK Łukasz 3:1 (11:8, 5:11, 12:10, 11:8) ⇓
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 6:11) ⇑
9   D RESZKA Jakub Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A GRATKOWSKI Jacek Y MATUSIAK Łukasz 2:3 (4:11, 5:11, 12:10, 11:8, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 11:00
45. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
1   A MATUSIAK Łukasz W NOWAK Marcin 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 12:10) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (11:6, 11:8, 12:14, 6:11, 9:11) ⇓
7   A MATUSIAK Łukasz X URBAN Mariusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
11   A MATUSIAK Łukasz Y MÓL Marcin 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:30 ⇨ 2018-12-11 19:00
33. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
2   B MATUSIAK Łukasz X OLCZAK Mariusz 3:0 (11:1, 11:8, 11:4) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
8   B MATUSIAK Łukasz W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:2, 8:11, 11:7, 8:11, 11:4) ⇑
13   B MATUSIAK Łukasz Z BOGACZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 16:00
55. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 11:3
1   A GDULA Adam W MATUSIAK Łukasz 3:1 (11:5, 11:4, 8:11, 11:9) ⇓
6   B DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
X MATUSIAK Łukasz
SOBCZAK Krzysztof
3:0 (11:7, 13:11, 11:6) ⇓
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W MATUSIAK Łukasz 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇓
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W MATUSIAK Łukasz 3:0 (13:11, 11:4, 11:3) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:30 ⇨ 2019-01-18 18:30
50. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice” 10:4
2   B MATUSIAK Łukasz X RACZEK Marcin 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Jan
3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇑
8   B MATUSIAK Łukasz W KACHEL Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇑
13   B MATUSIAK Łukasz Z SURMA Krzysztof 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 17:00 ⇨ 2019-01-19 16:00
27. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
2   B PIETRZAK Agnieszka X MATUSIAK Łukasz 1:3 (6:11, 11:3, 9:11, 9:11) ⇑
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (12:14, 5:11, 8:11) ⇑
7   A PIEGZA Adrian X MATUSIAK Łukasz 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11) ⇑
14   D BOLEK Łukasz X MATUSIAK Łukasz 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 17:00
62. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
3   C RUPA Robert Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 11:13) ⇑
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (7:11, 1:11, 4:11) ⇑
11   A GOŁDA Gabriel Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
825 DOBEK Marcin 1994
1381 DOMITER Julia 2004
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
50 GIERCZYK Marcin 1993
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
855 KĄDZIELA Marek 1982
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
483 KRÓL Mateusz 1992
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
361 MALIK Mateusz 1992
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
303 MĄKA Karol 1991
707 MIREK Damian 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
216 NIEMASZYK Łukasz 1997
826 NIEMIEC Rafał 1995
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
1033 OSIKA Sławomir 1990
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
70 PRZEKLASA Monika 1986
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1138 RAK Dawid 2000
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
67 ROJEK Rafał 1978
241 ROSIEK Michał 1996
1795 RUPA Robert 1965
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
411 STROISZ Maciej 1973
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
9 TALAR Konrad 1991
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
1939 WILK Roman 1961
865 WLIZŁO Jakub 1991
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1678 ŻYDEK Robert 2007
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990