Adrian Kaim
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1997-09-21
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00
5. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0:10
2 2 C ŚWIATŁOŃ Piotr W KAIM Adrian 2:3 (4:11, 11:8, 7:11, 11:2, 13:15) ⇑
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
0:3 (13:15, 7:11, 6:11) ⇑
10 2 D ZAKRZYŃSKI Dominik W KAIM Adrian 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 12:00
12. UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
1   A SUBIK Filip W KAIM Adrian 3:2 (6:11, 11:3, 11:2, 9:11, 11:5) ⇓
6   B OBROCHTA Piotr
SUBIK Filip
X OBROCHTA Paweł
KAIM Adrian
0:3 (5:11, 4:11, 3:11) ⇑
8   B WALICZEK Wojciech W KAIM Adrian 3:2 (11:9, 11:2, 10:12, 10:12, 11:6) ⇓
12   C OBROCHTA Piotr W KAIM Adrian 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:00
17. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2
4   D KAIM Adrian Z PIETRZAK Agnieszka 1:3 (6:11, 11:13, 11:5, 8:11) ⇓
6   B KAIM Adrian
MADZULA Paweł
X JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
3:2 (11:3, 10:12, 9:11, 14:12, 11:5) ⇑
9   D KAIM Adrian Y JANIK Angelika 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 15:13) ⇑
14   D KAIM Adrian X BIEL Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 14:00 ⇨ 2017-10-15 11:00
8. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4
2 2 C KAIM Adrian W OLBRYCHT Michał 1:3 (6:11, 12:10, 10:12, 10:12) ⇓
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
0:3 (5:11, 10:12, 8:11) ⇓
8 2 C KAIM Adrian Z GAŁUSZKA Jacek 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 14:00
20. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 9:1
2 2 C KAIM Adrian W BOROWIAK Krzysztof 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:7, 11:4) ⇑
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W SAWA Bartosz
BOROWIAK Krzysztof
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
8 2 C KAIM Adrian Z SALAMON Paweł 3:1 (11:3, 11:8, 6:11, 11:6) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-28 15:00
30. KTS GOSiR Krościenko Wyżne - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W KAIM Adrian 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇓
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
3:1 (2:11, 11:9, 11:7, 11:5) ⇓
10 2 D SEROKA Szymon W KAIM Adrian 2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:8, 11:13) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-05 16:00
31. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5
2 2 C OSIKA Sławomir W KAIM Adrian 3:1 (11:7, 11:13, 11:4, 12:10) ⇓
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 6:11, 3:11) ⇑
10 2 D KOŁODZIEJ Szymon W KAIM Adrian 3:2 (11:6, 6:11, 10:12, 14:12, 11:3) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-19 14:00
42. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 4:6
2 2 C KAIM Adrian W ANTOSIAK Daniel 1:3 (11:13, 11:13, 12:10, 9:11) ⇓
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
3:1 (11:8, 9:11, 11:2, 11:6) ⇑
8 2 C KAIM Adrian Z WIŚNIEWSKI Karol 0:3 (5:11, 11:13, 11:13) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-11-25 16:00
44. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
4 2 D MLECZKO Radosław Z KAIM Adrian 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) ⇓
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
3:1 (11:7, 12:10, 12:14, 11:5) ⇓
8 2 C GALUS Mateusz Z KAIM Adrian 3:2 (11:9, 9:11, 3:11, 11:8, 11:7) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-02 11:00
53. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 2:8
2 2 C KAIM Adrian W KOLASA Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) ⇓
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 9:11) ⇓
8 2 C KAIM Adrian Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (4:11, 1:11, 11:9, 10:12) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1946 DZIUBA Patryk 2003
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
468 GAJ Rafał 1994
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
855 KĄDZIELA Marek 1982
814 KIEŁT Dawid 1991
1966 KLOCEK Kamil 1999
2086 KOCIUBA Filip 1998
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1029 KOPCZYK Hubert 1998
483 KRÓL Mateusz 1992
1956 KRZYSIK Oskar 2001
11 KULEWICZ Radosław 1988
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
361 MALIK Mateusz 1992
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
707 MIREK Damian 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
216 NIEMASZYK Łukasz 1997
826 NIEMIEC Rafał 1995
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
1033 OSIKA Sławomir 1990
312 PACH Łukasz 1991
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
829 PELCZAR Dawid 1998
108 PIECHOWICZ Marek 1965
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
139 PNIACZEK Dominik 1999
70 PRZEKLASA Monika 1986
629 RACZEK Marcin 1978
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
709 SACHA Bartłomiej 1991
2218 SALAMON Paweł 1969
10 SAMEL Bartłomiej 1981
815 SAWA Bartosz 1992
1944 SEROKA Szymon 2001
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
411 STROISZ Maciej 1973
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
9 TALAR Konrad 1991
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990