Sławomir Tomsia
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 16:00
1. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
3   C TOMSIA Sławomir Y SZURLEJ Kacper 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) ⇓
6   B TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
X KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:6) ⇑
10   C TOMSIA Sławomir Z KLAG Wiktor 1:3 (4:11, 11:4, 3:11, 6:11) ⇓
12   C TOMSIA Sławomir W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-01 19:30
8. UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2
3   C KUZIO Waldemar Y TOMSIA Sławomir 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
5   A CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Sebastian
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
9   D NALEPA Maciej Y TOMSIA Sławomir 3:1 (12:10, 11:8, 10:12, 11:6) ⇓
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y TOMSIA Sławomir 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 13:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00 ⇨ 2019-10-22 19:30
17. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7
3   C TOMSIA Sławomir Y MIKRUT Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
5   A TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
W BIEL Jakub
WOJCIACZYK Antoni
0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇓
10   C TOMSIA Sławomir Z DYMEK Michał 0:3 (14:16, 11:13, 5:11) ⇓
12   C TOMSIA Sławomir W BIEL Jakub 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 12:00
24. MKS KSOS Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10
2   B PĘCZEK Mateusz X TOMSIA Sławomir 3:1 (5:11, 11:9, 11:5, 11:7) ⇓
5   A ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
0:3 (8:11, 10:12, 4:11) ⇑
7   A ROBAK Wiktor X TOMSIA Sławomir 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
14   D RAJTAR Marek X TOMSIA Sławomir 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 6:11, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2019-11-12 19:30
29. LKS „Kłos” Olkusz - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
3   C TOMSIA Sławomir Y BOBAK Piotr 3:1 (11:7, 11:13, 11:8, 11:8) ⇑
5   A TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00
36. KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Kłos” Olkusz 10:4
3   C CHOJNA Dawid Y TOMSIA Sławomir 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:9, 16:14) ⇓
5   A MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:7) ⇓
9   D MAMOŃ Wojciech Y TOMSIA Sławomir 1:3 (11:7, 10:12, 6:11, 10:12) ⇑
11   A GRONDALCZYK Adrian Y TOMSIA Sławomir 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
46. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A GLANOWSKI Bartosz W TOMSIA Sławomir 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W PAŁKA Patryk
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇓
8   B KOPCZYK Adrian W TOMSIA Sławomir 2:3 (8:11, 11:6, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
12   C ŚWIRK Robert W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00 ⇨ 2019-12-17 19:30
39. LKS „Kłos” Olkusz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8
3   C TOMSIA Sławomir Y WOJDYŁA Dominik 3:2 (11:13, 11:5, 5:11, 11:5, 13:11) ⇑
5   A PAŁKA Patryk
TOMSIA Sławomir
W WOJDYŁA Dominik
KURCZYNA Łukasz
1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 7:11) ⇓
10   C TOMSIA Sławomir Z PIĄSTKA Michał 2:3 (11:8, 7:11, 3:11, 12:10, 3:11) ⇓
12   C TOMSIA Sławomir W BRUZDA Rafał 3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 3:11, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-08 19:00
60. LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A PIASKOWSKI Piotr W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 5:11) ⇑
8   B NOWICKI Marek W TOMSIA Sławomir 2:3 (11:8, 8:11, 11:4, 4:11, 8:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00 ⇨ 2020-01-14 19:30
53. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
1   A TOMSIA Sławomir W SZCZEBAK Jerzy 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:6) ⇑
5   A TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
W OPYD Artur
CHODACKI Marcin
0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇓
7   A TOMSIA Sławomir X LELEK Paweł 2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 11:8, 6:11) ⇓
11   A TOMSIA Sławomir Y OPYD Artur 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 14:30
66. LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Skawa” Wadowice II 12:2
1   A TOMSIA Sławomir W WODNIAK Kamil 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 13:15) ⇓
5   A TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
W WODNIAK Kamil
KRUPA Cezary
3:1 (15:13, 7:11, 11:8, 11:7) ⇑
7   A TOMSIA Sławomir X RUPA Robert 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
11   A TOMSIA Sławomir Y KRUPA Cezary 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
15 BIEL Jakub 1977
329 BOBAK Piotr 1978
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2249 DYMEK Michał 1987
1672 GALA Bartłomiej 2003
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2664 JANIK Grzegorz 1977
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1887 KRUPA Cezary 1992
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
2002 LUHA Peter 1989
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
1832 NOWICKI Marek 1975
59 OPYD Artur 1996
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1795 RUPA Robert 1965
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
2829 SZURLEJ Kacper 2007
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
778 WOŹNY Dariusz 1986
1408 ZAJĄC Anna 2002
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003