Numer zawodnika: | 2447 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1979 |
Przynależność klubowa: | LKS „Kłos” Olkusz |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 4791 |
Numer licencji okres.: | 4494 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 10:00 12. LKS Kłos Olkusz - KTS Victoria Spytkowice 6:8 |
|||||||
4 | D | TOMSIA Sławomir | Z | PIETRAŃCZYK Jakub | 3:1 (11:9, 11:8, 3:11, 11:8) | ||
6 | B |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
X |
CHOJNA Dawid GRONDALCZYK Adrian |
3:2 (13:11, 11:6, 7:11, 11:13, 11:1) | ||
9 | D | TOMSIA Sławomir | Y | GRONDALCZYK Adrian | 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
14 | D | TOMSIA Sławomir | X | MAMOŃ Wojciech | 3:2 (11:5, 12:10, 10:12, 10:12, 11:7) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 ⇨ 2023-10-08 10:00 6. LKS Victoria Nidek II - LKS Kłos Olkusz 10:4 |
|||||||
2 | B | WOLANIN Piotr | X | TOMSIA Sławomir | 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:3) | ||
5 | A |
ŻYDEK Robert WOLANIN Piotr |
W |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) | ||
7 | A | MUCHA Daniel | X | TOMSIA Sławomir | 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) | ||
14 | D | ŻYDEK Robert | X | TOMSIA Sławomir | 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 18. LKS Kłos Olkusz - Podwawelski Kraków III 6:8 |
|||||||
4 | D | TOMSIA Sławomir | Z | PIETRZYK Marcin | 3:2 (11:9, 5:11, 10:12, 11:9, 11:7) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7) | ||
9 | D | TOMSIA Sławomir | Y | BIEL Jakub | 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) | ||
14 | D | TOMSIA Sławomir | X | KACZMARCZYK Karol | 2:3 (12:10, 11:5, 10:12, 6:11, 10:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 23. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - LKS Kłos Olkusz 3:11 |
|||||||
4 | D | PIĄSTKA Michał | Z | TOMSIA Sławomir | 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
PIĄSTKA Michał WOJDYŁA Dominik |
X |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
1:3 (9:11, 13:11, 6:11, 7:11) | ||
10 | C | WOJDYŁA Dominik | Z | TOMSIA Sławomir | 2:3 (11:7, 9:11, 9:11, 12:10, 6:11) | ||
13 | B | BRUZDA Rafał | Z | TOMSIA Sławomir | 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 14:30 29. LKS Kłos Olkusz - MKS Centrum Kraków II 11:3 |
|||||||
3 | C | TOMSIA Sławomir | Y | SZEWCZYK Hubert | 3:2 (11:5, 5:11, 11:9, 9:11, 11:2) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
RAJTAR Marek STOCHEL Adam |
3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 11:8) | ||
10 | C | TOMSIA Sławomir | Z | RAJTAR Marek | 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 9:11) | ||
12 | C | TOMSIA Sławomir | W | PASIECZNY Jan | 3:2 (11:4, 7:11, 11:6, 10:12, 11:2) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 10:00 34. AZS Politechnika Kraków - LKS Kłos Olkusz 8:6 |
|||||||
1 | A | GŁĄB Damian | W | TOMSIA Sławomir | 3:0 (15:13, 11:7, 11:3) | ||
5 | A |
GŁĄB Damian GRATKOWSKI Jacek |
W |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) | ||
8 | B | KUŹNIAR Antoni | W | TOMSIA Sławomir | 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) | ||
12 | C | PAJORSKI Mateusz | W | TOMSIA Sławomir | 3:0 (11:9, 12:10, 12:10) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00 37. LKS Kłos Olkusz - UKS Zarabie Myślenice II 9:5 |
|||||||
2 | B | TOMSIA Sławomir | X | WALICZEK Wojciech | 3:2 (11:8, 7:11, 11:3, 5:11, 11:8) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
CZYŻYCKI Bogdan NALEPA Maciej |
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) | ||
8 | B | TOMSIA Sławomir | W | NALEPA Maciej | 2:3 (9:11, 11:9, 15:13, 11:13, 10:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 18:00 44. MKS Skawa Wadowice II - LKS Kłos Olkusz 9:5 |
|||||||
2 | B | RUPA Robert | X | TOMSIA Sławomir | 3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 11:13, 11:9) | ||
5 | A |
JURZAK Łukasz BARAN Sebastian |
W |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
3:1 (10:12, 11:8, 11:1, 11:3) | ||
7 | A | BARAN Sebastian | X | TOMSIA Sławomir | 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. SSL Wielmożanka Wielmoża - LKS Kłos Olkusz 7:7 |
|||||||
4 | D | ZĘBALA Paweł | Z | TOMSIA Sławomir | 3:1 (11:7, 11:1, 2:11, 16:14) | ||
6 | B |
PIESZCZEK Włodzimierz PĘCZEK Mateusz |
X |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
1:3 (11:6, 3:11, 8:11, 3:11) | ||
10 | C | PĘCZEK Mateusz | Z | TOMSIA Sławomir | 3:0 (11:9, 11:4, 14:12) | ||
13 | B | ZĘBALA Mateusz | Z | TOMSIA Sławomir | 3:0 (11:8, 11:4, 14:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 11:00 ⇨ 2024-01-20 13:30 65. LKS Kłos Olkusz - UKS Rokicie Szczytniki 8:6 |
|||||||
2 | B | TOMSIA Sławomir | X | ZALEWSKI Krzysztof | 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 8:11, 8:11) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
SYKTUS Jan YEHORKIN Paweł |
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) | ||
8 | B | TOMSIA Sławomir | W | YEHORKIN Paweł | 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 9:11, 5:11) | ||
13 | B | TOMSIA Sławomir | Z | SYKTUS Jan | 1:3 (8:11, 2:11, 11:6, 6:11) | ||
4Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-08 18:30 82. LKS Kłos Olkusz - LKS Victoria Nidek II 12:2 |
|||||||
3 | C | TOMSIA Sławomir | Y | PENKALA Filip | 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) | ||
5 | A |
TOMSIA Sławomir SKOTNICZNY Rafał |
W |
WĄS Bartłomiej PENKALA Filip |
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) | ||
10 | C | TOMSIA Sławomir | Z | KRUPA Cezary | 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 10:12) | ||
12 | C | TOMSIA Sławomir | W | WOLANIN Piotr | 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) |