Mateusz Pęczek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:30
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS Centrum Kraków II 10:4
4   D BRUZDA Rafał Z PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇓
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
2:3 (8:11, 10:12, 11:8, 11:5, 11:13) ⇑
10   C WOJDYŁA Dominik Z PĘCZEK Mateusz 3:2 (4:11, 9:11, 11:5, 13:11, 11:9) ⇓
13   B PIĄSTKA Michał Z PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-02 18:00
10. MKS Centrum Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8
2   B PĘCZEK Mateusz X KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X GLANOWSKI Bartosz
KOPACZ Paweł
1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 14:16) ⇓
8   B PĘCZEK Mateusz W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) ⇓
13   B PĘCZEK Mateusz Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 14:00 ⇨ 2019-10-21 18:00
18. MKS „Skawa” Wadowice II - MKS Centrum Kraków II 4:10
3   C JOŃCZYK Bartłomiej Y PĘCZEK Mateusz 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:4) ⇓
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
JOŃCZYK Bartłomiej
X ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y PĘCZEK Mateusz 3:2 (11:9, 11:9, 11:13, 10:12, 12:10) ⇓
11   A RUPA Robert Y PĘCZEK Mateusz 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 12:00
24. MKS Centrum Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10
2   B PĘCZEK Mateusz X TOMSIA Sławomir 3:1 (5:11, 11:9, 11:5, 11:7) ⇑
5   A ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
0:3 (8:11, 10:12, 4:11) ⇓
8   B PĘCZEK Mateusz W PACIA Bartłomiej 1:3 (7:11, 10:12, 11:3, 3:11) ⇓
13   B PĘCZEK Mateusz Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
29. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS Centrum Kraków 7:7
2   B MOTYKA Tadeusz X PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇓
5   A DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
W RADEK Arkadiusz
PĘCZEK Mateusz
1:3 (6:11, 11:5, 2:11, 9:11) ⇑
7   A DYCHTOŃ Jakub X PĘCZEK Mateusz 1:3 (3:11, 5:11, 11:5, 8:11) ⇑
14   D TATARCZUCH Marek X PĘCZEK Mateusz 2:3 (8:11, 11:7, 3:11, 11:8, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-04 19:00
48. LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS Centrum Kraków II 8:6
1   A PIASKOWSKI Piotr W PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇓
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X ZAJĄC Jacek
PĘCZEK Mateusz
3:1 (11:7, 9:11, 13:11, 11:9) ⇓
8   B NOWICKI Marek W PĘCZEK Mateusz 2:3 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
12   C SZELEST Jacek W PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 12:00 ⇨ 2020-01-08 18:00
51. MKS Centrum Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice II 10:4
2   B PĘCZEK Mateusz X BOBAK Jacek 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
5   A ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
2:3 (11:7, 14:16, 13:11, 8:11, 10:12) ⇓
8   B PĘCZEK Mateusz W MUCHA Daniel 3:2 (9:11, 12:10, 3:11, 11:5, 11:8) ⇑
13   B PĘCZEK Mateusz Z BOBAK Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 12:00
57. MKS Centrum Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9
3   C PĘCZEK Mateusz Y PALACZ Mirosław 0:3 (8:11, 14:16, 5:11) ⇓
6   B RADEK Arkadiusz
PĘCZEK Mateusz
X PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 11:13) ⇓
10   C PĘCZEK Mateusz Z JURZAK Łukasz 1:3 (11:5, 4:11, 10:12, 4:11) ⇓
12   C PĘCZEK Mateusz W GOŁDA Gabriel 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2249 DYMEK Michał 1987
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
513 GOŁDA Gabriel 1997
2024 GUMULA Marcin 1975
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
342 JURZAK Łukasz 1983
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
1197 LELEK Paweł 1973
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2886 MUCHA Daniel 1990
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
2708 PACIA Bartłomiej 1976
236 PALACZ Mirosław 1969
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
951 PIETRZYK Marcin 1990
1795 RUPA Robert 1965
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1313 STALMACH Zbigniew 2000
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
856 ŚWIRK Robert 1969
265 TATARCZUCH Marek 1974
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
615 ŻEBRO Krzysztof 1986