Dominik Przepolski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: SMS „Solne Miasto” Wieliczka
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 12:00
2. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12
4   D PRZEPOLSKI Dominik Z PIETRZYK Marcin 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 5:11, 9:11) ⇓
6   B PRZEPOLSKI Dominik
BULIŃSKI Sebastian
X PIETRZYK Marcin
SOBUCKI Mateusz
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇓
9   D PRZEPOLSKI Dominik Y FILEK Maciej 3:0 (11:6, 14:12, 11:8) ⇑
14   D PRZEPOLSKI Dominik X SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 15:13) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:30
7. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
4   D BOCHENEK Dariusz Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇓
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X PRZEPOLSKI Dominik
BULIŃSKI Sebastian
3:0 (11:3, 11:3, 11:7) ⇓
10   C KUC Leszek Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇓
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:3, 11:5, 11:13, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1774 FERDEK Marek 1968
1393 FILEK Maciej 2000
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2579 KILISZEK Kamila 2005
1544 KOPACKA Anna 2006
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1543 PERZ Izabela 2008
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
951 PIETRZYK Marcin 1990
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1196 URBAN Piotr 1976
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994