Mateusz Pajorski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-10 18:00
8. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9
3   C PAJORSKI Mateusz Y TRZECIAK Jacek 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
6   B PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
X TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
3:2 (13:11, 11:8, 5:11, 8:11, 11:8) ⇑
10   C PAJORSKI Mateusz Z KOWAL Łukasz 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 5:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 13:00
14. KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10
4   D KUREK Kinga Z PAJORSKI Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
5   A POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
W PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 7:11) ⇑
10   C WĄS Bartłomiej Z PAJORSKI Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇑
13   B POROSZEWSKI Jacek Z PAJORSKI Mateusz 3:1 (11:13, 11:5, 11:2, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
20. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7
4   D PAJORSKI Mateusz Z KUCAB Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
6   B GAJ Milena
PAJORSKI Mateusz
X KUCAB Jakub
KURELUS Piotr
0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇓
9   D PAJORSKI Mateusz Y KURELUS Piotr 3:1 (13:11, 9:11, 11:4, 11:7) ⇑
14   D PAJORSKI Mateusz X BUŁA Dominik 3:2 (13:15, 11:9, 6:11, 21:19, 12:10) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00 ⇨ 2019-11-07 18:00
26. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
3   C WIELGOSZ Mirosław Y PAJORSKI Mateusz 3:2 (9:11, 12:14, 11:5, 11:3, 11:7) ⇓
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
W PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇓
9   D WÓJCIK Jan Y PAJORSKI Mateusz 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 7:11, 8:11) ⇑
11   A ZAJĘCKI Rafał Y PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00
32. UKS „Gryf” Gdów II - MKS Centrum Kraków IV 9:5
2   B PAJORSKI Mateusz X STOCHEL Adam 3:2 (11:8, 4:11, 6:11, 11:9, 11:7) ⇑
6   B PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
X UTYLSKI Kornel
DIETRICH Aleksander
3:2 (9:11, 11:5, 11:8, 12:14, 11:9) ⇑
8   B PAJORSKI Mateusz W DIETRICH Aleksander 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
13   B PAJORSKI Mateusz Z PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (10:12, 11:8, 11:8, 7:11, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 16:00
38. KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6
3   C BOROŃ Sławomir Y PAJORSKI Mateusz 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇓
9   D WIROŃSKI Piotr Y PAJORSKI Mateusz 0:3 (10:12, 4:11, 9:11) ⇑
11   A APOSTOŁ Paweł Y PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 14:00
50. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
2   B ZĘBALA Mateusz X PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
3:0 (11:9, 11:7, 11:5) ⇓
7   A PIESZCZEK Włodzimierz X PAJORSKI Mateusz 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 11:9, 8:11) ⇑
14   D TOKARZ Paweł X PAJORSKI Mateusz 2:3 (13:11, 14:12, 10:12, 11:13, 9:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00 ⇨ 2020-01-08 18:30
56. UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 3:11
2   B PAJORSKI Mateusz X BIESAGA Marek 2:3 (12:10, 5:11, 13:15, 11:8, 5:11) ⇓
6   B PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
X WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
0:3 (10:12, 10:12, 4:11) ⇓
8   B PAJORSKI Mateusz W WOŹNY Dariusz 2:3 (11:5, 11:5, 4:11, 6:11, 9:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-09 17:30
44. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10
1   A PAJORSKI Mateusz W KUĆ Grzegorz 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 11:8) ⇑
7   A PAJORSKI Mateusz X ANDRZEJAK Kacper 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
11   A PAJORSKI Mateusz Y KOPACKA Anna 3:2 (11:9, 1:11, 11:7, 3:11, 11:7) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 11:00
61. UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 3:11
1   A PAJORSKI Mateusz W KOHUTEK Konrad 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) ⇓
7   A PAJORSKI Mateusz X PORĘBSKI Marcin 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 6:11) ⇓
11   A PAJORSKI Mateusz Y PIWOWARCZYK Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇑
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-22 11:00 ⇨ 2020-02-20 17:00
3. UKS „Gryf” Gdów II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
1   A PAJORSKI Mateusz W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
5   A PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
W BULIŃSKI Sebastian
PŁAWIŃSKI Natan
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
7   A PAJORSKI Mateusz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
11   A PAJORSKI Mateusz Y SALETNIK Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑