Michał Rosiek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1996-11-11
Przynależność klubowa: UKS „Polfin” Oświęcim
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
953 BURNETKO Arkadiusz 1996
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
888 DĄBROWSKI Damian 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
60 KRASNY Michał 1995
520 KUBÓW Janusz 1983
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
101 KUFEL Dominik 1979
653 KULIŚ Mateusz 1995
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
881 LASAK Robert 1980
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
671 MLECZKO Radosław 1993
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
978 NOSEK Robert 1970
322 NOWACKA Dorota 1966
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
122 PALMOWSKI Lech 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1795 RUPA Robert 1965
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
1005 WALA Tomasz 1976
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
778 WOŹNY Dariusz 1986
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
919 ZAWADZKI Oskar 2000
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986