Weronika Jakubczyk
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: UKS „Rokicie” Szczytniki
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:00
4. UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
6   B KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
0:3 (2:11, 3:11, 3:11) ⇓
13   B JAKUBCZYK Weronika Z ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (4:11, 4:11, 1:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00
36. TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3
4   D BAJER Emilia Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇓
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇓
10   C BAJER Grzegorz Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇓
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:1, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 16:00 ⇨ 2018-11-29 18:00
48. UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1:13
5   A KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
0:3 (2:11, 9:11, 2:11) ⇓
13   B JAKUBCZYK Weronika Z NOSEK Robert 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 17:00
50. UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0
2   B GARYCKI Adrian X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇓
5   A MIĘKINA Hubert
KWIECIŃSKI Jakub
W KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:1, 11:5, 11:1) ⇓
7   A KWIECIŃSKI Jakub X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇓
14   D PAJORSKI Mateusz X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
2K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-12-16 14:00
11. UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Gryf” Gdów 2:8
3 1 B JAKUBCZYK Weronika Y ZAWADZKA Emilia 0:3 (1:11, 1:11, 1:11) ⇓
5 1 A KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
X MALARCZYK Martyna
GUZIK Iwona
0:3 (5:11, 8:11, 5:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 13:00 ⇨ 2019-01-30 17:00
62. MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4
3   C BUJAK Piotr Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) ⇓
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X JAKUBCZYK Weronika
KACZMARCZYK Julita
3:0 (11:1, 11:2, 11:2) ⇓
9   D WALCZAK Wojciech Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) ⇓
11   A CHOLEWA Wacław Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 11:00
75. „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3
3   C MARKIEWICZ Michał Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) ⇓
6   B MATYASIK Mikołaj
MARKIEWICZ Michał
X JAKUBCZYK Weronika
KACZMARCZYK Julita
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 12:10) ⇓
9   D CNOTA Jakub Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) ⇓
11   A MATYASIK Mikołaj Y JAKUBCZYK Weronika 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 8:11, 11:8) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-17 11:00
98. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 12:2
3   C GŁUSZEK Damian Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
6   B KRZYK Bartosz
GŁUSZEK Damian
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:6) ⇓
9   D MARZEC Stefan Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇓
11   A SASIŃSKI Tomasz Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-31 12:00
101. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0
4   D PUU Aarne Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) ⇓
5   A BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
W FILIPEK Angelika
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:3, 11:6, 13:11) ⇓
10   C BUŁA Dominik Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) ⇓
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-06 16:00 ⇨ 2019-04-12 17:00
105. UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Siemacha” Kraków II 11:3
4   D JAKUBCZYK Weronika Z RESZKA Adam 3:1 (12:10, 11:7, 10:12, 11:6) ⇑
6   B KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
X MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇓
9   D JAKUBCZYK Weronika Y CZERNUKHIN Jewhen 3:2 (11:1, 12:14, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
14   D JAKUBCZYK Weronika X MARKIEWICZ Michał 3:2 (5:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:9) ⇑
2K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 9. | 2019-04-27 11:00
35. UKS „Gryf” Gdów - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:0
3 1 B ZAWADZKA Emilia Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇓
5 1 A GUZIK Aleksandra
MALARCZYK Martyna
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:1, 11:1, 11:7) ⇓
7 1 A GUZIK Aleksandra Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇓
2K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 8. | 2019-04-13 11:00 ⇨ 2019-05-12 13:00
32. KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:0
10 2 D KOPACKA Anna W JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:8, 11:2, 11:2) ⇓