Kamil Bałuszek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 09:00
4. „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9
1   A WOŹNY Dariusz W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (2:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
W BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
2:3 (12:10, 5:11, 7:11, 11:4, 6:11) ⇑
8   B WALA Tomasz W BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇓
12   C DULIAN Dariusz W BAŁUSZEK Kamil 3:1 (11:8, 10:12, 12:10, 11:3) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
9. TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
1   A BAŁUSZEK Kamil W ZĘBALA Mateusz 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 5:11) ⇓
5   A BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
W PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:4) ⇑
7   A BAŁUSZEK Kamil X ZĘBALA Paweł 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:5) ⇑
11   A BAŁUSZEK Kamil Y SĘK Rafał 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
516 ANTOSIAK Jacek 1971
135 BANAŚ Jan 1967
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
1289 BULEK Aleksandra 1985
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1274 DULIAN Dariusz 1967
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
234 FLIS Bogusław 1972
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
713 GARB Aleksandra 2001
431 GĄDEK Natalia 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1322 GNIADEK Michał 2003
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
541 JANIK Angelika 2000
543 JARZĄBEK Szymon 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1131 KEMPA Robert 1976
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
364 KLOCEK Tomasz 1993
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
137 KUBIENIEC Michał 1996
520 KUBÓW Janusz 1983
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
1761 NEUMANN Jacek 1965
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
978 NOSEK Robert 1970
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
1604 SĘK Rafał 1977
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
778 WOŹNY Dariusz 1986
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
155 ZAJĄC Damian 1986
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977