Mirosław Palacz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
577 BIAŁECKI Jan 1991
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
885 GEMBACZ Marcin 2000
48 GIZA Bartosz 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
959 KNAPCZYK Józef 1962
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
356 KOSMAL Wojciech 1974
1925 KOWAL Damian 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
413 KRZYSIEK Paulina 1996
520 KUBÓW Janusz 1983
1802 KUDŁA Paweł 1985
101 KUFEL Dominik 1979
653 KULIŚ Mateusz 1995
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
400 MONTSKO Arkadiusz 1994
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
928 NOWORYTA Anna 1981
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
53 TERLECKI Mirosław 1965
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1228 ZIÓŁKO Albert 1999
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977