Krystian Gadzina
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2006-04-18
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:00
17. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10
10   A GADZINA Krystian Y MARZEC Stefan 1:3 (5:11, 7:11, 19:17, 8:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-03 18:00
28. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Jordan” Kraków 0:10
1   A GADZINA Krystian X BOROŃ Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇓
6   A GADZINA Krystian Z LODOWSKI Janusz 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 10:12) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 11:00
34. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0
1   A ZĘBALA Paweł X GADZINA Krystian 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) ⇓
5   B GŁOWACKI Dawid X GADZINA Krystian 3:0 (13:11, 11:9, 11:1) ⇓
9   C PIESZCZEK Włodzimierz X GADZINA Krystian 3:1 (12:10, 10:12, 11:6, 14:12) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-24 18:00
39. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
3   C GADZINA Krystian Z WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇓
4   A GADZINA Krystian
NOWAK Mateusz
X KUCHARSKI Mateusz
MIĘKINA Hubert
0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇓
7   C GADZINA Krystian Y MIĘKINA Hubert 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 14:30
47. LKS „Wisła” Rząska II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:1
8   B KOWAL Mieczysław Z GADZINA Krystian 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-08 18:00
50. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków V 0:10
3   C GADZINA Krystian Z DYMEK Michał 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) ⇓
7   C GADZINA Krystian Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 16:00 ⇨ 2017-12-19 17:30
60. UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0
4   A GAJ Milena
FILIPEK Angelika
X GADZINA Krystian
GADZINA Karol
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇓
8   B GAJ Milena Z GADZINA Krystian 3:0 (11:5, 13:11, 11:7) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-12 18:00
61. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - MKS KSOS Kraków IV 2:8
3   C GADZINA Krystian Z MAJDAK Rafał 3:2 (11:5, 1:11, 11:6, 3:11, 12:10) ⇑
4   A PERZ Izabela
GADZINA Krystian
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 5:11) ⇓
7   C GADZINA Krystian Y STOCHEL Adam 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 11:00 ⇨ 2018-01-31 18:00
73. TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0
3   C ZLEZARCZYK Rafał Z GADZINA Krystian 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
6   A NOWAK Jakub Z GADZINA Krystian 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:9) ⇓
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2018-03-11 16:00
86. KS „Jordan” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 6:4
1   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej X GADZINA Krystian 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) ⇑
4   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej
WIROŃSKI Piotr
X PERZ Izabela
GADZINA Krystian
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
5   B WIROŃSKI Piotr X GADZINA Krystian 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇓
9   C LODOWSKI Janusz X GADZINA Krystian 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-16 18:00
89. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - TKKF Dobczyce 1:9
2   B GADZINA Krystian Y BAJER Grzegorz 2:3 (1:11, 11:6, 5:11, 11:9, 4:11) ⇓
5   B GADZINA Krystian X NOWAK Jakub 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) ⇓
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-04-06 18:00 ⇨ 2018-04-13 18:00
93. MKS KSOS Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:1
2   B KROKOS Bartłomiej Y GADZINA Krystian 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇓
4   A UTYLSKI Kornel
KROKOS Bartłomiej
X GADZINA Krystian
GADZINA Karol
2:3 (11:4, 2:11, 3:11, 11:3, 8:11) ⇑
7   C SZEWCZYK Hubert Y GADZINA Krystian 3:2 (9:11, 11:5, 9:11, 11:7, 12:10) ⇓
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-20 18:00
94. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Wisła” Rząska II 3:7
2   B GADZINA Krystian Y MLAK Michał 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) ⇑
4   A GADZINA Krystian
GADZINA Karol
X KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 11:7, 3:11) ⇓
5   B GADZINA Krystian X OSTROMĘCKI Rafał 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) ⇓