Numer zawodnika: | 2337 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1964 |
Przynależność klubowa: | TG „Sokół” Brzesko |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 48119 |
Numer licencji okres.: | 7198 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 17:30 3. UKS Sokół Żabno II - TG Sokół Brzesko II 6:8 |
|||||||
2 | B | CIERNIAK Konrad | X | PIĘKOSZ Wacław | 1:3 (5:11, 6:11, 11:6, 9:11) | ||
6 | B |
CIERNIAK Konrad HOŁDA Dominik |
X |
DĄBROWA Bolesław PIĘKOSZ Wacław |
1:3 (11:7, 4:11, 12:14, 7:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 ⇨ 2023-10-06 18:00 9. TG Sokół Brzesko II - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 |
|||||||
1 | A | PIĘKOSZ Wacław | W | SZMYD Marcin | 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11) | ||
6 | B |
DĄBROWA Bolesław PIĘKOSZ Wacław |
X |
SARAD Kamil SARAD Anna |
3:2 (6:11, 11:4, 10:12, 11:6, 11:8) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00 ⇨ 2023-10-12 18:20 16. UKS Jordan Zakliczyn II - TG Sokół Brzesko II 7:7 |
|||||||
2 | B | KRAKOWSKI Paweł | X | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) | ||
5 | A |
NAGEL Nikodem MICHAŁEK Jacek |
W |
HAZIK Jakub PIĘKOSZ Wacław |
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) | ||
7 | A | HEŁMECKI Szymon | X | PIĘKOSZ Wacław | 1:3 (8:11, 13:11, 4:11, 1:11) | ||
14 | D | MICHAŁEK Jacek | X | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-26 18:30 29. MOKSiR Czchów - TG Sokół Brzesko II 3:11 |
|||||||
1 | A | BACZ Andrzej | W | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) | ||
5 | A |
BACZ Andrzej TOMKOWSKI Dawid |
W |
HAZIK Jakub PIĘKOSZ Wacław |
3:1 (12:10, 7:11, 11:7, 11:9) | ||
8 | B | STOKŁOSA Grzegorz | W | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) | ||
12 | C | TOMKOWSKI Dawid | W | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 ⇨ 2023-10-31 18:30 22. TG Sokół Brzesko II - KS Villa Verde Olesno IV 4:10 |
|||||||
2 | B | PIĘKOSZ Wacław | X | OSTROWSKI Artur | 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 12:14) | ||
5 | A |
HAZIK Jakub PIĘKOSZ Wacław |
W |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
0:3 (6:11, 9:11, 6:11) | ||
8 | B | PIĘKOSZ Wacław | W | MOTYKA Tadeusz | 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) | ||
13 | B | PIĘKOSZ Wacław | Z | PROCHAZKA Tomasz | 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 35. TG Sokół Brzesko II - KS Villa Verde Olesno V 13:1 |
|||||||
1 | A | PIĘKOSZ Wacław | W | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) | ||
5 | A |
DĄBROWA Bolesław PIĘKOSZ Wacław |
W |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:0 (11:5, 13:11, 11:6) | ||
7 | A | PIĘKOSZ Wacław | X | RECZEK Łukasz | 3:0 (12:10, 11:6, 13:11) | ||
11 | A | PIĘKOSZ Wacław | Y | CICH Gabriela | 3:0 (11:1, 11:2, 11:7) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 ⇨ 2023-11-23 17:30 42. KS Villa Verde Olesno VI - TG Sokół Brzesko II 12:2 |
|||||||
2 | B | LIS Roksana | X | PIĘKOSZ Wacław | 2:3 (11:7, 8:11, 11:5, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
LIS Roksana CHRABĄSZCZ Aleksandra |
X |
DRZAZGA Jerzy PIĘKOSZ Wacław |
3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:4) | ||
7 | A | CHRABĄSZCZ Aleksandra | X | PIĘKOSZ Wacław | 3:0 (11:9, 11:8, 11:1) | ||
14 | D | MILÓWKA Julia | X | PIĘKOSZ Wacław | 1:3 (2:11, 12:10, 7:11, 4:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 54. TG Sokół Brzesko II - MKS Tarnovia Tarnów 11:3 |
|||||||
3 | C | PIĘKOSZ Wacław | Y | HABA Klaudia | 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) | ||
5 | A |
DRZAZGA Jerzy PIĘKOSZ Wacław |
W |
JURKIEWICZ Jakub TOKARCZYK Szymon |
3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:9) | ||
10 | C | PIĘKOSZ Wacław | Z | HABA Oliwia | 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) | ||
12 | C | PIĘKOSZ Wacław | W | TOKARCZYK Szymon | 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 11:00 ⇨ 2023-12-16 11:00 48. UKS Królewski Biecz - TG Sokół Brzesko II 6:8 |
|||||||
1 | A | DUDEK Radosław | W | PIĘKOSZ Wacław | 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) | ||
6 | B |
DUDEK Adam WSZOŁEK Tomasz |
X |
DRZAZGA Jerzy PIĘKOSZ Wacław |
0:3 (8:11, 9:11, 4:11) | ||
8 | B | CICHOŃ Łukasz | W | PIĘKOSZ Wacław | 3:2 (11:6, 11:13, 12:14, 13:11, 11:5) | ||
12 | C | FURMANEK Mariusz | W | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 ⇨ 2024-01-02 19:00 55. LZS Solidarni Mędrzechów II - TG Sokół Brzesko II 11:3 |
|||||||
4 | D | WOLIŃSKI Andrzej | Z | PIĘKOSZ Wacław | 3:1 (11:3, 9:11, 11:2, 11:3) | ||
5 | A |
WOLIŃSKI Wojciech NOGA Tomasz |
W |
DRZAZGA Jerzy PIĘKOSZ Wacław |
3:2 (6:11, 11:7, 11:5, 5:11, 11:9) | ||
10 | C | RUSEK Andrzej | Z | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) | ||
13 | B | WOLIŃSKI Wojciech | Z | PIĘKOSZ Wacław | 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 18:00 62. TG Sokół Brzesko II - UKS Fortem Pawęzów II 9:5 |
|||||||
1 | A | PIĘKOSZ Wacław | W | PAPCIAK Grzegorz | 1:3 (11:9, 6:11, 12:14, 15:17) | ||
5 | A |
DRZAZGA Jerzy PIĘKOSZ Wacław |
W |
PRZEKLASA Karol PUZIO Grzegorz |
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:7) | ||
7 | A | PIĘKOSZ Wacław | X | PRZEKLASA Karol | 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) | ||
11 | A | PIĘKOSZ Wacław | Y | KONDAL Natalia | 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-08 18:00 71. TG Sokół Brzesko II - UKS Jordan Zakliczyn II 4:10 |
|||||||
1 | A | PIĘKOSZ Wacław | W | NAGEL Nikodem | 0:3 (16:18, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
DRZAZGA Jerzy PIĘKOSZ Wacław |
X |
KRAKOWSKI Sebastian NAGEL Nikodem |
2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 9:11) | ||
7 | A | PIĘKOSZ Wacław | X | BOCHENEK Zbigniew | 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:6) | ||
11 | A | PIĘKOSZ Wacław | Y | MICHAŁEK Jacek | 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 ⇨ 2024-03-15 18:00 68. TG Sokół Brzesko II - KS Villa Verde Olesno VI 6:8 |
|||||||
4 | D | PIĘKOSZ Wacław | Z | ŚWIĄTEK Maja | 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) | ||
6 | B |
DĄBROWA Bolesław PIĘKOSZ Wacław |
X |
MILÓWKA Julia ŚWIĄTEK Maja |
3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:9) | ||
9 | D | PIĘKOSZ Wacław | Y | MILÓWKA Julia | 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) |