Tadeusz Motyka
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1961-11-10
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-22 18:00
2. MLUKS „Gulon” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W MOTYKA Tadeusz 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) ⇑
5   A HEŁMECKI Szymon
BARDON Piotr
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇓
8   B HEŁMECKI Szymon W MOTYKA Tadeusz 3:2 (11:6, 11:2, 8:11, 10:12, 11:9) ⇓
12   C KORNAŚ Bartłomiej W MOTYKA Tadeusz 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
1   A MOTYKA Tadeusz W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 13:11) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
MOTYKA Tadeusz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
2:3 (11:8, 4:11, 11:13, 11:6, 6:11) ⇓
7   A MOTYKA Tadeusz X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:3, 11:8, 6:11, 9:11, 10:12) ⇓
11   A MOTYKA Tadeusz Y PALACZ Mirosław 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 17:00 ⇨ 2017-10-12 18:00
17. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno III 4:10
4   D TOBIASZ Andrzej Z MOTYKA Tadeusz 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:13) ⇑
5   A WOLIŃSKI Andrzej
WOLIŃSKI Zenon
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇑
10   C WOLIŃSKI Andrzej Z MOTYKA Tadeusz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
13   B WOLIŃSKI Zenon Z MOTYKA Tadeusz 3:2 (11:8, 11:6, 4:11, 6:11, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00
26. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4
3   C MOTYKA Tadeusz Y MROCZEK Adrian 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
X NOSEK Artur
JEWUŁA Mateusz
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
10   C MOTYKA Tadeusz Z JEWUŁA Mateusz 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:8) ⇑
12   C MOTYKA Tadeusz W NOSEK Artur 3:0 (11:5, 12:10, 11:3) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 11:00
32. LUKS „Lipie” Lipie - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9
1   A WÓJS Tomasz W MOTYKA Tadeusz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 5:11) ⇑
8   B MRUK Piotr W MOTYKA Tadeusz 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) ⇑
12   C SZCZECINA Piotr W MOTYKA Tadeusz 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00 ⇨ 2017-11-16 18:30
39. UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów III 9:5
1   A MOTYKA Tadeusz W TABOR Marcin 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇓
5   A MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
W JASIELSKI Franciszek
BAŃBOR Andrzej
3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:9) ⇑
7   A MOTYKA Tadeusz X JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
11   A MOTYKA Tadeusz Y BAŃBOR Andrzej 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
47. KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9
1   A OPYD Artur W MOTYKA Tadeusz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 5:11) ⇑
8   B JANIK Bartosz W MOTYKA Tadeusz 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 8:11) ⇑
12   C DUDZIK Grzegorz W MOTYKA Tadeusz 2:3 (13:11, 11:8, 5:11, 6:11, 4:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 11:00
52. UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:4
1   A MOTYKA Tadeusz W MRÓZEK Jan 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) ⇑
5   A MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
3:2 (11:6, 5:11, 11:4, 10:12, 11:9) ⇑
7   A MOTYKA Tadeusz X CZYRNEK Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:4) ⇑
11   A MOTYKA Tadeusz Y PIETRZAK Krzysztof 3:0 (15:13, 11:8, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
62. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8
1   A BOBER Damian W MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) ⇓
5   A LEKKI Paweł
SURMA Mariusz
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 6:11) ⇑
8   B SZEWCZYK Jarosław W MOTYKA Tadeusz 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇑
12   C SURMA Mariusz W MOTYKA Tadeusz 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00 ⇨ 2017-12-14 18:00
65. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 4:10
4   D MOTYKA Tadeusz Z WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
X PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
2:3 (8:11, 5:11, 11:3, 11:8, 13:15) ⇓
9   D MOTYKA Tadeusz Y PIECHOWICZ Marek 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇑
14   D MOTYKA Tadeusz X WOJTAS Tomasz 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
189 CHOLEWA Dariusz 1998
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1436 DRABEK Kazimierz 1945
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1946 DZIUBA Patryk 2003
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
901 KIEŁBASA Józef 1972
1428 KLAG Tomasz 1980
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
70 PRZEKLASA Monika 1986
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
1984 RYBAK Mykhailo 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
862 SARNA Ryszard 1962
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
1965 STĄPOR Rafał 1999
411 STROISZ Maciej 1973
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990