Paweł Kmieć
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00 ⇨ 2018-09-29 11:00
6. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 0:14
4   D PAJORSKI Mateusz Z KMIEĆ Paweł 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) ⇑
5   A MIĘKINA Hubert
KWIECIŃSKI Jakub
W ZAPALSKI Bartosz
KMIEĆ Paweł
0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
10   C TURECKI Jakub Z KMIEĆ Paweł 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) ⇑
13   B KWIECIŃSKI Jakub Z KMIEĆ Paweł 2:3 (12:10, 11:8, 7:11, 6:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 13:00
18. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13
4   D WALCZAK Wojciech Z KMIEĆ Paweł 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) ⇑
6   B PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
X ZAPALSKI Bartosz
KMIEĆ Paweł
0:3 (3:11, 9:11, 9:11) ⇑
10   C BUJAK Piotr Z KMIEĆ Paweł 0:3 (1:11, 12:14, 7:11) ⇑
13   B WALCZAK Michał Z KMIEĆ Paweł 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:30
19. KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 8:6
2   B CHŁĘDOWSKI Jakub X KMIEĆ Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 15:13) ⇓
5   A CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
W KMIEĆ Paweł
CZUBAK Michał
3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:4) ⇓
7   A WOLANIN Piotr X KMIEĆ Paweł 1:3 (11:9, 12:14, 5:11, 9:11) ⇑
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X KMIEĆ Paweł 2:3 (11:9, 4:11, 5:11, 11:5, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00
30. PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 13:1
3   C KMIEĆ Paweł Y CZERNUKHIN Jewhen 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) ⇑
5   A KMIEĆ Paweł
CZUBAK Michał
W CNOTA Jakub
CZERNUKHIN Jewhen
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
10   C KMIEĆ Paweł Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
12   C KMIEĆ Paweł W CNOTA Jakub 3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 12:00
45. LKS „Wisła” Rząska I - PKS „Porta” Kraków II 5:9
3   C KORCZEK Łukasz Y KMIEĆ Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇓
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
KORCZEK Łukasz
X KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
1:3 (5:11, 4:11, 11:5, 9:11) ⇑
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y KMIEĆ Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A ROMANOWSKI Cezary Y KMIEĆ Paweł 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 11:00
58. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Porta” Kraków II 6:8
4   D MARZEC Stefan Z KMIEĆ Paweł 0:3 (14:16, 8:11, 9:11) ⇑
6   B CIESZKOWSKI Dominik
PICHLA Paweł
X KMIEĆ Paweł
BOLISĘGA Sebastian
3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:5) ⇓
10   C PICHLA Paweł Z KMIEĆ Paweł 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 2:11) ⇑
13   B CIESZKOWSKI Dominik Z KMIEĆ Paweł 3:2 (11:5, 12:10, 7:11, 12:14, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00 ⇨ 2019-01-28 17:30
63. PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce 6:8
3   C KMIEĆ Paweł Y ZYCH Szymon 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X ZYCH Szymon
ZLEZARCZYK Rafał
2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 5:11, 3:11) ⇓
10   C KMIEĆ Paweł Z BAJER Grzegorz 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇑
12   C KMIEĆ Paweł W NOWAK Jakub 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-02 16:00
71. UKS „Rokicie” Szczytniki II - PKS „Porta” Kraków II 0:14
4   D FILIPEK Angelika Z KMIEĆ Paweł 1:3 (11:9, 4:11, 1:11, 4:11) ⇑
5   A SKOWRONEK Anna
RUDZKA Oliwia
W KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
10   C GAJ Milena Z KMIEĆ Paweł 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) ⇑
13   B KOSTUCH Gabriela Z KMIEĆ Paweł 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 11:00
74. PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 4:10
3   C KMIEĆ Paweł Y JEDYNAK Damian 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 10:12) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
2:3 (11:9, 8:11, 13:11, 9:11, 8:11) ⇓
10   C KMIEĆ Paweł Z NOSEK Robert 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
12   C KMIEĆ Paweł W PIASKOWSKI Piotr 3:1 (20:18, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 11:00
80. PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5
3   C KMIEĆ Paweł Y WOLANIN Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
1:3 (5:11, 11:4, 8:11, 6:11) ⇓
10   C KMIEĆ Paweł Z SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) ⇑
12   C KMIEĆ Paweł W CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (6:11, 7:11, 27:25, 11:6, 16:14) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-18 18:00 ⇨ 2019-03-21 17:45
84. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - PKS „Porta” Kraków II 10:4
3   C DĄBROWSKI Damian Y KMIEĆ Paweł 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:9) ⇓
5   A JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
W KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
1:3 (11:13, 3:11, 11:5, 9:11) ⇑
9   D NOSEK Robert Y KMIEĆ Paweł 1:3 (5:11, 5:11, 11:7, 8:11) ⇑
11   A JEDYNAK Damian Y KMIEĆ Paweł 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-05 18:30
90. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 10:4
3   C KUC Leszek Y KMIEĆ Paweł 3:2 (11:6, 10:12, 11:4, 8:11, 11:8) ⇓
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
3:1 (14:12, 10:12, 11:7, 11:9) ⇓
9   D BOCHENEK Dariusz Y KMIEĆ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) ⇑
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y KMIEĆ Paweł 2:3 (11:6, 15:13, 7:11, 9:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 11:00 ⇨ 2019-04-17 18:00
92. PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
3   C KMIEĆ Paweł Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
5   A KMIEĆ Paweł
CZUBAK Michał
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
10   C KMIEĆ Paweł Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇑
12   C KMIEĆ Paweł W TALAGA Samuel 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2080 DZIURA Wojciech 1987
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1902 GÓRECKA Dominika 2000
975 JEDYNAK Damian 1989
176 KLIMCZAK Marek 1965
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
939 LEWICKI Piotr 1969
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1709 PARTYKA Ryszard 1976
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
2696 PICHLA Paweł 1976
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
561 SITARZ Krzysztof 1985
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1839 TURECKI Jakub 2011
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
94 ZYCH Szymon 1995
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003