Andrzej Czupryna
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1964
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 11:00 ⇨ 2019-10-14 16:30
7. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 12:6
3   C PODGÓRSKI Jan Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (12:10, 6:11, 6:11, 8:11) ⇑
9   D KORUS Paweł Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇑
11   A KOZIOŁ Jarosław Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:4) ⇓
17   B PARA Eligiusz Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:5, 12:10, 10:12, 13:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-11-07 18:00
15. MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3:15
2   B BACZ Andrzej X CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 9:11, 14:12, 7:11) ⇑
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Andrzej
X TOBIASZ Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (3:11, 11:4, 11:5, 13:11) ⇓
7   A NIEĆ Andrzej X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (9:11, 1:11, 8:11) ⇑
14   D KANOWNIK Kajetan X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (5:11, 1:11, 8:11) ⇑
18   C SERAFIN Mateusz X CZUPRYNA Andrzej 1:3 (4:11, 13:11, 4:11, 5:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-12-08 11:00
24. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko 7:11
2   B CZUPRYNA Andrzej X PIĘKOSZ Wacław 0:3 (7:11, 12:14, 11:13) ⇓
5   A RUSEK Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Jakub
2:3 (4:11, 11:9, 10:12, 11:6, 2:11) ⇓
8   B CZUPRYNA Andrzej W HAZIK Jakub 3:2 (7:11, 11:9, 10:12, 11:6, 11:6) ⇑
13   B CZUPRYNA Andrzej Z PIĘKOSZ Jakub 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:9) ⇑
17   B CZUPRYNA Andrzej Y RACHFAŁ Maciej 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-01-05 11:00 ⇨ 2020-01-07 18:00
27. UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7
3   C CICH Adrian Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (14:12, 11:6, 8:11, 9:11, 11:9) ⇓
6   B DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
X WOLIŃSKI Radosław
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (11:2, 11:5, 4:11, 11:6) ⇓
9   D OPIOŁA Tomasz Y CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
11   A MLECZKO Mateusz Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
17   B SZCZEPAŃSKI Andrzej Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (5:11, 11:5, 11:8, 11:6) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00 ⇨ 2020-01-10 18:00
11. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2
3   C CZUPRYNA Andrzej Y ZBYLUT Patryk 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:5) ⇑
10   C CZUPRYNA Andrzej Z SIKOŃ Maciej 3:1 (11:7, 10:12, 11:4, 15:13) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2020-03-08 11:00
36. LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 9:9
3   C KLUBA Krzysztof Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B TROJAŃSKI Sebastian
KUCHARCZYK Dominik
X WOLIŃSKI Wojciech
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8) ⇓
9   D KUCHARCZYK Dominik Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A KĄCKI Mateusz Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇑
17   B TROJAŃSKI Sebastian Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (11:13, 11:13, 13:15) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
1137 BARDON Piotr 2000
999 BRATOWNIK Julia 2005
2207 BRZĘK Patrycja 2005
1686 CICH Adrian 2002
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
867 DUDEK Radosław 1979
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
1813 JASNOS Filip 2004
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
1932 KORUS Paweł 2002
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2145 NAGEL Kacper 2006
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
497 OBRZUT Tomasz 1972
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
5 OPIOŁA Tomasz 1954
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
114 WOJTAS Tomasz 1983
1268 ZBYLUT Patryk 2005