Rafał Ostromęcki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 15:30 ⇨ 2019-09-22 15:30
5. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9
2   B OSTROMĘCKI Rafał X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
5   A OSTROMĘCKI Rafał
KURELUS Piotr
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇓
8   B OSTROMĘCKI Rafał W APOSTOŁ Paweł 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 3:11) ⇓
13   B OSTROMĘCKI Rafał Z URBAN Piotr 0:3 (1:11, 3:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-10 19:00
12. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
4   D WILK Roman Z OSTROMĘCKI Rafał 2:3 (11:5, 8:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
5   A KOPACKA Anna
HADRYŚ Matylda
W NOWAK Artur
OSTROMĘCKI Rafał
2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 8:11, 10:12) ⇑
10   C HADRYŚ Matylda Z OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:5) ⇓
13   B KOPACKA Anna Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 15:30 ⇨ 2019-10-14 18:30
13. LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9
2   B OSTROMĘCKI Rafał X KMIEĆ Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) ⇓
8   B OSTROMĘCKI Rafał W KOHUTEK Konrad 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇓
13   B OSTROMĘCKI Rafał Z BOLISĘGA Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 09:00
34. „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2
4   D WALA Tomasz Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇓
10   C BIESAGA Marek Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) ⇓
13   B WOŹNY Dariusz Z OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:6) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 15:30 ⇨ 2020-01-13 19:00
60. LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11
4   D OSTROMĘCKI Rafał Z SKULSKI Bartosz 1:3 (12:14, 11:6, 2:11, 7:11) ⇓
6   B BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
X MUDYNA Tomasz
SKULSKI Bartosz
0:3 (10:12, 10:12, 8:11) ⇓
9   D OSTROMĘCKI Rafał Y MUDYNA Tomasz 0:3 (7:11, 1:11, 5:11) ⇓
14   D OSTROMĘCKI Rafał X CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (1:11, 10:12, 10:12) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 15:30
65. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 7:7
1   A OSTROMĘCKI Rafał W KORDAS Konrad 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 12:14) ⇓
6   B BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
X SIEDLECKI Antoni
KUREK Kinga
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
7   A OSTROMĘCKI Rafał X PIETROW Aleksander 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
11   A OSTROMĘCKI Rafał Y KUREK Kinga 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) ⇑
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-23 15:30 ⇨ 2020-02-27 19:30
2. LKS „Wisła” Rząska II - KS GOKiS Wiśniowa 5:9
3   C OSTROMĘCKI Rafał Y STALMACH Zbigniew 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) ⇓
5   A BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
W CHLIPAŁA Grzegorz
ŻĄDŁO Damian
2:3 (8:11, 11:3, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
10   C OSTROMĘCKI Rafał Z ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:4, 11:6, 17:15) ⇑
12   C OSTROMĘCKI Rafał W CHLIPAŁA Grzegorz 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 5:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-07 18:00 ⇨ 2020-03-05 19:30
4. „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
3   C PIRÓG Paweł Y OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (13:11, 11:7, 5:11, 11:6) ⇓
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
9   D MARKIEWICZ Michał Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
11   A CNOTA Jakub Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1920 CNOTA Jakub 2002
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
2817 HADRYŚ Matylda 2008
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2579 KILISZEK Kamila 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1544 KOPACKA Anna 2006
2595 KORDAS Konrad 1987
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2504 KURCAB Szymon 1977
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
2616 MUDYNA Tomasz 1996
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
1899 PASZEK Hubert 2004
1543 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2178 PIRÓG Paweł 2008
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
1891 SKUBA Emilia 2005
2843 SKULSKI Bartosz 1982
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1641 STOCHEL Adam 2006
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1839 TURECKI Jakub 2011
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999