Ilona Sztwiertnia
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
5. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS Centrum Kraków 4:10
1   A SZTWIERTNIA Ilona W KONSTANTYN Paweł 3:2 (9:11, 11:8, 5:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B SZTWIERTNIA Ilona
TAKEUCHI Nozomi
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 6:11) ⇓
7   A SZTWIERTNIA Ilona X PEREK Nikodem 2:3 (11:5, 7:11, 8:11, 11:8, 6:11) ⇓
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y UTYLSKI Filip 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
13. KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
2   B SZTWIERTNIA Ilona X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
8   B SZTWIERTNIA Ilona W GALUS Mateusz 3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:7, 11:4) ⇑
13   B SZTWIERTNIA Ilona Z DUDEK Radosław 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
54. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 4:11) ⇑
6   B JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
X ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
3:0 (11:9, 11:4, 11:6) ⇓
9   D CHUDZICKI Maksym Y SZTWIERTNIA Ilona 3:2 (8:11, 11:8, 12:10, 11:13, 11:9) ⇓
11   A KOŁEK Maciej Y SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-24 19:00 ⇨ 2020-01-08 19:00
20. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
4   D URBAN Witold Z SZTWIERTNIA Ilona 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W SZTWIERTNIA Ilona
GAJEWSKA Natalia
3:2 (9:11, 12:10, 11:3, 9:11, 11:7) ⇓
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z SZTWIERTNIA Ilona 0:3 (9:11, 11:13, 3:11) ⇑
13   B LENART Marek Z SZTWIERTNIA Ilona 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2020-01-12 11:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
4   D SZTWIERTNIA Ilona Z OSTANEK Michał 3:0 (11:6, 14:12, 11:3) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇑
9   D SZTWIERTNIA Ilona Y GALA Bartłomiej 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇓
14   D SZTWIERTNIA Ilona X BODNAR Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00 ⇨ 2020-01-20 18:30
60. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
4   D MOTYKA Tadeusz Z SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 12:10) ⇓
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 4:11) ⇑
10   C FURTAK Krzysztof Z SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:9, 16:14, 11:9) ⇓
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) ⇓
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 10:00
83. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 7:7
3   C SZTWIERTNIA Ilona Y SKRZYPEK Grzegorz 2:3 (7:11, 11:13, 12:10, 11:8, 7:11) ⇓
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W LENART Marek
ŚLAZYK Paweł
3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇑
10   C SZTWIERTNIA Ilona Z DUDZIAK Damian 3:1 (12:10, 10:12, 11:1, 11:7) ⇑
12   C SZTWIERTNIA Ilona W ŚLAZYK Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 13:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
1672 GALA Bartłomiej 2003
727 GALUS Mateusz 2001
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
1008 KANTOR Jan 1987
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2819 KOŁEK Maciej 2004
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
496 NOWAK Marcin 1984
2296 OLCZAK Mariusz 1996
514 OSTANEK Michał 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
420 PELCZAR Weronika 2001
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
98 SURMA Krzysztof 1981
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
717 WILK Wiktoria 2002
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
956 WÓJCIK Albert 1947
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994