Arkadiusz Głowacki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:30
7. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W SALETNIK Jakub 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) ⇑
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W MARSZALIK Mikołaj
CHORNYI Yehor
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇑
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X CHORNYI Yehor 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-11 18:30
1. MKS KSOS Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
3   C ŁACH Bartłomiej Y GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:7, 11:8, 10:12, 8:11, 9:11) ⇑
6   B ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
X BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
9   D ŁAKOMY Mariusz Y GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
11   A BOBER Rafał Y GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
13. KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
1   A ŻĄDŁO Damian W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
5   A ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
8   B KUCHNIA Andrzej W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) ⇑
12   C MURZYN Maciej W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (2:11, 2:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
2931 BOBER Rafał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
658 GARYCKI Adrian 1996
1902 GÓRECKA Dominika 2000
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
881 LASAK Robert 1980
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2857 MURZYN Maciej 1999
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
452 PUU Aarne 1948
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1313 STALMACH Zbigniew 2000
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003