Mateusz Sobucki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 12:00
2. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12
2   B BULIŃSKI Sebastian X SOBUCKI Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 1:11) ⇑
6   B PRZEPOLSKI Dominik
BULIŃSKI Sebastian
X PIETRZYK Marcin
SOBUCKI Mateusz
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇑
7   A PŁAWIŃSKI Natan X SOBUCKI Mateusz 0:3 (1:11, 3:11, 2:11) ⇑
14   D PRZEPOLSKI Dominik X SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 15:13) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 14:00
8. KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków V 4:10
6   B MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
X ŁAKOMY Mariusz
PROCHOT Krystian
2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:9, 7:11) ⇓
11   A SOBUCKI Mateusz Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 15:00
20. KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa 13:1
3   C SOBUCKI Mateusz Y MURZYN Maciej 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:5) ⇑
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
W ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:7) ⇑
10   C SOBUCKI Mateusz Z STALMACH Zbigniew 3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 7:11, 11:7) ⇑
12   C SOBUCKI Mateusz W KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:2, 11:5, 11:9) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 18:00 ⇨ 2019-10-30 17:30
14. „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12
4   D PIRÓG Paweł Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X SOBUCKI Mateusz
JANIK Grzegorz
0:3 (4:11, 12:14, 15:17) ⇑
10   C MARKIEWICZ Michał Z SOBUCKI Mateusz 3:2 (4:11, 6:11, 12:10, 12:10, 12:10) ⇓
13   B MATYASIK Mikołaj Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 13:00
26. MKS KSOS Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków V 3:11
3   C CHOLEWA Wacław Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (10:12, 5:11, 9:11) ⇑
6   B BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
X PIETRZYK Marcin
SOBUCKI Mateusz
1:3 (6:11, 15:13, 9:11, 7:11) ⇑
9   D WALCZAK Wojciech Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
11   A PIEPRZYK Szymon Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 12:30
32. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki 8:6
3   C SOBUCKI Mateusz Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇓
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
W PRZEPOLSKI Andrzej
SZOSTAK Michał
0:3 (8:11, 7:11, 11:13) ⇓
10   C SOBUCKI Mateusz Z SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) ⇑
12   C SOBUCKI Mateusz W KLIMCZAK Marek 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 9:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 12:00 ⇨ 2019-12-12 18:00
38. LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków V 10:4
3   C ROMANOWSKI Cezary Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇓
6   B PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇑
9   D PUU Aarne Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
11   A NOWAK Artur Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 12:30 ⇨ 2019-12-21 17:00
44. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III 3:11
3   C SOBUCKI Mateusz Y MARCHEWKA Artur 0:3 (11:13, 6:11, 10:12) ⇓
6   B RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
X WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
0:3 (8:11, 8:11, 14:16) ⇓
10   C SOBUCKI Mateusz Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇓
12   C SOBUCKI Mateusz W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 1:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00 ⇨ 2019-12-30 17:30
50. PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5
3   C KUTYŁA Dawid Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:6) ⇓
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
9   D PARTYKA Ryszard Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:2) ⇓
11   A MAŚLONG Mirosław Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 12:30
56. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3
3   C SOBUCKI Mateusz Y ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:5, 11:13, 11:2, 11:6) ⇑
6   B WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:1 (11:13, 11:4, 11:8, 15:13) ⇑
10   C SOBUCKI Mateusz Z TALAGA Samuel 1:3 (9:11, 11:8, 11:13, 9:11) ⇓
12   C SOBUCKI Mateusz W ŻĄDŁO Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 09:30
61. KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4
3   C SOBUCKI Mateusz Y KUC Leszek 3:2 (12:10, 2:11, 11:9, 6:11, 11:7) ⇑
6   B WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇓
10   C SOBUCKI Mateusz Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 9:11) ⇓
12   C SOBUCKI Mateusz W GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
2416 GAJ Julia 2010
2111 GARDOŃ Jakub 2006
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2301 KLIMA Konrad 2003
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1544 KOPACKA Anna 2006
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
881 LASAK Robert 1980
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2136 MATYASIK Mikołaj 2009
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2262 MLAK Michał 1983
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2178 PIRÓG Paweł 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
1604 SĘK Rafał 1977
2394 SKOWRONEK Amelia 2009
1891 SKUBA Emilia 2005
2341 STACHURA Magdalena 2005
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1641 STOCHEL Adam 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1839 TURECKI Jakub 2011
1330 TURECKI Jarosław 1979
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003