Mateusz Sobucki
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1982-12-26
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 12:30 ⇨ 2017-10-08 16:00
15. KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 6:4
10   A SOBUCKI Mateusz Y APOSTOŁ Paweł 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 12:30
26. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów II 3:7
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (11:13, 8:11, 7:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 14:30
36. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków V 3:7
1   A NOWAK Artur X SOBUCKI Mateusz 2:3 (4:11, 12:10, 11:9, 6:11, 5:11) ⇑
5   B OSTROMĘCKI Rafał X SOBUCKI Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
9   C MLAK Michał X SOBUCKI Mateusz 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 12:30
37. KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV 8:2
2   B SOBUCKI Mateusz Y STOCHEL Adam 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
5   B SOBUCKI Mateusz X SZEWCZYK Hubert 3:0 (14:12, 11:2, 11:7) ⇑
8   B SOBUCKI Mateusz Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 12:30
48. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2
1   A SOBUCKI Mateusz X KLIMA Konrad 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇑
4   A MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
X PASZEK Hubert
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
6   A SOBUCKI Mateusz Z PASZEK Hubert 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) ⇑
10   A SOBUCKI Mateusz Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-08 18:00
50. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków V 0:10
2   B STACHURA Magdalena Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (2:11, 1:11, 3:11) ⇑
4   A PERZ Szymon
PERZ Izabela
X MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
7   C GADZINA Krystian Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇑
10   A GADZINA Karol Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
62. TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:6
2   B ZLEZARCZYK Rafał Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) ⇓
4   A ZLEZARCZYK Rafał
NOWAK Jakub
X MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
3:0 (11:4, 13:11, 11:7) ⇓
7   C BAJER Grzegorz Y SOBUCKI Mateusz 3:2 (5:11, 11:8, 6:11, 11:5, 11:5) ⇓
10   A NOWAK Jakub Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 12:14) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 10:00
75. KS „Bronowianka” Kraków VI - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5
2   B BRUZDA Julia Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
4   A BRUZDA Julia
SKUBA Emilia
X DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
0:3 (1:11, 3:11, 7:11) ⇑
7   C ANDRZEJAK Kacper Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8) ⇓
10   A SKUBA Emilia Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2018-03-11 12:30
70. KS „Podwawelski” Kraków V - GOK Charsznica 5:5
2   B SOBUCKI Mateusz Y NEUMANN Jacek 3:2 (11:4, 4:11, 7:11, 11:6, 11:7) ⇑
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 11:7, 5:11) ⇓
5   B SOBUCKI Mateusz X SĘK Rafał 1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 8:11) ⇓
8   B SOBUCKI Mateusz Z PIĄTEK Jarosław 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:6) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-18 11:00
73. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5
1   A RADZISZEWSKI Radosław X SOBUCKI Mateusz 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:8) ⇓
4   A MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
X DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
5   B ROJEK Mateusz X SOBUCKI Mateusz 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:9) ⇓
9   C MARZEC Stefan X SOBUCKI Mateusz 1:3 (4:11, 10:12, 12:10, 4:11) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-04-08 12:30
76. KS „Podwawelski” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:8
2   B SOBUCKI Mateusz Y PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (7:11, 5:11, 12:10, 1:11) ⇓
5   B SOBUCKI Mateusz X ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇓
8   B SOBUCKI Mateusz Z GUMULA Marcin 2:3 (16:18, 8:11, 11:5, 11:8, 5:11) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-22 12:30 ⇨ 2018-04-27 20:45
79. KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Bronowianka” Kraków VI 7:3
2   B SOBUCKI Mateusz Y BRUZDA Julia 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇑
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X KOPACKA Anna
ANDRZEJAK Kacper
3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:7) ⇑
5   B SOBUCKI Mateusz X ANDRZEJAK Kacper 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 5:11) ⇓
8   B SOBUCKI Mateusz Z KOPACKA Anna 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2018-02-24 11:00 ⇨ 2018-05-11 17:00
67. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5
2   B KOWALSKI Mateusz Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:5, 10:12, 12:10, 11:8) ⇓
7   C TURECKI Jarosław Y SOBUCKI Mateusz 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 10:12) ⇑
10   A GUZIK Aleksandra Y SOBUCKI Mateusz 3:2 (11:9, 11:5, 7:11, 10:12, 11:8) ⇓