Jakub Mikrut
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
4. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
3   C GLANOWSKI Bartosz Y MIKRUT Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) ⇓
6   B FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
X MOREK Radosław
MIKRUT Jakub
3:1 (11:7, 10:12, 11:1, 11:9) ⇓
9   D FRĄCZEK Łukasz Y MIKRUT Jakub 1:3 (11:1, 9:11, 5:11, 8:11) ⇑
11   A ŚWIRK Robert Y MIKRUT Jakub 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 14:00
8. KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków V 4:10
2   B MIKRUT Jakub X BOBER Rafał 3:1 (11:4, 11:9, 10:12, 11:3) ⇑
6   B MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
X ŁAKOMY Mariusz
PROCHOT Krystian
2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:9, 7:11) ⇓
8   B MIKRUT Jakub W PROCHOT Krystian 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
13   B MIKRUT Jakub Z ŁAKOMY Mariusz 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00 ⇨ 2019-10-22 19:30
17. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7
3   C TOMSIA Sławomir Y MIKRUT Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇓
6   B ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:2 (13:15, 11:7, 11:9, 3:11, 13:11) ⇓
9   D SKOTNICZNY Rafał Y MIKRUT Jakub 3:2 (10:12, 5:11, 11:5, 11:7, 11:9) ⇓
11   A PACIA Bartłomiej Y MIKRUT Jakub 3:1 (11:4, 6:11, 11:2, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 11:00
23. KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4
2   B MIKRUT Jakub X WODNIAK Kamil 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) ⇓
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
1:3 (11:5, 11:13, 11:13, 9:11) ⇓
8   B MIKRUT Jakub W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇑
13   B MIKRUT Jakub Z JOŃCZYK Bartłomiej 3:2 (6:11, 11:13, 12:10, 11:3, 11:5) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 12:30
26. KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8
2   B MIKRUT Jakub X CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (11:7, 1:11, 11:6, 11:8) ⇑
5   A WOJCIACZYK Antoni
MIKRUT Jakub
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (11:8, 6:11, 3:11, 7:11) ⇓
8   B MIKRUT Jakub W KUZIO Waldemar 2:3 (13:11, 8:11, 11:7, 3:11, 9:11) ⇓
13   B MIKRUT Jakub Z NALEPA Maciej 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
2054 BOBAK Jacek 1968
2931 BOBER Rafał 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2111 GARDOŃ Jakub 2006
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2757 GRELA Błażej 1991
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2301 KLIMA Konrad 2003
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2124 MARZEC Stefan 1953
1096 NALEPA Maciej 1973
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2491 OCHMAN Michał 1987
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
1899 PASZEK Hubert 2004
1543 PERZ Izabela 2008
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2932 PROCHOT Krystian 1998
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
2341 STACHURA Magdalena 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
856 ŚWIRK Robert 1969
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1330 TURECKI Jarosław 1979
1196 URBAN Piotr 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1414 WODNIAK Kamil 2003
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994