Michał Dymek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 10:30 ⇨ 2018-09-28 18:30
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3
1   A PIĄSTKA Michał W DYMEK Michał 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇓
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇓
8   B WOJDYŁA Dominik W DYMEK Michał 3:0 (12:10, 11:9, 13:11) ⇓
12   C BRUZDA Rafał W DYMEK Michał 3:0 (13:11, 12:10, 11:4) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 15:00
10. KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8
2   B DYMEK Michał X BAŁUSZEK Kamil 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X BAŁUSZEK Kamil
SŁOCIŃSKI Damian
3:1 (11:9, 0:11, 11:6, 11:9) ⇑
8   B DYMEK Michał W ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
13   B DYMEK Michał Z SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
18. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4
3   C KUTAJ Maksymilian Y DYMEK Michał 3:1 (14:12, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇓
9   D KUCHARSKI Mateusz Y DYMEK Michał 3:0 (13:11, 11:3, 11:8) ⇓
11   A CELARY Mateusz Y DYMEK Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:30
24. KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 7:7
4   D DYMEK Michał Z GRONDALCZYK Adrian 1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 7:11) ⇓
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
9   D DYMEK Michał Y WARMUZ Kamil 3:1 (13:11, 11:1, 11:13, 11:5) ⇑
14   D DYMEK Michał X CHOJNA Dawid 2:3 (12:10, 12:14, 9:11, 11:4, 4:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 12:30 ⇨ 2019-01-25 20:30
64. KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3
3   C DYMEK Michał Y GRELA Błażej 3:2 (8:11, 11:5, 11:7, 10:12, 13:11) ⇑
6   B BIEŃCZYCKI Łukasz
DYMEK Michał
X BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 12:10) ⇑
10   C DYMEK Michał Z BOBAK Jacek 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:4) ⇑
12   C DYMEK Michał W OCHMAN Michał 3:2 (11:9, 9:11, 11:4, 9:11, 11:3) ⇑
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 13:00 ⇨ 2019-03-03 17:00
78. KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9
1   A SZCZEBAK Jerzy W DYMEK Michał 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:5, 9:11) ⇑
8   B CHODACKI Marcin W DYMEK Michał 0:3 (11:13, 8:11, 9:11) ⇑
12   C MISZCZYK Łukasz W DYMEK Michał 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-15 18:00 ⇨ 2019-03-29 18:00
81. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 4:10
2   B OCHMAN Michał X DYMEK Michał 1:3 (6:11, 11:6, 20:22, 9:11) ⇑
6   B BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 11:7, 7:11) ⇑
7   A BOBAK Piotr X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 10:12, 6:11, 12:14) ⇑
14   D BOBAK Jacek X DYMEK Michał 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 13:11) ⇓
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-05 18:00
86. KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
1   A CHOJNA Dawid W DYMEK Michał 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
5   A MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
W DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:0 (11:9, 11:7, 11:1) ⇓
8   B WARMUZ Kamil W DYMEK Michał 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:5) ⇓
12   C MAMOŃ Wojciech W DYMEK Michał 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 7:11) ⇑
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-31 12:30 ⇨ 2019-04-14 10:30
85. KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS KSOS Kraków II 4:10
3   C DYMEK Michał Y RAJTAR Marek 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 6:11, 3:11) ⇓
10   C DYMEK Michał Z ROBAK Wiktor 3:2 (9:11, 11:9, 11:13, 12:10, 11:8) ⇑
12   C DYMEK Michał W PĘCZEK Mateusz 0:3 (5:11, 10:12, 10:12) ⇓
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 17:00 ⇨ 2019-05-10 19:00
91. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8
2   B WÓJCIK Krzysztof X DYMEK Michał 3:2 (10:12, 11:7, 7:11, 11:8, 11:6) ⇓
6   B MOSKAŁA Grzegorz
KRUPA Cezary
X BOCHENEK Mariusz
DYMEK Michał
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
7   A PIEKARCZYK Michał X DYMEK Michał 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇓
14   D MOSKAŁA Grzegorz X DYMEK Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1774 FERDEK Marek 1968
2342 GADZINA Krystian 2006
2111 GARDOŃ Jakub 2006
2757 GRELA Błażej 1991
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1544 KOPACKA Anna 2006
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
178 KUTAJ Maksymilian 2002
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2124 MARZEC Stefan 1953
891 MISZCZYK Łukasz 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2491 OCHMAN Michał 1987
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2339 PERZ Szymon 2003
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1641 STOCHEL Adam 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1330 TURECKI Jarosław 1979
1196 URBAN Piotr 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
875 ZĘBALA Paweł 1998