Michał Dymek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
4. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
2   B ZAJĘCKI Rafał X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
ZAJĘCKI Rafał
W BIEL Jakub
DYMEK Michał
3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
7   A ŚWIRK Robert X DYMEK Michał 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:3) ⇓
14   D FRĄCZEK Łukasz X DYMEK Michał 2:3 (11:1, 7:11, 6:11, 12:10, 8:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 11:00
9. KS „Podwawelski” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9
4   D DYMEK Michał Z WOJDYŁA Dominik 2:3 (11:4, 13:11, 5:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
9   D DYMEK Michał Y BRUZDA Rafał 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 2:11, 11:7) ⇑
14   D DYMEK Michał X KURCZYNA Łukasz 1:3 (11:6, 2:11, 7:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1774 FERDEK Marek 1968
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2342 GADZINA Krystian 2006
2111 GARDOŃ Jakub 2006
2757 GRELA Błażej 1991
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1544 KOPACKA Anna 2006
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2124 MARZEC Stefan 1953
891 MISZCZYK Łukasz 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2491 OCHMAN Michał 1987
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2339 PERZ Szymon 2003
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1641 STOCHEL Adam 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
856 ŚWIRK Robert 1969
1330 TURECKI Jarosław 1979
1196 URBAN Piotr 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
875 ZĘBALA Paweł 1998