Michał Dymek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
4. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
2   B ZAJĘCKI Rafał X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
ZAJĘCKI Rafał
W BIEL Jakub
DYMEK Michał
3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
7   A ŚWIRK Robert X DYMEK Michał 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:3) ⇓
14   D FRĄCZEK Łukasz X DYMEK Michał 2:3 (11:1, 7:11, 6:11, 12:10, 8:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 11:00
9. KS „Podwawelski” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9
4   D DYMEK Michał Z WOJDYŁA Dominik 2:3 (11:4, 13:11, 5:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
9   D DYMEK Michał Y BRUZDA Rafał 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 2:11, 11:7) ⇑
14   D DYMEK Michał X KURCZYNA Łukasz 1:3 (11:6, 2:11, 7:11, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00 ⇨ 2019-10-22 19:30
17. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7
4   D SKOTNICZNY Rafał Z DYMEK Michał 3:1 (6:11, 13:11, 11:5, 11:6) ⇓
6   B ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:2 (13:15, 11:7, 11:9, 3:11, 13:11) ⇓
10   C TOMSIA Sławomir Z DYMEK Michał 0:3 (14:16, 11:13, 5:11) ⇑
13   B ŁASKAWIEC Jakub Z DYMEK Michał 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 11:00
23. KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4
3   C DYMEK Michał Y RUPA Robert 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) ⇑
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
1:3 (11:5, 11:13, 11:13, 9:11) ⇓
10   C DYMEK Michał Z JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
12   C DYMEK Michał W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 12:30
26. KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8
14   D DYMEK Michał X CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (11:9, 6:11, 10:12, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
31. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z DYMEK Michał 2:3 (11:7, 10:12, 7:11, 11:7, 4:11) ⇑
6   B KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
X WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
3:2 (2:11, 14:16, 11:7, 11:8, 11:8) ⇓
10   C SZURLEJ Kacper Z DYMEK Michał 3:2 (11:6, 11:4, 6:11, 7:11, 11:4) ⇓
13   B KLAG Wiktor Z DYMEK Michał 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 12:30 ⇨ 2019-12-08 12:30
42. KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 7:7
3   C DYMEK Michał Y JEDYNAK Damian 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) ⇑
10   C DYMEK Michał Z SZELEST Jacek 3:2 (11:8, 11:2, 10:12, 8:11, 13:11) ⇑
12   C DYMEK Michał W PIASKOWSKI Piotr 3:1 (10:12, 11:8, 11:4, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 18:00
57. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 3:11
3   C KAJFASZ Bogdan Y DYMEK Michał 0:3 (15:17, 6:11, 11:13) ⇑
5   A BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
W DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
0:3 (7:11, 6:11, 3:11) ⇑
9   D BOBAK Jacek Y DYMEK Michał 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
11   A MUCHA Daniel Y DYMEK Michał 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 12:10, 11:6) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 12:00 ⇨ 2020-01-15 18:00
64. MKS Centrum Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7
2   B PASIECZNY Jan X DYMEK Michał 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:2) ⇓
6   B PASIECZNY Jan
ZAJĄC Jacek
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:2 (6:11, 11:3, 8:11, 12:10, 11:6) ⇓
7   A ZAJĄC Jacek X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 4:11) ⇑
14   D RAJTAR Marek X DYMEK Michał 3:2 (11:4, 8:11, 10:12, 11:9, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 12:30 ⇨ 2020-01-19 12:00
52. KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 6:8
9   D DYMEK Michał Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-08 12:30
85. KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
4   D DYMEK Michał Z CHODACKI Marcin 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇑
5   A WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
W LELEK Paweł
KUSIAK Franciszek
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
9   D DYMEK Michał Y LELEK Paweł 0:3 (9:11, 13:15, 9:11) ⇓
14   D DYMEK Michał X OPYD Artur 2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 12:10, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1774 FERDEK Marek 1968
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2342 GADZINA Krystian 2006
2111 GARDOŃ Jakub 2006
2757 GRELA Błażej 1991
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1636 GUZIK Aleksandra 2006
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
1544 KOPACKA Anna 2006
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1197 LELEK Paweł 1973
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2124 MARZEC Stefan 1953
891 MISZCZYK Łukasz 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2886 MUCHA Daniel 1990
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2491 OCHMAN Michał 1987
59 OPYD Artur 1996
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
2339 PERZ Szymon 2003
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
1795 RUPA Robert 1965
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1641 STOCHEL Adam 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2829 SZURLEJ Kacper 2007
856 ŚWIRK Robert 1969
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1330 TURECKI Jarosław 1979
1196 URBAN Piotr 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
875 ZĘBALA Paweł 1998